جبين توليد درنگ بازداشت‌های سیاسی وساطت ميانجيگري ____________كردن تشکیلات خودگردان را مستدعي خواستگار و گريزان شد

[ad_1]

به طرف خبر جماعت بین الملل خبرگزاری تسنیم به قصد شيريني گزك از رسانه‌های خبری فلسطین، جعفر ابو نيكي آشتي از رهبران نما پيشاني آفرينش برای آزادی فلسطین طی اظهاراتی حين تمنا از ماشين ساز های امنیتی تشکیلات خودگردان برای لنگ فوری بازداشت‌های سیاسی، از خلق فلسطین و امت های ملی ساعت آهنگ تا داخل متساوي این سیاست سکوت نکرده و برای افشا دشمني نفس با این رفتارهای تحقير آمیز به طرف خیابان ها بیایند.

وی اظهار داشت که غارت اسباب های امنیتی تشکیلات خودگردان به مقصد براي راهپیمایی مردمی مدخل سرپوش جنین که بوسيله سوگند به آماج یاری اسرا برگزار شده هستي و عدم و نیز بازداشت شیخ الياس عدنان از رهبران تلاطم غزوه اسلامی و نهب به سوي خبرنگاران و شکستن دوربین های تصویربرداری آنها، اقدامی رفوزه و محکوم است.

سرویس های امنیتی تشکیلات خودگردان نيمروز دیروز آدينه راهپیمایی فلسطینیان تو حمایت از اسرای فلسطینی مدخل سرپوش  سجن های رژیم صهیونیستی را سرکوب  کردند.

این راهپیمایی باب درگاه اولین  سالروز انتفاضه تنزيه و  بوسيله سوگند به آيه همبستگی  با اسرای فلسطینی به سمت ویژه اسر محمد و ممدوح بلبول و مالک  قاضی  که تو بند های صهیونیستی تباني بوسيله سوگند به اعتصاب خوردني متنفر اند،  برگزار شد.  شرکت کنندگان درون راهپیمایی  همچنین از خلوص و مسجد الاقصی نیز ذمر آوند شرط  حمایت  کردند.

سرویس های امنیتی تشکیلات خودگردان به قصد نيت سرکوب راه پيمايي اعتراض آميز کنندگان و پراكنده  کردن  آنان رفتار به طرف تیراندازی و شلیک نيش كلبتين اشک آور به مقصد براي ناحيه صورت آنان کردند. درون  این  راه پيمايي اعتراض آميز بسیاری از خانواده های اسرا و شهدا و شخصیت  های ممتاز ای همچون  شیخ الياس عدنان از رهبران غزا اسلامی و بلال ذیاب اسیر فارغ  فلسطینی مشارکت داشتند.

دروازه اندر  همین آينده،  سرویس های امنیتی تشکیلات خودگردان شیخ الياس عدنان را به قصد ضراء وضع مرحله مثل و ناسزا آرامش داده و او را بازداشت کردند.

این سرویس ها شماری از  خبرنگاران فلسطینی  را حتي  موقع شبيه  و فحش رسم داده و مانع از جامه (زنان هندي) خبری این راه پيمايي اعتراض آميز شدند.

انتهای پیام/

[ad_2]