اسقف‌های افراطی انگلیس زنان را از جارو كردن به قصد دانشگاه بازداشت کردند

[ad_1]

خاخام‌های افراطی انگلیس زنان را از رفتن به دانشگاه منع کردند

به منظور با اعلام گزارشگر اجتماعی خبرگزاری تسنیم، روحاني‌های ارتدوکس افراطی زنان را از روبيدن به سوي دانشگاه و کسب تعلم نهي بازداشتن می‌کنند.

نيكوكاري بالذات رپرتاژ گاردین، این (درمذهب يهود) و كشيش‌ها تحصیل و قبض مدرک را برای دختران خطرناک می‌دانند و بنابراین جارو كردن زنان یهودی به قصد دانشگاه را ممنوعه کرده‌اند.

کنترل وزن
فريق «ساتمار»(Satmar) که بزرگترین امت از یهودیان ارتودوکس را تو انگلیس دارد با فرستادن سينه ها و ادخال فرمانی انتساب بوسيله سوگند به نزد زنان دروازه اندر دانشگاه و قبض مدراک آموزشی ميانجيگري آنان آگهي دهش.

(درمذهب يهود) و كشيش‌ها دلیل فرستادن سينه ها و ادخال این امر را حمايت ازبر كردن امنیت یهودیان و اذن ندادن به قصد رسوخ تفکرات سکولار به سمت محیط پاك عهد اندازه کرده‌اند.

ارتدوکس افراطی یهودیان تفسیری از یهودیت سنتی نشان دادن می‌کنند که خويشاوندي به سوي گيتي روزگار جديد و سکولار بدبین هستند.

مردان این حزب پوششی مو رئيس نوزدهمی از يكباره کت و کلاه سیاه بوسيله سوگند به هيكل و جان شخص دارند و این دروازه اندر حالی است که زنان همسردار و عزب نیز باید به منظور با میزان متوسطی پوشش‌های پوشیده بوسيله سوگند به تنه کنند و موهای خويشتن را بپووشانند.

هیئت نمایندگان یهودیان انگلیس تخمین می‌زند که حدود ۳۰ الف بلبل یهودی افراطی ارتودوکس باب انگلیس زندگی میگرن
می‌کنند که دروازه اندر این میان این جمعيت بزرگترین قبيله جمع را به سوي ذات مختص داده است.

این توقيع درون حالی صادر شده است که داخل پار،  برخی از ارتودوکس‌های یهودیان که مدخل سرپوش صورت سمت چپ لندن زندگی‌ می‌کنند رانندگی برای زنان را ناروا عهد اندازه کرده بودند.

"گروه «ساتمار»(Satmar) دروازه اندر یک حيطه ممتاز و تو قبل از عمل جراحی
گوشه گيري زندگی می‌کنند و با تمامی رگه و رگه‌های زندگی جديد به منظور با سختی تطبيق می‌کنند.

انتهای پیام/

خاخام‌های افراطی انگلیس زنان را از رفتن به دانشگاه منع کردند

[ad_2]

خاخام‌های افراطی انگلیس زنان را از رفتن به دانشگاه منع کردند