بهادری: ۴ سن برای درحضور تو ساتكين جهانی فوتسال نفس‌شماری می‌کردم/ بدشانسی آوردم

[ad_1]

طاقت بهادری مدخل سرپوش حرف‌وگو با گزارشگر ورزشی خبرگزاری تسنیم درب فقره مصدومیتش درون بازی با اسپانیا اظهار داشت: شوك سنگینی به سوي اصبع پای چپم كارشناس شده است و چهار وقت و شب باید استراحت مطلق داشته باشم. بعد از لمحه مدت نیز باید چهار هفته پایم درون گچ باشد و بدبختانه به قصد كوه طور کامل پياله جهانی را از يد ارتباط دادم. چهار واحد زمان ( روز برای این روزها محنت تصديع کشیده بودم و لمحه شماری می‌کردم و انگیزه بالایی باز داشتم ولی بدشانسی آوردم و این امتحانات را از تباني دادم.

وی درمورد بازی ایران و اسپانیا تصریح کرد: اسپانیا یکی از بهترین تیم‌های دنیاست و بازی کردن مساوي این تیم واقعا پيچيده است. اولین مرتبه وجود روبرو اسپانیا بازی می‌کردم و تیم خیلی خوبی وجود و رخصت پروانه نمی‌غريو بازیکنان من وايشان ۱۰ عنايت بررسي كردن تندرست به سمت نيز بدهند. ایران نیز تیم رابطه تسلط و لنگ همبازي پايين بسته‌ای  نيستي و بود و می‌توانم به مقصد براي جرأت بگویم حقمان باختن و برد شكست و پيروزي با این تفاوت فنا. من وشما باز بخت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم منتها درب ضربه شوك آخر کم غوررسي بودیم.

ملی‌پوش فوتسال کشورمان درب باب موضوع مسابقه ها آینده تیم ملی حالي کرد: بازی دوم با مراکش را با غیرت بازیکنان می‌بریم و بازی سوم برایمان خیلی مهم است زيرا چونان واضح می‌کند کدام تیم به منظور با ديباچه اسم تیم دوم ارتقا می‌کند. انشالله آذربایجان را شکست می‌دهیم و بوسيله سوگند به لقب تیم دوم به منظور با مرتبه بعد اوج گيري می‌کنیم. 

بهادری قول: گر از گروهمان اوج گيري کنیم و اتفاقات خوبی بیفتد، منحصراً بس و تنها مگر لاغير به سوي ضمير سعي و غیرت بازیکنان و کادرفنی و دعای خیر خلق بوده است.

انتهای پیام/

[ad_2]