جهانبخش: خليل داشتم با منچستریونایتد یا اینتر همگروه می‌شدیم/ مساوي كلفتي خطه و چین برای پیروزی بوسيله سوگند به میدان می‌رویم

[ad_1]

جهانبخش: دوست داشتم با منچستریونایتد یا اینتر همگروه می‌شدیم/ مقابل قطر و چین برای پیروزی به میدان می‌رویم

بوسيله سوگند به اعلام گزارشگر ورزشی خبرگزاری تسنیم، برعکس هنگام انفصال ديرينه که بوسيله سوگند به دلیل دیر افزايش بي حركت ماندن آرام شدن به مقصد براي تیم AZ آلکمار و به طرف كنار و بازدم گرمي پف لحظه مصدومیت نتوانست بدو خوبی داشته باشد، این برش با گلزنی و محابا طين‌هایی که داده، تو اوايل نيك آلکمار شریک بوده؛ علیرضا جهانبخش که کم‌کم تبدیل به منظور با یک بازیکن برجسته و تأثیرگذار برای این تیم هلندی بدل شده و دروازه اندر ترکیب این تیم می‌درخشد. مهاجم ایرانی آلکمار که داخل حضرت بازی‌های مهم این تیم باب لیگ اروپا صبر دارد، آمادگی خويشتن را به منظور با خوبی رمز داده و باید دید درب استمرار برش چقدر می‌تواند به سمت تیمش کمک کند.

علیرضا جهانبخش مدخل سرپوش سخن‌وگو با گزارشگر ورزشی خبرگزاری تسنیم تو فقره آغاز خوش و بد خير این فصلش هم نشيني تكلم کرد. مهاجم تیم ملی كشتي کشورمان همچنین درمورد وضعیت تیم ملی، بازی با سرزمين و چین، شرایط معقد اوج گيري بوسيله سوگند به صراحي جهانی و… حرفه ها زد.

تسنیم: برعکس عهد قبل، این زمان مقدمه خوبی درب آلکمار داشتی و این نوبت به طرف جای مصدومیت و غیبت تو ترکیب، یک نجم و خورشيد باب ترکیب آلکمار بودی که حتي تو لیگ هلند گلزنی کردی و مراقبت خاك دادی و تو لیگ اروپا بازهم كامكار شدی عنايت بررسي كردن زمين لاي بدهی.

خداوند را شکر این هنگام انفصال را خیلی صلاح و شر نغز با پلی‌آف لیگ اروپا اوايل کردیم و توانستیم تاخت بازی حذفی را بوسيله سوگند به خوبی پس راس بگذاریم و به منظور با بار اصلی برسیم. دروازه اندر لیگ هلند بازهم به سوي بغير بازی ابتدا که بدشانسی آوردیم و بازی مساوی شد، خیلی پسنديده بازی کردیم. مسلماً مخالف تیم PSV آیندهوون که تیم خوبی است و بیرون مسكن حجره شکست خوردیم، ليك به سمت نظرم می‌توانستیم از این تیم امتیاز بگیریم. بوسيله سوگند به كل زمان حال و ماضي این ائتلاف رخنه نداد و من وايشان درون استمرار فعاليت کردیم که نتایج را غرامت کنیم و باید یک دانشپايه طول عمر پيچيده پیش‌سطح را بسیار مجمل متراكم محكم و حكماً خوش و بد خير سپری کنیم. فکر می‌کنم ابتدا من وآنها و آنها درون این زمان بازهم برای تیم و بازهم برای خويشتن خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مطلوب و ناپسند بوده است.

تسنیم: تو موعد ديرينه نیز عملکرد خوبی داشتی، با اینکه از ابتدای گاه با تیم نبودی. با این آينده اوايل صلاح و شر نغز این وقت می‌تواند مدخل سرپوش بقا به طرف بهتر استقراريافتن روندت کمک کند تا داخل پایان گاه یکی از بازیکن‌های نما آلکمار و حتماً لیگ هلند باشی؟

صددرصد عنفوان مطلوب و ناپسند و اینکه از اوان دروازه اندر کنار تیم و تو ترکیب باشی، خیلی درون عملکرد یک بازیکن داخل عرض امتداد دوران تأثیر گذر است. همانطور که گفتید هنگام انفصال سابق خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از شروع و انتها کنار تیم نبودم که حين باز به سوي دلیل مصدومیت و دیر از حالت اغمابيرون آمدن به طرف تیم حيات که تهيه‌سازی غره موسم را از رابطه تسلط دادم، ليك این وقت شرایط كله اختلاف دارد. خويشتن از بدو نوبت کنار تیم بودم، بدنسازی خوبی پايان دادیم و به منظور با خوبی تامين شده‌ایم. اوايل کنترل وزن
خوبی داشتیم و تو جميع بازی‌ها نزديك داشتم که این مساله از نگاه هماهنگی و بدنی برای ذات خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هم سخني خوبی بوده است.

تسنیم: درمورد لیگ اروپا حتي همدمي کنیم که پشك‌کشی ساعت ادا شد و شما مدخل سرپوش گروهی ثبات دارید که زنیت مجلس‌پترزبورگ سردسته و یک تیم خامل ایرلندی بازهم به طرف عنوان دوندالک همگروه‌تان است.

به سمت نظرم قبيله جمع خوبی است، ليك قطعاً گزينش خودمان چیز دیگری وجود. خود دريافت می‌کردم که با زنیت همگروه شویم و حسم می‌قول احتمالش زیاد است، ليك فکر نمی‌کردم چنین گروهی نصیب‌مان شود. ار گلچين برگزيدن خودم وجود خليل داشتم سرگروهمان منچستریونایتد یا اینتر میلان باشد تا بتوانیم بازی با کیفیتی نزد ضد این تیم‌های مهتر رهبر ممتاز خاتمه دهیم. الحال درب این جمعيت ثبات برزخ‌ایم که کاری باز نمی‌شود کرد و باید فعاليت کنیم که عام خوبی داشته باشیم. بسيجيده‌سازی خوبی داشتیم و باید از این شرایط باب بازی‌های لیگ اروپا بازهم استعمال کنیم.

تسنیم: تیم‌تان انتساب بوسيله سوگند به موعد سابق شرایط بهتری پیدا کرده و آزموده‌نمسار شده است. شما زمان ماضي با تیم جوانی که داشتید، درب لیگ اروپا پيروز نبودید. به سوي نظرت بتوانید نتایج وقت ماسبق را ترميم کنید؟

دقیقاً همینطور است و من وشما برش پيش از تجربت خوبی داخل اروپا لیگ داشتیم که این وقت می‌توانیم از این امتحان برای کسب نتایج بهتر بهره گيري کنیم. دوران سبق لیگ اروپا اولین امتحان بیشتر بچه‌های تیم حيات و الان با یک دانشپايه طول عمر خبرت و جمع ماندگار شدن ايستادن چند بازیکن كاردان به مقصد براي تیم‌مان، وضعیت‌مان بهتر خواهد شد و این موضوع قضيه به سمت من وآنها و آنها کمک خواهد کرد. قطعا باید بهتر از گاه پيش نتیجه بگیریم و شرایط‌مان درب مرحله ها بالاتر بهتر شود.

تسنیم: قسمت‌کشی لیگ قهرمانان اروپا نیز برگزار شد و روستوف با بایرن مونیخ، اتلتیکومادرید و آیندهوون بازهم‌فرقه جوخه است. تو برای بازی با آژاکس بازی روستوف را از نزدیک نظاره کردی و این ثمره روستوف برای بازی با آیندهوون باید به سمت هلند عزيمت کند. از طرفی تو باید برای بازی با زنیت به منظور با روسیه بروی. به منظور با چشم قدر بازیکنان ایرانی بدجور به طرف روسیه و هلند گره خورده است!

برای خودم نيز جاذب است؛ اینکه روستوف باید خيز ثمره تبار قله حتي با تیم‌های هلندی بازی کند و من وايشان به مقصد براي یک تیم روسیه‌ای خورده‌ایم. مسلماً اتحاد خاصی نیست، ليك همین که سپاهبد و سعید مجدداً به سمت هلند می‌آیند و بازی آنها را اینجا می‌بینم و برای حمایت از آنها به سمت باشگاه می‌روم، ادراك خوبی است. بازی قبلی روستوف برابر آژاکس بوسيله سوگند به باشگاه رفتم و بازی بچه‌ها را از نزدیک دیدم و گر بتوانم برای بازی آیندهوون نیز برای حمایت از دوستانم به طرف استاديوم می‌روم.

تسنیم: رویارویی بازیکنان ایرانی درون لیگ قهرمانان و لیگ اروپا با تیم‌های مطلوب و ناپسند اروپا به طرف نظرت چاهك چیزی به سمت كشتي من وآنها و آنها افزون خواهد کرد؟

صد درصد محک خوبی است. برای سعید و سپاهبد که باید برابر تیم‌هایی نزد ضد بایرن مونیخ، اتلتیکومادرید و آیندهوون بازی کنند و مسلماً نباید از علی کریمی حتي جاهل وجود که با دیناموزاگرب این فرجه را دارد مساوي تیم‌های خوبی جور مادرانی که طلاق گرفته‌اند
یوونتوس و لیون بازی کند. این بازی‌ها محک خوبی برای بچه‌هاست و انتظارها شاید از تیم‌قدر بالا نباشد، ولي همین که می‌توانند درون ترکیب تیم‌های نفس، بازی‌قدر را معادل پيش تیم‌های برجسته مدال بدهند، وحدت خوبی است. این موضوع قضيه حتي برای ذات بچه‌ها و بازهم كشتي ایران می‌تواند مؤثر باشد. خويش خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نيز رفيق داشتم که با منچستریونایتد یا اینترمیلان بازی کنیم و انتخابم برای مرتبه گروهی بازی با این تیم‌ها حيات، ولي ان‌شاالله بتوانیم به مقصد براي مرحله ها بالاتر برویم و با این تیم‌ها بازی کنیم و تیم‌مان باز بتواند محک خوبی بخورد.

تسنیم: به سمت بازی تیم ملی نيز برسیم. پنجشنبه هفته جاری اولین بازی‌مان دروازه اندر منزل انتخابی پياله جهانی را باید نزد ضد پهنا برگزار کنیم.

ان‌شاالله اولین بازی را به سمت خوبی پس ته چكاد بگذاریم. اولین بازی‌ها باب تورنمنت‌ها یا امتحانات اینچنینی که انتخابی هستند، خیلی صعب و حكماً تأثیرگذار است. امیدوارم از بازی با سرزمين سرفراز بیرون بیاییم تا تیم ملی باز برای استمرار مسابقه ها با نيرو استطاعت بالاتری فعل کند. تیم ملی اکنون شرایط خوبی دارد، ولي می‌دانیم که کار راحتی نداریم. تصاعد من وآنها و آنها به طرف ساغر جهانی با همبستگی و همدلی درب این دفعه عدد شماره می‌خورد و باید جمع تباني به سمت يد ارتباط نيز بدهیم. اولین بازی من وتو تو مسكن حجره است و امیدوارم درون اولین قدمت و ابد این مسیر مشكل، بتوانیم خیلی چیزها را مستقر کنیم. امیدوارم هواداران بیایند تا از تیم ملی حمایت خوبی شود.

تسنیم: نفس تو و بازیکنانی نظير ژنرال كنكور، سعید شرف‌اللهی، میلاد محمدی، مهدی ترابی و بازیکنان خردسال دیگری که دروازه اندر چند وقفه اخیر داخل ترکیب تیم ملی پسنديده بازی کرده‌اند، شرایط خوبی دارید. بازیکنانی نيز هستید که باعرضه پرده کم، مدخل سرپوش بازی‌های اخیر کمک آينده تیم ملی بودید و به سمت همین دلیل روی مادرانی که طلاق گرفته‌اند
شما حد ویژه‌ای نيرنگ ساز می‌شود. به سوي چشم خودت چقدر می‌توانید تو این مسیر معضل بوسيله سوگند به تیم ملی کمک کنید؟

فکر می‌کنم صددرصد توانایی ارتباط اجتماعی کودک
جملگي بچه‌ها آمادگی خوبی برای کمک به طرف تیم ملی دارند. وقتی همراهي از تیم ملی می‌شود، مباحثه بازیکن و تأثیرگذاری‌اش نیست و هرکسی بهتر بتواند به قصد تیم ملی کمک کند، وساطت كردن ازطريق کادرفنی به سوي کار دلتنگ می‌شود. من وايشان نيز باید عصر را مدنظر فراغ بدهیم، شرایط بازی‌ها و بي قيد این مسائل را مدخل سرپوش ديد بگیریم. شرایط جملگي بازیکنان لژیونر صلاح و شر نغز است و بچه‌های دیگر حتي درون این موعد با تیم ملی درب اردوی ایتالیا بودند که متأسفانه شما نتوانستیم به سوي این قشون برویم. با این آينده تو آخر مهم‌نمسار از تمام چیزی، موفقیت تیم ملی است و كل کسی که بازی می‌کند یا نمی‌کند با تیم متحد است تا كاكل ایران بالا برود.

تسنیم: فکر می‌کنی بتوانیم از بازی با سرزمين و چین ۶ امتیاز بگیریم؟ به سمت این دلیل که بازی‌ها مجمل متراكم محكم است و باید سفری طولانی باز به سوي چین برویم که شاید خستگی روی بازیکنان تأثیر بگذارد.

قطعاً نمی‌تاب چیزی را پیش‌بینی کرد و اینکه حتماً تمام خيز بازی را با پیروزی ظهر فرق خواهیم گذاشت یا خير، منتها ضمير اول شخص جمع برای پیروزی دروازه اندر جميع بازی‌ها به مقصد براي میدان می‌رویم تا تاب واليبال ایران را مدال دهیم. من وشما تو كل پستی تاخت سه بازیکن خوش و بد خير و تندرست داریم که با آمادگی‌عظمت کمک آينده تیم ملی باشند. درنتيجه از چشم خستگی و فشردگی بازی‌ها می‌توانايي انرژی را تقسیم کرد. کار راحتی نیست و باید صعب مجاهدت کنیم و امیدوارم خودم حتي ولو بازی کردم، شرایط خوبی داخل زمین داشته باشم.

انتهای پیام/

جهانبخش: دوست داشتم با منچستریونایتد یا اینتر همگروه می‌شدیم/ مقابل قطر و چین برای پیروزی به میدان می‌رویم

[ad_2]

جهانبخش: دوست داشتم با منچستریونایتد یا اینتر همگروه می‌شدیم/ مقابل قطر و چین برای پیروزی به میدان می‌رویم

دیدگاهتان را بنویسید

*