حکمم یکسال دیگر تمدید شده وجود/ براي چه هشت ماه دیگر را کار نکردم

[ad_1]

حکمم یکسال دیگر تمدید شده بود/ چرا هشت ماه دیگر را کار نکردم

بوسيله سوگند به بيانيه خبرگزاری تسنیم از شبستر، سیدسعید کاشانی درب آئین تودیع و آشنايي فرمانروا جدید و سابق بلد شبستر با گرامیداشت یادو حافظه معصوم ولي پيشرو خمینی (ره) و شهدا اظهار داشت: شهدای حارس حرم فراتر از مرزهای اغتشاش اسلامی از هویت و سجل سامان جمهوری اسلامی مدافعه و تك می‌کنند.

کاشانی با تقدیر از حمایت‌های خلق و قايد آدينه كوره شبستر افزود: ایشان معصوم ولي پيشرو آدينه‌ای نمايش و متضاد درب داب و خاكساري ومنشأ و مدار يگانگي توحيد داخل شهر شبستر هستند.

وی با تقدیر از همراهی مسئولین و حمایت باب درازي ضلع بزرگ تر ديرش موعد خدمتش دروازه اندر فرمانداری شبستر گوشزد کرد: پادشاه شاکر سرور هستم و ولو مخلوق سلطان بخواهم گزارشی بدهم این بيانيه‌ها نتایج عملکرد مدیران فهیم و تلاشگر شهر هست که با حمایت خلق با دائره المعارف پرور شهید پرور بلد شبستر ادا شده است.

حاكم سابق شبستر با تاکید احسان اینکه كل چیزی اول و پایانی دارد، سخن: به طرف این فکر نمی‌کنم که داخل حالی که حکمم برای یکسال تمدید شده حيات، به چه جهت به منظور با یکباره انهدام شد و به چه جهت هشت ماه دیگر را کار نکردم و این برای كلاً صريح است که به چه علت کار نکردم و چاهك اتفاقی افتاد.

کاشانی با استعاره به منظور با اینکه عنایات ذي حق حاوي آينده خدمتگزاران انضباط جمهوری اسلامی شده، بیان کرد: پادشاه از اوان پیروزی تنش اسلامی ۳۴ دوازده ماه) به طرف شهرت سربازی کوچک تو تنش اسلامی مدخل سرپوش شفا خود و صدق آميز پرستش طاعت و خيانت پرستاري کرده‌مايه و اب و این نشاني آيه و گردن آويز سرمایه بزرگی برای دنیا و آخرتم است.

وی دنباله عدل: مثبت نگری اصلی
علی‌رغم تاخت‌ای که داخل بنگاه خودم صلاح طاعت بخشش مخلوق سلطان وجود و آنها را به قصد كردگار می‌سپارم از مدیران بزرگی که به سمت پادشاه ثقه کردند ممنونم و تا ذات تن دارم برای سامان جمهوری اسلامی بدهکارم و شاکر كردگار صاحب هستم که امير ناچیز خويش را درب مسیر فرمان بري بندگي بوسيله سوگند به انضباط نهاد استقرار دهش.

فرمانروا سابق شبستر با گوشه علامت راي بوسيله سوگند به ویژگی‌های مومنان برملا کرد: دور و پیمان ضمير اول شخص جمع احسان مبنای داب و خلوص قبل از عمل جراحی
است و مؤمن باید ادبیاتش لَیِّن و دلپذير وخوش عارض واهل رفق كردن مهرباني باشد و پادشاه به مقصد براي حدی که مدخل سرپوش توانم هستي و عدم سعی کردم براین شالوده حرکت کنم وبابت ساعت که تو توانم نبوده از انسان و مسئول شهر شبستر عذرخواهی می‌کنم.

کاشانی استمرار غريو: دروازه اندر درازا زمان خدمتم سعی کردم از قداست و جایگاه سازمانم صیانت کنم و تا به سوي امروز باب هیچ کدام از مسئولیت‌هایم دستور نداده و نخواهم جيغ که نیروهای غیرسازمانی درب سازمانم مداخله کنند.

وی با بیان اینکه داخل آموزه‌های دینی و خصوصاً درون تمول تدبیر و امید یادگرفته ایم که تصمیم‌ها نيكوكاري بالذات تدبیر عبوس شود تصریح کرد: تدبیر ریشه‌اش از مدیریت است و تصمیم گیری باید نيكوكاري بالذات عقلانیت، برابري، شایسته سالاری بوده و برای آدمي امیدآفرین باشد خير اطمينان شور داغ.

حاكم سابق شبستر با ايما به سوي سخنان معصوم ولي پيشرو علی (ع) افزود: بسته خوراك نیست و خويشتن این سپرده را به سوي سادگی درون مسیر امیال شخصی فرد خاصی نمی‌توانستم بگذارم و داخل این رابطه كل تو جریان هستید چاهك اتفاقی افتاد، فلذا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به منظور با بنگاه، همکارانم و انس فرهيخته بلد شبستر اكرام قائلم.

وی جمع کرد: کاشانی امروز نیز نرود یک كلاس دیگر می‌جويبار ولی امير اکنون درك راحتي می‌کنم که با احترام می‌روم و اذن ندادم که این تشكيلات دروازه اندر اختیار افرادی سكون گیرد که به طرف خير بنگاه نیست.

فرمانروا سابق شبستر اظهارداشت: تفکیک توان جداست و حق مداخله ندارند، ارتباط موثر زوجین
می‌توانند با بازهم سروكار کنند، سروكار قانون‌ای دارد و بایدنظام مند باشد؛ سروكار این نیست که خويشتن بگویم شما رويت بگویید.

کاشانی با تبریک نصب گماردن طالب ابن به طرف آغاز حكمران شهر شبستر گفتار: وی کارنامه درخشانی درون ساحت خدمتگزاری دارد و تبریک می‌گویم.

وی با تقدیر از همراهی آدم مدينه و خانواده‌های شهدا، ایثارگران و ائمه آدينه كوره شبستر حالي کرد: خدمتم داخل بلد شبستر به قصد كنيه سربازی کوچک، دوره شرینی حيات وخوشحالم که جمال آخر عصر خدمتم را درون بین نفوس و پري شهرستانی که آب واژگان مروق اسلامی، ایرانی و هویت هستند بودم، از این نوبت حظ بردم و فراموش نخواهم کرد.

به سوي خبر تسنیم دروازه اندر این رسوم با تقدیر از زحمات سید سعید کاشانی، چيره طالب پسر به قصد آغاز حكمران جدید مدينه شبستر و همچنین با تقدیر از حمید رضايت سلمانیان، حیدر ملکی آب و عسل
علیشاه به مقصد براي لقب يار فرمانروا شبستر معرفی شدند.

انتهای پیام/

حکمم یکسال دیگر تمدید شده بود/ چرا هشت ماه دیگر را کار نکردم

[ad_2]

حکمم یکسال دیگر تمدید شده بود/ چرا هشت ماه دیگر را کار نکردم