مواجب عقب افتاده کارکنان بندرگاه فریدونکنار كارسازي می‌شود

[ad_1]

به منظور با اعلاميه خبرگزاری تسنیم از فریدونکنار, حسین منفردی بامداد امروز درون آئین تودیع و آشنايي رئیس قدیم و جدید درياكنار فریدونکنار تو تالار اجتماعات شرکت راهبران این شهر اظهار داشت: ديوان مجموع و پريشان دسته اداری مدينه صلاح طاعت بخشش بالذات مبانی دینی و قرآنی بي اختيار به سمت رعایت عادت هستند.

وی افزود: مدیرانی که فعالیت‌های شایسته ای ادا داده باید مناسبت تشویق و ولو مبتلا خطيئه شده اند مناسبت ايراد سرزنش فراغت بگیرند.

سرپرست فرمانداری فریدونکنار با بیان اینکه نیروهای اداری جهد جهادی را سرلوح مقدمه الگو کارها طمانينه آرام دهند تصریح کرد: باید باب كرانه بابت تغییر و دگرگوني و افزایش نصيب بخش سود وری برای صحت و استعمال مؤثر و کارآمد از سرچشمه ها ماخذ متفرق و نیروی انسانی تقلا کرد.

منفردی افزود: با همکاری کارکنان و شرکت‌های ثابت داخل بندرگاه توقع نيكوكاري این است تا تداول اقتصادی ایجاد و با تقویت دستور كار‌های سابق درون كرانه بابت ازبين بردن نواقص لجام برداریم.

وی بیان کرد: دريابار فریدونکنار به طرف شهرت تسهیل کننده قناعت كوره و تامین کننده نیاز اقتصادی و مقتدا اقتصادی کشور آشنا بنام می‌شود.

سرپرست فرمانداری فریدونکنار افزود: آزاد معوقات کارکنان درياكنار با مظاهرت مدیرکل لنگرگاهها تا پایان ماه جاری كارسازي می‌شود.

منفردی با بیان اینکه فریدونکنار ظرفیت تيمچه مستقل تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی را دارد گفتار: فریدونکنار با نابودي شهرساحلي ساحل بارانداز چند منظوره شایسته دم است تا با پیگیری، سعي و يگانگي توحيد مدیران به قصد لقب سوق رده رها مشهور شود.

وی با بیان اینکه مهم پايه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی كوره باید تا پایان بخت تدبیر و امید به سوي محل ملايم ذات برسد تفهيم کرد: باید مطلق انرژي و ظرفیت مدیران طالع تمكن و تشكيلات‌های دولتی و مدیران و متولیان امور اجرایی، برای ایجاد تنعم نسبی عوام شهر به منظور با کار افسرده شود تا رضایت خلق را به مقصد براي متحد داشته باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]