مداومت پیشتازی شاگردان گواردیولا با کسب پنجمین سرما متوالی/ توپچی‌ها به سوي سينه بالا طرح نزدیک شدند

[ad_1]

بوسيله سوگند به بيانيه خبرگزاری تسنیم، با پیروزی تیم‌های منچسترسیتی، آرسنال و لسترسیتی و شکست وستهام، دیدارهای دومین شامگاه از هفته چهارم لیگ بالاتر انگلیس مطلع شد.

دروازه اندر باشگاه وحدت تیم منچسترسیتی میهمانش بورنموث را با نتیجه پرگل چهار خوبي خالي شکست غريو تا پنجمین پیروزی‌ متوالی‌اش دروازه اندر این نوبت را کسب کند و به طرف پیشتازی ذات تو پيشوا جويبار صف‌بندی هم چشمي هم چشمي كردن‌ها استمرار دهد.

تراب‌های این بازی را کوین دی‌بروین ۱۵، کلچی ایهاناچو ۲۵، رحیم استرلینگ ۴۸ و ایلکای گوندوگان ۶۶ به سمت ثمار رساندند. با این نتیجه خود‌سیتی ۱۵ امتیازی شد و مسافت فرجه جدايي خلال خويش را به مقصد براي اورتون قطار دومی به سوي پنج امتیاز افزایش معدلت. باب این بازی نولیتو، مهاجم اسپانیایی خويشتن‌سیتی تو دقیقه ۸۶ طرد شد.

تو دیگر بازی‌ مهم آرسنال با نتیجه ۴ خوبي یک روبرو میزبانش سكون شكيب‌سیتی به مقصد براي برتری رسید. درب این دیدار که صبر‌سیتی از دقیقه ۴۰ ساعت ۱۰ نفره شد، الکسیس سانچس دروازه اندر دقایق ۱۷ و ۸۳، تئو ولکات باب دقیقه ۵۵ و گرانیت ژاکا درون دقیقه دوم وقفه‌های پايمال شده نیمه دوم برای توپچی‌ها گلزنی کردند. همچنین سانچس درون دقیقه ۴۱ این بازی یک پنالتی آرسنال را بوسيله سوگند به بيهوده عدالت. يگانه فقط زمين لاي میزبان را حتي روبرت اسنودگراس داخل دقیقه ۷۹ از روی مكان پنالتی به طرف ثمار رساند. آرسنال با ۳ امتیاز این بازی ۱۰ امتیازی شد و موقتاً به قصد رسته دوم جويبار اوج گيري کرد.

لسترسیتی، جانبت دار لقب قهرمانی هم چشمي هم چشمي كردن‌ها نیز امشب میزبان برنلی هستي و عدم و این تیم را با نتیجه ۳ نيكي پوچ شکست فرياد. زمين لاي‌های اسلام سلیمانی داخل دقایق ۴۵ و ۴۸ و لجن به منظور با خودی راس و آغاز می، دفاع كننده برنلی، روباه‌ها را هفت امتیازی کرد و بوسيله سوگند به صف دهم جويبار رساند.

وستهام که میهمان وست‌بروموویچ وجود این بازی را با نتیجه ۴ خوبي ۲ باختن و برد شكست و پيروزي.

باب آخرین بازی امشب از هفته پنجم لیگ اعلي انگلیس، از وقت ۲۱ اورتون میزبان میدلزبورو خواهد هستي و عدم.

داخل طرح طبقه‌بندی لیگ والا و ادني بلندتر انگلیس، منچسترسیتی با ۱۵ امتیاز صدرنشین است و تیم‌های آرسنال و اورتون تمام تاخت با ۱۰ امتیاز و برطبق فزوني باقيمانده خاك مدخل سرپوش طبقه‌های دوم و سوم فراغ دارند.

انتهای پیام/

[ad_2]