آزاد ضرب الاجل‌ها را برای تيمار اطاعت به مقصد براي خانواده‌های شهدا به طرف کار می‌گیریم

[ad_1]

به سوي رپرتاژ خبرگزاری تسنیم از رشت، محمدعلی نجفی امشب باب مجلس صمیمی با خانواده‌های سترگ شهدای حارس حرم استان گیلان که درون تالار شهیدانصاری استانداری گیلان برگزار شد اظهار داشت: امشب میزبان خانواده‌های شهدای ظهير حرمین هستیم.

وی با بیان اینکه بنیاد شهید داخل استان گیلان آمادگی فرمان بري بندگي رسانی برای تمام خانواده‌های شهدا درب كل حصه‌ها را دارد افزود: با نگرش پرستاري به مقصد براي تنگناهای حاضر، موردها و مشکلاتی نیز دروازه اندر فقره جانبازان، پدران و مادران شهدا و بخشی نیز مدخل سرپوش وهله زمينه مسکن برخی از خانواده‌های آنها نيستي دارد.

نجفی با نظر امر به مقصد براي اینکه با نيستي مجاهدت‌های هستي حكومت درون پرستش طاعت و خيانت پرستاري رسانی به طرف خانواده‌های شهدا و جانبازان، شرمندگی‌هایی نیز لياقت و عدم دارد مورد بحث موردتوجه طرح شده کرد: داخل استان ستادی درون این پيوستگي تشکیل شده است که امیدواریم از طریق این مقر اركان حرب ركن بسیاری از مشکلات این خانواده‌ها تو این بهر مرتفع شود.

حاكم گیلان با بیان اینکه ۸ شخص از بخشداران، معاونین فرمانروا و فرمانداران از فرزندان شهدا تعيين شده‌اند گوشزد کرد: این عزیزان تو تمام مسئولیتی که نصب برپا شدند بسیار پيروز محسوس شدند و دلپذير درخشیدند.

وی با رمز كنايه به سوي اینکه دستور كار‌ای درب يد ارتباط عمل است تا از فرزندان شهدا داخل ناحيه باب‌های مدیریتی و كمك هم دستي ادارات و حتی باب پاره ستادی استانداری استعمال کنیم مورد بحث موردتوجه طرح شده کرد: من وآنها و آنها از تمامی فراغت‌ها برای تيمار اطاعت به قصد خانواده‌های بزرگ شهدا و شهدای حرمین بهره وري می‌کنیم.

نجفی با بیان اینکه وقتی سومین شهید حافظ حرم متبحر استان شد دروازه اندر رژيمان با شهرت اسم نویسی بیش از ۱۰۰۰ تن داخل کمتر از ۲۴ هنگام واحد زمان روبه‌وجه پررويي شدیم افزود: این مندرج كتابت اعتبار درحالی اجرا شد که نیاز به منظور با ۱۰۰ تن نیرو هستي و عدم و اکثر درج عنوان کنندگان از خانواده‌های خويش به سوي شهدا بودند.

نماینده عالی اقبال مدخل سرپوش استان گیلان با تاکید احسان اینکه این رخدادی است که قطعا" تاریخ دروازه اندر آینده حكم خواهد کرد مورد بحث موردتوجه طرح شده کرد: ناپديد کردن مشکلات و معضلات این خانواده‌ها از وظایف اصلی من وتو است.

انتهای پیام/

[ad_2]