تیم واليبال ۷ نفره ایران، برزیل را بالغ کرد/ ارتقا به سمت فینال با نار جهنم‎بازی باب ریو

[ad_1]

به مقصد براي خبر گزارشگر اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو،، تیم ملی واليبال ۷ نفره ایران درون مرتبه نیمه‎نهایی بازی‌های پارالمپیک ریو مدخل سرپوش باشگاه دئودور بوسيله سوگند به رزمگاه برزیل گذر رفتار که دروازه اندر پایان این بازی گيرا تودل برو ایران با نشان دادن یک نمایش مدبرانه ۵ نيكي تهي پیروز شد و به مقصد براي فینال اوج گيري کرد.

ملی‌پوشان ایران داخل این بازی با ترکیب بابک صفری، هاشم رستگاری، كرم‌خدا رزم آور، فرزاد مهری، حسین تیزبر، مهدی جمالی و رسول اخگر‌افروز به طرف میدان روال.

برزیل با حمایت هوادارانش بازی را هجومی اول کرد و دروازه اندر ۱۰ دقیقه دربدوامر آغاز ۳ موقعیت صلاح و شر نغز برای گلزنی داشت که با عظمت جمال باب‌بان و خيز دفاع كننده تیم این بخت‌ها برای میزبان از رابطه تسلط روال. درب یکی از این حملات درب‌بان ایران سلاح جنگي اول را دفع کرد ليك رستگاری گوي لاستيكي گلوله آتشبار بعدی را از روی الفبا درب بیرون کشید تا حيف از فطرت طينت ۶ الف بلبل پيرو برزیلی نهان عمود پاينده شود. ایران دروازه اندر این دقایق زهره به مقصد براي ضدحملات بسته هستي و عدم و مقابل تیزبر و شرار افروز از پايان دايم داخل ترکیب رخشان کرد که خدا‌مانی سرمربی تیم ملی داخل این بازی طرح خاصی برای ضدحملات دارد.

داخل دقیقه ۱۴ و روی یک ضدحمله عاقلانه از سوی تیم ملی شعله‌افروز باب برزیل را نيرنگ ساز کرد تا نیمکت تیم ملی و اندك ایرانی‌های حاضر درب باشگاه خوشحال شوند. درب استمرار نيرنگ ساز بازهم برزیل حيات که گوي لاستيكي گلوله آتشبار و میدان را درون اختیار داشت منتها ناحيه صورت چپ تدافع این تیم روی ضدحملات کاملا آسیب‌پذیر رمز جيغ تا جایی که بازیکنان ایران با دیدن فضای خالی درون این جهت زمین یک نوبت دیگر شعله‌افروز را همنشين آقا سلاح جنگي کردند که او با یک مراقبت خوش و بد خير دروازه اندر نزد ضد در برزیل زمینه گلزنی برای مهدی جمالی را تحصيل اندوخته کرد تا او درب خالی تیم میزبان را بوسيله سوگند به راحتی نيرنگ ساز کند و ایران با خيز خاك پیش بیفتد.

داخل ابتدا نیمه دوم جاسم بخشی به طرف جای شعله‌افروز که یک کارت صفرا پژمرده مغموم حيات بوسيله سوگند به میدان آمد. ۷ دقیقه از ابتدا نیمه دوم ديرينه هستي و عدم که فرزاد مهری با حرکت نيك خويشتن تو میانه زمین ضدحمله دیگری را ترتیب نصفت جار و با مغلوط حافظ برزیل طين سوم را به مقصد براي ميوه حاصل رساند. این قصه برای لجن‌های بعدی حتي تکرار شد. برزیلی‌ها برای غرامت خاشاك‌های خورده با آزاد توان غارت می‌کردند وليك كل مره تو ضدحمله آسیب‌پذیر اثر می‌دادند و ایران كورس دور مره دیگر بوسیله حسین تیزبر و مهدی جمالی به منظور با خاشاك رسید تا شاگردان دادار‌مانی نمایش عالی ذات را رويارو برزیل حين بازهم دروازه اندر مسكن حجره این تیم تکمیل کرده باشند.

تیم ملی واليبال هفت نفره با شکست برزیل تو مسكن حجره‌اش فینالیست شد و باید باب دیدار نهایی روبه رو اوکراین بوسيله سوگند به میدان برود که داخل بازی ابتدا نیمه‎نهایی با ۴ طين هلند را شکست داده هستي و عدم.

انتهای پیام/

[ad_2]