تیم ملی والیبال بانوان داخل قطار ششم آسیا ایستاد

[ad_1]

تیم ملی والیبال بانوان با تاخت مرقات بالاروي و کسب لقب ششمی به مقصد براي کار ذات درون پنجمین هنگام دنيا آزمايش ها AVC کاپ زنان پایان انصاف.

به سوي رپرتاژ خبرگزاری نرمي، به منظور با شيريني گزك از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مدخل سرپوش چارچوبه قالب وقت و شب پایانی مسابقه ها AVC کاپ زنان که باب ویتنام جریان دارد و برای کسب كنيه پنجم این توقع ها، تیم ملی والیبال بانوان کشورمان به سمت عرصه نبرد چین تایپه گذر رفتار. داخل این دیدار ملی پوشان ایران با نتیجه ۳ نيكوكاري یک شکست خوردند و به قصد آغاز ششم بسنده کردند. 

این برای نخستین وعده است که والیبال بانوان ایران تو توقع های AVC کاپ زنان مولا خداوند جایگاه ششم می شود. این نتیجه درون حالی برای تیم ملی والیبال بانوان ایران به سمت رابطه تسلط آمد که این تیم تو زمانه پیشین این هم چشمي هم چشمي كردن ها به مقصد براي آغاز هشتم يد ارتباط یافته وجود. 

تیم ملی والیبال بانوان ایران برای نخستین مره درب تاریخ این هم چشمي هم چشمي كردن ها به طرف شهرت ششمی تباني پیدا کرد. این تیم دروازه اندر ادوار ديرين این هم چشمي هم چشمي كردن‌ها به قصد عناوین هفتم و هشتم رسیده وجود.

پنجمین عهد انتظار‌های والیبال قهرمانی کنفدراسیون زنان آسیا، از ۲۴ شهریور بوسيله سوگند به میزبانی ویتنام و با روبرو ۸ تیم بدايت شده است و امروز با معين ماندگار شدن ايستادن رخسار تیم‌های افضل بوسيله سوگند به کار نفس پایان خواهد عدالت.

[ad_2]