تساوی شاگردان فلفلی مساوي برزیل/ بالاروي تیم واليبال ۵ نفره به مقصد براي نیمه نهایی

[ad_1]

به منظور با اعلاميه گزارشگر اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، تیم ملی واليبال پنج نفره ایران درب سومین بازی خويش درب دفعه گروهی پارالمپیک ۲۰۱۶ به منظور با نبرد صف آرايي ميدان جنگ تیم میزبان گذر رفتار و درون شرایطی که برای بالاروي از جمعيت به طرف یک امتیاز نیاز داشت با نشان دادن یک بازی منطقی به سوي این دارايي خويشتن رسید و برزیل را با تساوی بدون غبرا جدا متوقف کرد.

باب این دیدار میثم شجاعیان، امیر پوررضوی، حسین رجب ابن، بهزاد زادعلی‌اصغری (راستگو رحیمی) و احمدرضا سلطان‌حسینی برای ایران بازی کردند.

باب نیمه مقدمه برزیل بیشتر سلاح جنگي و میدان را مدخل سرپوش اختیار داشت و چند موقعیت نيك نيز روی درب ایران ايجاد کرد که با هوشمندی شجاعیان این ضرب الاجل‌ها دفع شد. درون نیمه دوم ملی‌پوشان ایران نيرنگ ساز حتي سعی درب کنترل بازی داشتند و باب عین آينده تاخت موقعیت مناسب وساطت كردن ازطريق زادعلی‌اصغری و رجب‌فرزند از رابطه تسلط گذر رفتار.

تیم ملی با این نتیجه ۵ امتیازی شد و با ثبات ستاندن درون كلاس دوم قبيله جمع به مقصد براي بار بعد بالاروي کرد. حریف ایران درنتيجه از بازی آرژانتین و چین که برای سرگروهی درون قبيله جمع B‌ می‌جنگند واضح كوك گويا براق خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]