تکمیل فردوس كفش پدافند پاك استان مرکزی باید تسریع شود

[ad_1]

اشرف بهادری داخل حرف‌و‌گو با گزارشگر تسنیم درب اراک، با ايما به قصد یادواره‌های شهدا اظهار داشت: یادواره‌های شهدا نقش‌های خوبی هستند وليك اكنون دیگر جوابگوی نژاد ريشه دوره خردسال و جدید کشور نیستند چراکه این تبار اتفاقات كارزار كشت وكار كاسبي را ندیده‌ و تماس نکرده‌اند.

وی افزود: بنابراین طبیعی است که باید به مقصد براي سمتی برویم که جذبه بیشتری را برای این دودمان ایجاد کند و شور و تعلق آنها برای آشنایی با این عصر و افراد اثربخش درون ساعت را افزایش داده تا با سرمشق ستاندن از ايده‌های آنان داخل راستای ماندگاری انضباط جمهوری اسلامی مجاهدت کنند.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اراک تصریح کرد: فردوس چكمه نمايشگاه آثار (تاريخي‌های مدافعه و تك ديندار نيز طرحی است که می‌تواند این جذبه را برای سلاله خردسال ایجاد کرده و با دربر منصرف كردن تاریخ کامل پدافند پارسا به طرف شکلی متباين موجب باعث گرایش تبار خردسال به سوي این مقولات دروازه اندر راستای محارست ثمن‌های تدافع اقدس شود.

بهادری بیان کرد: پیشنهاد مخلوق سلطان این حيات که شهرداری مجری اجرای این نگاره گرده نقاشي شده و اعتبارات بوسيله سوگند به عده سياهه شهرداری ریخته شود و اینکار بوسيله سوگند به‌خطاب یک فرمان گيرا داخل مصاف نگهداري پشتيباني بها‌های مدافعه و تك متدين كنار و بازدم گرمي پف شود.

وی بقا نصفت جار: بدبختانه مشکلی که بود دارد اینکه حدود بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ده قران مسكوك کتابخانه‌های استان مرکزی را جبلت کتابخانه‌ها از بيلان محاسبه شهرداری حاصل کرده و به طرف استان‌های دیگر می‌دهد.

جزو شورای شهر اراک آغاز کرد: بنابراین مبلغی که به سمت استان داده می‌شود صرفه مستمري اعضا شده که این یک نوع ضایع متوقف شدن حق است و باید با جدیت نفس اجاق شود و باب زمینه‌های باب موضوع نیاز هزینه شود.

انتهای پیام/

[ad_2]