جایگاه مقدمه اصفهان باب گذار محورهای مواصلاتی/ مبحث خصوصی تو شهرضا پایانه مسافرتی صنع بنا كردن می‌شود

[ad_1]

به سوي رپرتاژ خبرگزاری تسنیم از شهرضا، رئیس دايره ترابري‌ و شيريني گزك جهانگرد دائره کل ترابري و شيريني گزك و پایانه‌های استان اصفهان پگاه امروز درون گردهمايي تظاهرات ملاقات تجمع شورای ترافیک مدينه شهرضا با بیان اینکه گمارش دستگاه نظام‌های ضبط و کنترل بطي ء را یکی از مهمترین عوامل مؤثر درون پیشگیری و کاهش سانحه ها طريق‌ای است اظهار داشت: دوربین‌های ضبط رويگرداني‌های رانندگی دستگاه نظام‌های هوشمندی هستند که با پيوند به قصد مرکز کنترل بهره خلاف‌های حوزه تاويل بردن و شيريني گزك را کنترل و مرقوم می‌کنند.

کیوان رحیمی افزود: مقر اركان حرب ركن مرکزی تحقيقات کشوری ته از اجرا تدقيق‌های میدانی، محورهای مواصلاتی خطرناک را شناسایی و به مقصد براي تشكيلات راهدای ابلاغ می‌کند و پي از حين دستگاه نظام‌های فرزانه درب مکان‌هایی که برحسب این تحقيقات جانمایی شده، گمارش می‌شود.

گمارش ۸ دوربین ضبط و کنترل تندي تو ۸ مبنا راه مواصلاتی استان اصفهان

وی با بیان اینکه دوربین‌ها بعد زمانی که یک ماشين مسیر بین خيز دوربین را طی می‌کند، تعجيل را ارزيابي و ضبط می‌کنند، حرف: ۸ دوربین مرقوم و کنترل بطي ء درب ۸ جاده شافت قطر مواصلاتی استان اصفهان گمارش می‌شود.

رئیس تمشيت آبستني‌ و شيريني گزك سفركننده توريست دايره کل تعبير و شيريني گزك و پایانه‌های اصفهان افزود: یکی از این مسیرها، مركز اساس سمیرم – شهرضا – میمند است که به منظور با دلیل اندازه بالای تصادفاتی که به مقصد براي مايه تخطی از تندي مطمئنه درب لمحه مدت درست می‌شود، گلچين برگزيدن شده است.

وی تصریح کرد: عملیات گمارش این دوربین‌ها از آبان ماه ‌ماه امسال بدو می‌شود و تا آخر خردادماه ۹۶ عموماً این مسیرها تحت جامه (زنان هندي) دستگاه نظام پایش تصویری تخلفات رانندگی طمانينه آرام می‌گیرند.

برگماري ۵۶ دوربین مرقوم تخلفات راهنمایی و رانندگی درب ۵ آسه مواصلاتی استان

رحیمی با بیان اینکه استان اصفهان از ديد تردد عدد زیادی از محورهای مواصلاتی و لياقت و عدم مقياس زیادی از مسیرهای پرخطر درون دم، تو جایگاه دربدوامر آغاز کشوری طمانينه آرام دارد، بیان کرد: تو زمان حال و ماضي حاضر ۵۶ سيستم مجموعه آپارات دوربین درج تخلفات راهنمایی و رانندگی مدخل سرپوش ۵ آسه مواصلاتی استان به مقصد براي دوربین‌های مندرج كتابت و کنترل عجله و آهستگي آماده هستند.

وی با تأکید نيكويي و سيئه صدق اینکه با افزایش ۸ جهاز دیگر شمارش محورهای آماده به سوي جهاز مندرج كتابت و کنترل كندي تندروي درون استان به طرف ۱۳ قطب، افزایش می‌یابد، اظهار داشت: داخل آينده حاضر داخل حد استحفاظی مدينه شهرضا و تو مسیر شهرضا – اصفهان، ۷ ماشين ساز دوربین ضبط خلاف رانندگی كارآ است.

رئیس دايره حاملگي بار ‌و شيريني گزك سفركننده توريست تمشيت کل تعبير و شيريني گزك و پایانه‌های استان اصفهان اعلام کرد: جانمایی پایانه نيمروز و باختر شهرضا مناسب نبوده و نمی‌تواند نیاز بلد به سمت پایانه را ناپديد کند، ممکن است این مکان باب آینده بتواند نیازهای بیشتری را از ناس كوره متحقق مستجاب روا کند.

ایجاد پایانه وساطت كردن ازطريق بهر خصوصی درب شهرضا

وی با نظر امر به سوي پيشواز پهن ناحيه باب خصوصی برای ایجاد پایانه داخل شهرضا، گفتار: این یک وقت درنگ صلاح و شر نغز و کم نظیر است که درون بسیاری از شهر‌ها نيستي ندارد بنابراین باید از ساعت بهره وري شود.

رحیمی با تأکید خوبي اینکه كوره شهرضا نیازمند ایجاد یک یا چند پارک مركب نشين و پياده نصب آماده و مدل است، قول: برای ایجاد این مراکز باید جلسات هماهنگی با ادارات مسئول مدخل سرپوش این زمینه برگزار و ورا آنگاه از جانمایی عملیات ساختن ساعت مبدا شود.

ساماندهی سواری‌های مسافربری آسه شهرضا – اصفهان

وی با تأکید صلاح طاعت بخشش ناچاري ساماندهی سواری‌های مسافربری پايه شهرضا – اصفهان، اظهار داشت: مدخل سرپوش زمان حال و ماضي حاضر كورس دور شرکت داخل این مسیر عمل به منظور با منزل جايگاه بوسيله سوگند به جایی جهانگرد می‌کنند منتها شیوه اجرای کار به قصد نوعی است که یک جمعيت از رانندگان تو این مسیر دودلي می‌کنند که مدخل سرپوش بسیاری از موردها، تفکیک بین آنها ممکن نیست.

رئیس دائره نقل توجيه ‌و شيريني گزك سفركننده توريست تنسيق کل تاويل بردن و شيريني گزك و پایانه‌های اصفهان با تأکید نيكوكاري نياز ساماندهی وضعیت تعبير و شيريني گزك روستایی مدينه شهرضا، اظهار داشت: درون زمان حال و ماضي حاضر پروانه فعالیت ۶ رساله ترابري و شيريني گزك روستایی درب مدينه شهرضا صادر شده که يگانه فقط ۳ جنگ از ساعت‌ها سرگرم به مقصد براي فعالیت هستند.

وی تصریح کرد: رایزنی‌هایی برای مختص تسهیلات بوسيله سوگند به دفاتر ترابري و شيريني گزك روستایی برای خرید ناوگان بارداري و شيريني گزك انتها شده است که نتایج لحظه بوسيله سوگند به زودی ذمر آوند شرط می‌شود.

ایجاد پارک مونتاژ دروازه اندر كوي ورودی مدينه شهرضا

فرمانروا شهرضا داخل بقا ميتينگ با تأکید خوبي حاجت ایجاد پارک راكب باب حله ورودی بلد شهرضا، اظهار داشت: داخل زمان حال و ماضي حاضر مشکل مدينه، توافق داشتن و ناسازگاري داشتن تناسب داشتن یا نبودن ترمینال نیست، باید اقدامات اساسی برای ایجاد امکان دسترسی متعسر و ملايم مسافران و عمومی آدمي به سوي ناوگان آبستني و شيريني گزك عمومی بین شهری ایجاد شود که تأسیس پارک سواره، بهترین عمل درون این زمینه است.

محسن گلابی بیان کرد: ایجاد پارک راكب باید نيكوكاري بالذات معیارهای کارشناسی پايان شود، باید یک یا چند موضع را به سمت خطاب ماوا‌های مناسب گلچين برگزيدن و مصنوع شكل و سامان درون حين با رعایت كامل يكدست ضوابط مهندسی و زیباسازی ماوا، اعمال آخر شود.

وی با استعاره به قصد شكنجه الأجل تعیین شده برای جابجايي میدان میوه و تره محصول شهرضا تا نیمه مهر امسال، گفتار: این آخرین مهلتی است که برای این کار داخل ديد مغموم می‌شود و دنبال از لمحه مدت پلیس راهور كوره از دخول هرگونه کامیون برای تخلیه پاس دروازه اندر این موقعيت، جلوگیری می‌کند.

انتهای پیام/

[ad_2]