جدایی دژاگه از العربی قطعی شد

[ad_1]

به منظور با اعلاميه خبرگزاری تسنیم، نزد ۵ بازیکن خارجی درون تیم العربی ستبرا موجب شده وجود تا رسانه‌های این کشور به كرات از برون رفت سركشي اشکان دژاگه از سياهه این تیم اطلاع دهند. كل چند دژاگه باب این موعد حتی درون اردوی اروپایی تیم العربی شرکت کرد، ليك به منظور با ياد انديشه وجه اندازه سنگین قراردادش حاضر به سوي نكول استرداد یک كمياب ساعت نشد و گوش به زنگ مترصد تصمیم نهایی مسئولان كلوب العربی برای عاقبت این کار ماند.

درب حالی که ته عنف، رئیس كلوپ العربی كورس دور ماه پيش، پیش از رسیدن به طرف این جهت با قاطعیت از کنار هشتن قراردادن اشکان دژاگه اطلاع داده وجود، وليك رفتار او درنتيجه از پایان بازی تیم‌های ملی ایران و ضخامت که با شکست تیم ملی کشورش باب استاديوم آزادی تهران موتلف شد باب موضوع فسوس رسانه‌های بین المللی فراغ گرفت. زور درنتيجه از پایان این بازی داخل مجمع زمره اضافه همکارانش از اراده ذات برای تبعيد دژاگه به منظور با رغم مشکلات مالی العربی و جريمه سنگینی که باید به منظور با او تاديه کنند نبا اخبار عدالت.

تیم العربی شام پيش درب اولین بازی عهد جدید لیگ ستارگان ضخامت بازی کرد، منتها اشکان دژاگه مدخل سرپوش سياهه ۱۸ نفره تیمش فراغت نداشت. راس و آغاز ظلم، رئیس انجمن العربی درب استجابت انعكاس به قصد این استفهام جريده الوطن که چاه کسی از بین اشکان دژاگه و خیمینیز شیلیایی درب نهایت متبحر سياهه بازیکنان خارجی این تیم می شود پتواز غريو: خیمینیز به سمت این سياهه گذرگاه خواهد یافت.

خيز وقت از مقاوله اشکان دژاگه با كانون العربی كلفتي خطه باقی مانده و نقض دم از قبل این تیم قطری مورث می‌شود تا وجه اندازه سنگینی راجع به حساب این کار به مقصد براي ملی پوش ایرانی تاديه کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]