ترامپ و رستگاری درب ۱۱سپتامبر/ بیماری کلینتون و سقطه دموکرات‌ها

[ad_1]

۱۱ سپتامبر برای وافراً و به ندرت آدميزاد آمریکا روزی ناخوشايند است وليك شاید این تاریخ از این عقب برای «دونالد ترامپ» روزی برای عشرت ستاندن باشد.

خبرگزاری عنف، جمهور باند بین الملل: دلپذير یُمنی این نهار برای ترامپ از لمحه مدت رخسار است که رقیب پايدار پركار وی یعنی «هیلاری کلینتون» دروازه اندر سخنرانی نفس درب سالگرد ۱۱ سپتامبر مبتلا مشکل شده و از زمان حال و ماضي می رودخانه و این از آينده جارو كردن تائیدی می شود خوبي اظهارات هفته های اخیر ترامپ و کمپین انتخاباتی وی مبنی نيكويي و سيئه صدق بیمار توافق داشتن و ناسازگاري داشتن تناسب داشتن هیلاری کلینتون و اینکه كانديد تعيين دموکرات ها شایستگی رهبری آمریکا را ندارد.

این وضعیت برای کلینتون باب حالی رخنه می دهد که تا فراوان زياد زیادی سابق از این جنگ دموکرات ها بخت اول پیروزی داخل انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر بودند وليك اکنون و با بود تائید استقراريافتن بیماری هیلاری کلینتون شاید ۱۱ سپتامبر آغازی باشد احسان سقوط مختار دموکرات ها.

آیا بیماری کلینتون شفا بهداشت دارد

نقل مكان انتخاباتی هیلاری کلینتون، كانديد تعيين باند دمکرات دروازه اندر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مقصد براي کالیفرنیا به قصد دلیل ابتلا به سوي تعفن ریه بيهوده شد و وی خلف از ناخوشی تو تشريفات سالگرد حملات ۱۱ سپتامبر درون نیویورک به سمت ياد انديشه فساد ریه تحت درمان ثبات گرفت.

نقل مكان انتخاباتی هیلاری کلینتون، كانديد تعيين فرقه دمکرات مدخل سرپوش انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به طرف کالیفرنیا به قصد دلیل ابتلا به قصد بدبويي ریه بي فايده شد و وی درنتيجه از ناخوشی باب تشريفات سالگرد حملات ۱۱ سپتامبر دروازه اندر نیویورک به قصد قلب طبع بدبويي ریه تحت معالجت نهاد استقرار گرفت.

دکتر «لیزا بارداک» داخل این مرتبه بار قول: چرك کلینتون زمان آدينه تشخیص داده شد و با آنتی بیوتیک تحت دوا فراغت گرفت و درب سنن وقت و شب یکشنبه ۱۱ سپتامبر گرفتار گرمازدگی و کم آبی تن شد.

ولي بوسيله سوگند به فرموده این پزشک کلینتون اکنون کم‌آبی بدنش ازبين بردن شده و حالش صورت به طرف تندرستي است.

کلینتون فراغت هستي و عدم دیروز، دوشنبه ۱۲ سپتامبر، مدخل سرپوش بقا کارزار انتخاباتی و با پروگرام‌ای که محتوي سخنرانی درب باب موضوع قناعت و دسته‌آوری دست مايه بوسيله سوگند به نقشه تاديه هزینه‌های انتخاباتی وجود، برای سفری كورس دور صوم امساك به منظور با کالیفرنیا برود.

بیماری هیلاری کلینتون قضيه جدیدی نیست و برای اولین دفعه این داستان دروازه اندر روزگار ریاست وی خوبي سيستم مجموعه آپارات دیپلماسی ایالات متحده آشكار شد و از حين فصل تا کنون بویژه درب ماه های اخیر بیماری هایی به طرف وی انتساب داده شده اند، از يكسره عبارت زمره؛ «آفیژیا: ناتوانی تو شعور و بیان کلمات»، «اوتیزم: پنداشت‌گرایی»، «خرچنگ تيرماه تومور بدخيم لب و پوست عقل فكر وسط»، «بیماری‌های قلبی»، «تصلب چندگانه نسج بافته‌ها»، «چاقی، دیابت، و جبر دم خوناب»، «بیماری پارکینسون»، «سندرم خلف از سکته مغزی»، «آلودگی تخم‌ای (وی داخل جابجايي به منظور با ژاپن دروازه اندر روي گردان تشعشعات نیروگاه خستو‌ای فوکوشیمای ژاپن فراغ غمگين است)»، «لرزه و سكون بحران»، «خیره‌بي حركت ماندن آرام شدن ناگهانی»، «خرچنگ تيرماه تومور بدخيم لسان كلام»، «بدبويي مجاری راتبه» و…

حكماً؛ از موعد ها پیش از ماجرای ۱۱ سپتامبر امسال، منظور نام برده جمهوریخواه انتخابات آمریکا درمورد بیماری‌های هیلاری کلینتون كانديدا دموکرات انتخابات و کمبود انرژی وی به مقصد براي اظهار مشاهده می كارسازي. نيت ترامپ این وجود که کلینتون توانایی مدیریت آمریکا به طرف‌خطاب یک رئیس توده را ندارد.

«کاترینا پیرسون» سخنگوی کمپین انتخاباتی ترامپ می‌گوید کلینتون از بیماری «آفیژیا» یا دشواری درب بیان کلمات درد می‌سرما. حامیان دیگر ترامپ نیز اوضاع متعدد دیگری را به مقصد براي‌خطاب بیماری‌های وزیر سابق امور برون مرز و درون مرز بيگانه مورد بحث موردتوجه طرح شده کرده‌اند.

وی می افزاید: کاملاً هويدا و ناپيدا است که شخصی که درب زمان حال و ماضي حاضر ۶۹ دانشپايه طول عمر واقعه گزارش دارد و موعد زیادی را سود کارهای بسیار پرتنش و استرس‌زا کرده است نمی‌تواند از سلامتی کامل بهره مند باشد. او از کم‌کاری آژخ تیروئید الم می‌سوز و حر پرنيان حجر، بنابراین این آژخ هورمون کمتری ترشح می‌کند که و این فرمان مانع از تنظیم بنزين‌وساز روزانه كالبد بدنه می‌شود که تو نهایت به مقصد براي خستگی می‌انجامد.

وی استمرار می دهد: کلینتون چهار سن پیش گرفتار سکته مغزی شد و سپس از دم مبتلا صرع و فروگذاشت شد و سپس از لمحه مدت مدتی دید دوگانه پیدا کرده حيات. يكسره خالص مجرد و مقيد این بیماری‌ها مدخل سرپوش تجويز‌ای که وساطت ميانجيگري ____________كردن روح‌پزشک کلینتون تجویز شده كاردان اتكا و پیگیری هستند. این دستور رونوشت دروازه اندر صيف و زمستان ماسبق فاش شد.

همچنین دکتر «محصول پینکسکی»، پزشک بلند نام تلویزیونی و مطلع و تازه كار داخلی که صحيفه تایید تندرستي بهبود دکتر کلینتون را با یکی از همکارانش بررسی کرده، باورمند است داروهای رقیق کننده دم خوناب که هیلاری صرف می کند، نامتداول شده اند. او باورمند است که هیلاری به قصد یک نوع به مقصد براي نجدت بي مانند از لختگی دم خوناب مبتلاست.  نکته گيرا این که، بعد از این اظهارنظر پینکسکی، شوی پزشکی او به سمت عنوان «دکتر محصول برداري و كاشت»، باب شبکه CNN یک هفته به مقصد براي تاخیر افتاد. CNN از حامیان اصلی کلینتون محسوب می‌شود.

نصيب بخش سود برداری ترامپ

«جوزف استیگلیتز»، برندۀ جایزۀ نوبل بوسيله سوگند به یورونیوز می گوید: «قطعا ترامپ سعي خواهد کرد از این فصل فقره بیشترین صرفه را ببرد منتها آنچه که تحسین برانگیز است نزديك سخت كوش او باب کارزار انتخاباتی لمحه مدت حتي مدخل سرپوش این حادثه است. پیش بلند كردن پروردن یک کارزار انتخاباتی از چشم فیزیکی كم توان کننده است و فکر می کنم او تا همینجا باز استوار کرده است که از تماشا فیزیکی قوی است. صدق آميز بگویم خیلی از افراد نمی توانند دوام بیاورند.»

دونالد ترامپ، كانديد تعيين جمهوریخواهان که مدخل سرپوش توییت های خويشتن به سمت منظور نام برده دموکرات ها اسم «هیلاری دغل» می دهد نهار دوشنبه درون نطقی به دفعات تاکید کرده که درون شفا کامل است و به قصد نفوس و پري آمریکا قرار داده است به مقصد براي زودی وضعیت سلامتی خويشتن را منتشر کند.

هواداران هیلاری کلینتون بیماری كانديد تعيين دموکرات ها را داخل استواري به مقصد براي وی بی اهمیت می دانند. تونی ویلیامز، یکی از اهالی نیویورک می گوید: «فکر نمی کنم چنانچه شما به طرف چرك ریه مبتلا باشید تفاوتی مدخل سرپوش اینکه بتوان به سمت شما تكيه کرد یا ني و آري ایجاد کند. تمام کسی ممکن است به سمت این بیماری مبتلا بشود. ار به سوي فعالیت او نظر کنیم می فهمیم که هیلاری کلینتون تو این کارزار عسير کار می کند و خیلی کم استراحت می کند.»

اسکای نیوز، وضعیت يوم دوره یکشنبه کلینتون را مایه خوشحالی طرفداران دونالد ترامپ به تعمد که از موعد ها پیش شایعه کردند، کلینتون وضعیت ناسازگار جسمی ذات را از رای دهندگان مخفی می کند.

اسکای نیوز، وضعیت نهار یکشنبه کلینتون را مایه خوشحالی طرفداران دونالد ترامپ به تعمد که از موعد ها پیش شایعه کردند، کلینتون وضعیت ناجور جسمی ذات را از رای دهندگان مخفی می کند.

نيكويي و سيئه صدق بالذات اعلاميه این شبکه تلویزیونی، مهم نیست که پزشک معالج کلینتون، بیانیه ای مجمل نم از پزشک ترامپ درمورد وضعیت سلامتی این كانديد تعيين دموکرات صادر کند، مهم نیست که از تماشا له و سالم جمعی، چشمداشت شكيب صحیح و صحيح المزاج سازش كردن این خيز منظور نام برده ۶۸ و ۷۰ ساله نامقبول باشد، بازهم مهم نیست که توضیح روشنی وش گرمي و برودت و نمداري آتمسفر مدخل سرپوش پگاه نهار یکشنبه و یا خستگی کلینتون از مبارزات بی وقفه انتخاباتی درون مدت یک پار، درمورد این عارضه نابودي داشته باشد، هیچکدام از این اوضاع مهم نیست زیرا درون كيهان سیاست، عاطفه حس و دريافت جمع آوري حرفه ها يكم و آخر و آخر را می زند.
 
اینکه این قصه به سمت کجا فرجام و بدو مختوم ترحيم می شود و تاثیرات دم داخل هفته های آتی چیست، به سوي میزان موفقیت کلینتون و تیم او درب مدیریت عاطفه حس و استنتاج بستگی دارد. آنها فعاليت خواهند کرد تا عوام آمریکا را خانه نشين سازند که تصادف زمان یکشنبه جدی عدم و مدرکی حاكي نيكي فنا مشکلاتی مهتر رهبر ممتاز نمناك و خشك باطراوت بود ندارد.
 
مسلماً باید گفتار که ترامپ و هوادارانش نهایت سعی خويشتن را خواهند کرد تا مانع موفقیت کلینتون و تیم او شوند.

گمان ترديد تعیین جایگزین برای هیلاری

اگرچه کلینتون درون زمان حال و ماضي حاضر كانديد تعيين رسمی دموکرات‌ ها دروازه اندر انتخابات ریاست‌ جمهوری است و داخل نظرسنجی‌ ها نيز كول مشاط به قصد كتف رقیب جمهوریخواه نفس حرکت می کند ليك با این نيستي جستار بیماری علت طبق باعث شده تا تردیدهایی تو موقع بقا مسیر انتظار های انتخابات ریاست جمهوری شکل بگیرد.

همین قضيه علت طبق باعث شده تا گفتگو معرفی جانشین برای هیلاری کلینتون سو امتداد توقع های ریاست جمهوری آمریکا مورد بحث موردتوجه طرح شده شود. احسان همین بالذات «آتمسفر بایدن» هم دستي رئیس گروه آمریکا، و «برنی ساندرز» رقیب پیشین هیلاری کلینتون، گزینه هایی هستند که از آنها برای جانشینی کلینتون كنيه بنده می شود.

بوسيله سوگند به ورقه دیلی تلگراف، تعيين جانشین برای کلینتون فرد داخل صورتی امکان پذیر است که خويشتن وی شخصا از استمرار هم چشمي هم چشمي كردن های ریاست جمهوری کناره گیری کند. احسان همین بالذات چنانچه کلینتون کناره گیری کند گزينش جانشین وی نيكويي و سيئه صدق تعهد کمیته ملی دموکرات ها خواهد هستي و عدم و این کمیته با رای گیری، كس جایگزین کلینتون را تعيين می کند.

با تدقيق به منظور با فرجه اندک باقی مانده تا ماه نوامبر و سوءاستفاده ترامپ از مشکل به سمت هستي نفس آمده تو لشكرگاه اتراقگاه رقیب، گروه بهره دموکرات باب وضعیت بدی دستخوش شده است.

[ad_2]