مطلق دبستان ها استان کرمان برای بازگشایی موقعيت ارزیابی و بررسي فراغت گرفتند

[ad_1]

بوسيله سوگند به اعلاميه خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمد محسن بیگی فجر  امروز تو ميتينگ مركز طرح نيكي و عتاب استان کرمان که با برابر علی زرافشان هم دستي وزیر تحصيل و تاديب برگزار شد اظهار داشت: برای برنامه نيكي و عتاب دوازده ماه) تحصیلی جدید انتظاركش آيين نامه‌ها نمانده‌ایم و کارها از چند ماه پیش بدو شده است.

وی با نظر امر به سمت اینکه از روزگار ابلاغ آيين نامه کمیته‌ها تشکیل و تیم‌های نظارتی ایجاد شد افزود: هیچ دانش سرا‌ای مدخل سرپوش استان نیست که وضع مرحله ارزیابی و بازرسی نهاد استقرار نگرفته باشد.

مدیرکل تدريس و طعام استان کرمان با بیان اینکه استان کرمان بوسيله سوگند به چهار رئيس تشکیل شده است گفتار: این رفتار برای ارزیابی عادلانه اعمال آخر شد که تو سن‌های ماسبق بعضاً مناسبت خرده گيري هستي و عدم.

وی با بیان اینکه شوراهای اداری كوره‌ها و مرکز استان یک ميتينگ با قضيه بازگشایی مدرسه ها تشکیل شده است حالي کرد: فردا دروازه اندر يكسره خالص مجرد و مقيد نمازجمعه های تمام استان روسای ادارات تدريس و تربيت سخنرانی دارند و موضوعات يوم دوره را مورد بحث موردتوجه طرح شده می‌کنند.

محسن‌بیگی با نظر امر بوسيله سوگند به اینکه گاه چهارشنبه جرس شکوفه‌ها تو عموم مدرسه ها استان نواخته می‌شود گفتار: زمان شنبه نيز آئین بازگشایی دبستان ها با پيش مسئولین مبصر بزرگ تر استان باب یکی از دبستان ها بوسيله سوگند به شکل نمادین برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه کیفیت‌بخشی به طرف مقوله ها تعليمي و تعليم آموزش بارآوردن از اولویت‌های اصلی است افزود: با ساماندهی که عاقبت دادیم میزان حق‌التدریس‌ها را سعی کرده‌ایم به منظور با دست كم برسانیم.

انتهای پیام/

[ad_2]