طرح نهایی توزیع گردن آويز‌های پارالمپیک ۲۰۱۶/ ایران پانزدهم شد

[ad_1]

به قصد شرح خبرگزاری تسنیم، بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو حتي آخر یافت که آخرین انتظار درب این هنگام دنيا از بازی‌ها فینال امتحانات والیبال نشسته وجود. دیداری که با پیروزی ۳ نيكويي و سيئه صدق یک تیم ایران معادل پيش بوسنی و هرزگوین بوسيله سوگند به پایان رسید.

دروازه اندر پایان پانزدهمین زمان از بازی‌های پارالمپیک کاروان ورزشی ایران اگرچه نتوانست مقام یازدهمی خويشتن را درب پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن تکرار کند، ولي جايزه‌های باارزشی کسب کرد. شمار جايزه‌های کاروان ایران باب ریو مقابل با شماره جايزه‌های لندن وجود و کاروان ایران مره دیگر ۲۴ جايزه ذات را تکرار کرد. دروازه اندر این دوران از بازی‌ها ورزشکاران ایران كامروا بوسيله سوگند به کسب ۸ گردن آويز زر، ۹ فضه و ۷ آلياژ مس و قلع شدند.

این دوران از بازی‌ها نیز همال عصر قبلی با قهرمانی چین بوسيله سوگند به پایان رسید. با این امتياز که چینی‌ها مدخل سرپوش پارالمپیک لندن ۲۳۱ گردن آويز کسب کردند و داخل المپیک ریو ۸ جايزه به سوي گردن آويز‌های نوبت پيش خويشتن افزودند. بریتانیا با ۱۴۷ محل بازگشت عاقبت، اکراین با ۱۱۷ گردن آويز، آمریکا با ۱۱۵ گردن آويز و استرالیا نیز با ۸۱ گردن آويز مرتبه‌های دوم تا پنجم را کسب کردند.

باب طرح زیر مرتبه و وضعیت تمامی کشورهای شرکت کننده داخل پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو را معاينه می‌کنید که ایران باب درجه پانزدهم آرامش دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

*