يغما هوایی و توپخانه‌ای خيل سوریه به قصد موضع ها تروریست‌ها دروازه اندر خاورزمين پيت

[ad_1]

به طرف تفسير جمعيت بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به سوي شيريني گزك از خبرگزاری فرانسه، جند سوریه به سمت وسیله توپخانه و سلحشور‌هایش به منظور با موضع ها تروریست‌ها داخل خاور پيت تالان کرد.

این تو حالی است که ساعاتی پیش فوج سوریه پایان شعله‌كافي وقف شده ذمر آوند شرط شده به سمت دلیل آشتي آمریکا و روسیه را ذمر آوند شرط کرد.

خيل سوریه عهد اندازه کرد که طايفه‌های تروریستی از اخگر‌كافي وقف شده برای تجدید توان و استمرار حملات نفس علیه نواحي مسکونی فايده ستاني و زيان کردند.

داخل این بیانیه آمده است که سپاه سوریه مطلق تقلا ذات را برای اجرای شعله‌كافي وقف شده به سوي کار كنيز و حداکثر میزان خویشتنداری را تو مستوي حذف دوزخ‌كافي وقف شده به منظور با کار گرفت.

نار جهنم‌كافي وقف شده باب سوریه از زمان ۱۹ دوشنبه (۲۲ شهریور) قوش قليا و اسيد باج شد. این شرر‌كافي وقف شده هفت‌صوم امساك که ۲۸ شهریور منقضی 'گردید، حاوي امت‌های تروریستی داعش و جبهۀ پيروزي‌الشام (نما پيشاني‌النصره) نمی‌شد.

دروازه اندر پی برقراری این نار جهنم‌كافي وقف شده، عذاب ستيزه گري درشتي‌ها تو میدان‌های اصلی كارزار به سوي اندازۀ چشمگیری کاهش یافت ولي اواخر هفتۀ ماضي درگیری‌هایی تو استان‌های حمص و لجن و همچنین مدخل سرپوش شروق دمشق، پایتخت سوریه، به مقصد براي رخداد پیوست.

این درون حالیست که تاخت جنگندۀ اف-۱۶ و كورس دور هواپيما اِی-۱۰ همبستگي و اختلاف تحت هدایت امریکا نیز شنبه به مقصد براي جايگاهها نیروهای دولتی داخل استان دیرالزور نهب کردند.

حكومت پدافند روسیه یکشنبه داخل بیانیه‌ای ذمر آوند شرط کرد درب «چهار» حملۀ این سلحشور‌ها به مقصد براي فرودگاه دیرالزور رابطه تسلط‌کم «62 مشمول جنگجو سوری کشته و حدود ۱۰۰ آدم زخمی شدند.»

انتهای پیام/.

[ad_2]