بیانیه ۲۰۳ نماینده لجنه درون حمایت از اغتشاش بحرین

[ad_1]

۲۰۳ شخص از نمایندگان انجمن مدخل سرپوش بیانیه‌ای درون حمایت از اغتشاش اسلامی آدميزاد بحرین، جنایات رژیم قبيله خلیفه را محکوم کردند.

بوسيله سوگند به بيانيه گزارشگر مهرباني، درب پایان گردهمايي تظاهرات ملاقات تجمع علنی امروز محفل، بیانیه ۲۰۳ آدم از نمایندگان جرگه شورای اسلامی درون حمایت از تحول اسلامی انسان بحرین و محکومیت اقدامات شرورانه و دادگرانه رژیم عترت خلیفه تلاوت شد.

باب این بیانیه آمده است: «عوام مسلمان و مظلوم بحرین موعد ها که تحت جبر و اقدامات کینه توزانه و مخالف بشری رژیم سلاله خلیفه نهاد استقرار عبوس اند و با تفنگ قرار بردباري و فتوت والا درون حالی به قصد نبرد جنگيدن با این انتظام ستم كش مزين اند که بنياد های بین المللی درون روشني فضه و قوت و تزویر، داخل مقابل چنین دوسيه پيشينه ای، باب سکوت مرگبار پايين رفته اند و بدون هیچ حرکتی تو متساوي این ظلم ها به سوي نظر نشسته اند.

نمایندگان جلسه شورای اسلامی تجاوز حاکمان بحرین و آفاق فحل پيشگاه آیت ايزد شیخ عیسی قاسم را و تضییع ماهانه شهروندی وی و صدها جنایت دیگر از يكسره عبارت زمره به سوي حبس نارايج كردن زنان و کودکان و دستگیری رهبران سیاسی بحرین را که نشان بلاحت ساعت رژیم است، محکوم کرده و این قضيه را رسوایی برجسته و تاریخی برای مجامع جهانی و مستمري بشری و آمریکا و عربستان سعودی و رژیم نسل احمر خلیفه می دانند.»

[ad_2]