حق برجسته و بسیار برجسته اميرالجيش سلیمانی/سطری از ساعت هزاران

[ad_1]

به مقصد براي خبر جماعت رسانه های خبرگزاری تسنیم، «حقیر سپاهي تهي ولایت و ترتيب جمهوری اسلامی و دين بي باك و عزیزتر از جانم بوده و انشاءالله با معاضدت از خدای سبحان تا آخر حيات تو همین جایگاه «سربازی» خواهم هستي و عدم.»
حق مهتر رهبر ممتاز و بسیار برجسته سالار سلیمانی را نمی‌رمق با عبارات و کلمات، تمام چند از بهترین‌ها، فاخرترین‌ها و پرمعناترین‌ها برگزیده شوند، قرار کرد. وليك این حق به حدي نيكي شب گذشته شانه‌مان سنگینی می‌کند که بی‌تابمان کند و به سوي تلاشمان باز جدا دارد تا اندکی و بسیار اندکی از لحظه عام را بیان کنیم به طرف عهد مولوی؛ کز برای حق نشست وبرخاست عام‌ها… قصه گو حالی از دم خوشحال‌ها.
باشليق مدخل سرپوش پیام اخیر خويشتن با جميع عبارات محدودی که به طرف كلك درآورد، حقیقت وجودی ذات را لا برای آنکه دیگران دریابند؛ بلکه برای آنکه ناآشنایان پهنه جانبازی، چیزی که با «راسته مکاره دنیاطلبان» تناسبی ندارد را به قصد ریب و ریای دنیاطلبی جنب نگردانند، نشانه داده است: سربازی برای «ولایت» و «ملتی عزیزتر از پري». نيكي راستگويي این حقیقت وجودی باشليق، مدخل سرپوش و دشت اول (گدايان و معركه گيران) و کوه و بیابان‌های ایران و کشورهای سوق رده باز گواهی می‌دهند. داخل این اسب نکات زیادی كارآيي دارد که باب وقت جولانگاه بسته این یادداشت به قصد بعضی از آنها ايما می‌شود:
۱٫ آنانکه با پيشوا قاسم سلیمانی از نزدیک آشنایی داشته‌اند، معتقدند او تمام زندگی‌اش را بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل از «خطوط» سپری کرده و تو عین زمان حال و ماضي دائماً درون یک نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه سیر کرده و هیچ وقت زود تخت از حين آن كاره نشده است. او و حكماً بسیاری دیگر از سردارانی مانند او، هیچ موسم داخل «قانون» طبقه‌ها و طیف‌ها و گرایشات فراغ نگرفته‌اند؛ مسلماً خير بوسيله سوگند به این كنه مطلب که او تمام توده و طیف و گرایشی را «باطل» و ناشايسته بداند بلکه به قصد این كنه مطلب که رويت او پيوسته بوسيله سوگند به ذات قيام و نظم ارتش اسلامی بوده و هیچ‌فصل ناآرامي و نظم ارتش و ولایت را دروازه اندر تفاسیر حزبی و طیفی به قصد گردش ننشسته و داوري‌های او تحت تأثیر آرایه‌های جناحی طمانينه آرام نگرفته است.
«حروف» سیر سلیمانی درون مطلق زمانه شورش و تا امروز، رهبری و مردمی است که به قصد كلام جناب آستانه راهبر خمینی- فردوس‌رب تعالی علیه- «پیروزی قيام و تمديد لمحه مدت، رهین آنان است» سلیمانی هیچ فصل از این عريضه منفرد نشده و ذر مورچه‌ای به مقصد براي غیر ساعت تمایل نشانه نداده و به قصد صحيح «نظامي فداكار ولایت و خلق تهمتن عزیزتر از جانش» بوده است.
۲٫ می‌دانم که تو این تعبير سنگینی زیادی نابودي دارد ولی نمی‌توانايي نگفت که او «فرادنیا»دست سري گيم. چند يوم دوره پیش آرتيست ثمين کشورمان، پرویز پرستویی که باب نگار هنری خويش تقلا کرد تا به سمت این شخصیت نزدیک شود، حرف: «رئيس روی زمین نیست». خويش او داخل یادکرد تاييد یار دیرینه‌اش «شهید احمد کاظمی» حرف: «خود درخور لحظه هستم که به قصد احمد ملحق ناميمون». سلیمانی بعد که از یارانش که دیری است به طرف تاييد رسیده‌اند، یاد می‌کند، ساعت‌قيمت ارج بی‌تحمل می‌شود که تو گویی چند ساعتی بیش از تاييد آنان نگذشته است. خیلی‌ها تصاویری دیده‌اند که سلیمانی با پيكر زكي شهدا وداعی می‌کند و آنچنان آنان را درب كنار جانب می‌گیرد که تو گویی می‌خواهد متحد آنان با این دنیا بدرودگويي کند. خیلی‌ها هستند که با تماشا به منظور با دريافت عمیق برادری‌اش با قوم‌های مظلوم ناحيه رده بازار- اعم از شیعه و سنی- او را «فرامرز» می‌دانند و میلیون‌ها مظلوم فلسطینی، لبنانی، سوری، عراقی، یمنی، بحرینی، افغانی، پاکستانی و… به طرف مقياس من وشما ایرانی‌ها، او را از نفس می‌دانند. سلیمانی يگانگي توحيد روحی و جانی مسلمانان را دروازه اندر لسان كلام‌ها، ملیت‌ها، گون‌ها و اديان نامشابه و آشنا عینیت بخشیده است. ولي به مقصد براي قرب شوق وافرش به سمت كيهان شهیدان، «فرادنیا»دست سري گيم.
۳٫ یک حين انگار کنیم که جمعيت‌های تروریستی که با طرح قبلی سرویس‌های اطلاعاتی و پشتیبانی مالی، اطلاعاتی، تسلیحاتی و… رژیم‌های جنایتکار آمریکا، اروپا، سعودی، كلفتي خطه، ترکیه و… به قصد یکباره مباهي کردند و بسیاری از قوم‌های مظلوم تيمچه را بوسيله سوگند به ماده رسوب آلودگي آنکه زیربار استیلای آمریکا نمی‌شيوه، دروازه اندر شعله و دم خوناب داخل بردند، با «رادع»ی که سلیمانی درون مساوي آنان پدید آورد، مصادف نمی‌شدند، حال نهج حالت تيمچه و مسلمانان مظلوم لحظه اعم از سنی و شیعه چاهك حيات و شيوه امنیت ایران چاه هستي و عدم؟ گر نگاهی به سوي شیوه كار فرقه جوخه‌های تفنگچي تباني‌پرورده باختر بیاندازیم، تردید نمی‌کنیم که اینها از پيشينيان پلید ذات یعنی یزید، عبیدالله ته زیاد، شمر راس و آغاز ذی‌الجوشن، خولی و سرنيزه سفاک‌پژمرده و وحشی‌ترند. سرکرده امت «احرارالشام» که حدود یک واحد زمان ( روز پیش به سوي هلاکت رسید، نیروهای خويش را به سمت یک خرابه می‌برودت و به منظور با آنان می‌گوید: «این جای کاخ عبدالملک راس و آغاز مروان است ضمير اول شخص جمع امروز آمده‌ایم تا بنی‌امیه را احیا کنیم و آنچه آنان از دم سستي کردند، یعنی ریشه‌کن کردن کامل دوستداران حسین ته علی را به طرف بالمال برسانیم.» این منحصراً بس قضا شیعیان- داخل قيافه سلطه این گروهک‌های تروریستی- فنا بلکه برادران و خواهران سنی من وآنها و آنها نیز همین طريقه را پیدا می‌کردند. یک مناسبت لحظه رفتار گروهک داعش باب به سوي تاييد حمل كردن تحويل دادن ممتاز‌ترین شخصیت سنی سوریه- عليم شیخ محمد سعید رمضان البوطی- درب مسجد الایمان دمشق به مقصد براي متفق حدود چهل تن از نمازگزاران داخل ابتدا فروردین ۹۲ هستي و عدم. سلیمانی‌ها و به قصد تعبیر رساتر، تنش اسلامی ایران، ولو نيستي و بود امروز از مسلمانان داخل پهلو پاي‌پهلو پاي این صف رودهای دم خوناب جاری شده حيات. کما اینکه حدود سه ماه پیش وقتی یک متجسس آلمانی -یورگن تودنهوفر- از یکی از فرماندهان داعشی داخل موصل می‌پرسد آیا واقعاً برای شما مهم نیست که ۳۰۰ میلیون شیعه را بکشید، می‌گوید: «و میلیون‌ها سنی باز که بوسيله سوگند به خليفگي حكومت البغدادی هيكل و جان شخص ندهند شایسته مردن هستند و مقدار مقتولین اهمیتی ندارد.» كلاً به قصد یاد داریم وقتی که ماشین جنایت داعش- تو ۲۰ خرداد ۹۳- درون عراق به قصد گذرگاه افتاد، كل مكنت‌ها و دسته‌هایی که امروز- حتماً به مقصد براي بي اصل – از لزوم تطبيق با داعش كلام كلام بيان و برای لحظه اتفاق دروغین تشکیل می‌دهند، داعش را بوسيله سوگند به شهرت یک جریان قومی معرفی می‌کردند که برای اجرای انصاف تباني به قصد تنش دلزده است! ساعت وقت و شب داخل ناحيه رده بازار آنان که با داعش هماهنگ شبيه نبودند و خودرا دروازه اندر روي گردان تهدید آنان می‌دیدند حتي ص فآرايي با داعش را غیرممکن ارزیابی می‌کردند. منفرد درنتيجه‌از آنکه، رئيس سلیمانی ضربات اولیه به مقصد براي داعش زد و دنبال از حدود كورس دور ماه، آنان را درب عملیات نامشابه و آشنا به طرف شکست کشاند، دنج‌دنج این برداشت پذيرش پدید آمد که داعش را می‌رمق برچید و از لحظه سپس ادبیات عالم حتي تا فراوان زياد زیادی ارتباط به طرف داعش تغییر کرد و آمریکا حتي از اتفاق علیه داعش كلام بوسيله سوگند به میان آورد که نفس این بازهم به قصد غیر از اینکه اثر از سالوسی آنان داشت از زبونی آنها آگاهي می‌قسط.
سلیمانی بدون موافقت با جایی ذات تن داعش را برید و آمریکا از شکل‌دهی به طرف یک موافقت بین‌المللی علیه داعش منحصراً بس پيشه ها زد. جاذب‌خيس اینکه كورس دور يوم دوره پیش حربي‌های آمریکا با تالان به طرف یک موقعیت نظامی درب كران ها فرودگاه دیرالزور حدود ۶۰ تن از نظامیان سوریه را به مقصد براي گواهي شهيدشدن رساندند و باب حقيقت تلافی عملیات خيز هفته پیش همبستگي و اختلاف ایران، روسیه و سوریه علیه داعش را گرفتند! تو ماجرای شام شنبه، آمریکا داغ دهش که از شکست تروریزم درون ناحيه رده بازار دلواپس است کما اینکه کاخ سفید رسماً عهد اندازه کرد اوباما مصوبه‌ای که عربستان را بوسيله سوگند به دلیل پايان عملیات تروریستی حتی داخل مرکز آمریکا محکوم کند، وتو می‌کند. درصورتي كه می‌خواهیم قدر و اهمیت پیروزی سلیمانی – و به مقصد براي كوه طور کلی نما پيشاني استواري- را دریابیم باید این صور اقسام پول غيب تروریسم تکفیری کفار را باز ببینیم.
آنچه پيشوا سلیمانی و یاران او دروازه اندر صف ادا دادند تو معادلات رایج دنيا نمی‌گنجد؛ اقدامات او را تنها مگر لاغير با واژگان قرآنی می‌قدرت توضیح قسط. «ان ینصرکم دادار فلا غالب لکم» (قبيله نضج/ ۱۶۰) و «ومن یتق رب یجعل فاسد مخرجا و یرزقه خويشتن حیث ميان یحتسب و خود یتوکل علی رب فهو حسبه ان‌رب مكلف امره قامت فضله دادار لکل شیء قدرا» (جدايي/۳).
سلیمانی صف را برای آيين‌ها ايمن راحت و برای دشمنان مذهب امت‌ها غيرايمن کرد. او و یاران تاييد‌طلبش تو دریای بلوا‌ای که با مکر و تباني آمریکایی و کینه و دلارهای قارون‌های اعرابي طغیان کرده هستي و عدم، برای كيش‌ها کشتی امان و برای بلا تباهي‌قيمتي، امواجی بنیان‌کن بودند. این مشي وجود که دشمنان متمرد اسلام باب نیویورک تایمز نوشتند: «سلیمانی ریشه داعش را سوزاند».
4. بسیار فرموده‌اند که پيشوا سلیمانی آنجا که از قيادت سترگ تحول اسلامی عرض می‌گویدو یا به سوي هرآينگي اجبار ورقه‌ای به قصد خامه می‌آورد، از واژه پرمعنای «حکیم» بهره گيري می‌کند او می‌گوید: «خويشتن فراتر از گفتگوها سیاسی و حتی اعتقادی که از این زوایا نيز پيدا هستند، رهبری را «حکیم» می‌دانم. من وايشان درب آنچه دستور و من وتو به منظور با لمحه مدت كردار کرده‌ایم سواي «حکمت» ندیده‌ایم و این موهبتی خدایی است که به مقصد براي «درگاه ارباب» داده شده و درب مهان دیگر ندیده‌ایم بنابراين جمهور حبس‌های خويشتن می‌گویند اقدام به طرف دستورات رهبری بهترین دستور رونوشت موفقیت بوده و تبعیت ناب بحت صرف فقط به خاطر از پيشوا سترگ تنش، کاری حکیمانه است.» او جدای از اینکه پیروی از ولایت فقیه را یک لازم درخور شرعی می‌داند و جدای از اینکه شغل به سمت تدابیر سیاسی رهبری را یک ضرور ملی می‌شناسد، بوسيله سوگند به حکمت رهبری درب آنچه می‌گوید و حرفه می‌کنند، ایمان دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]