دستگیری سارقان عمارت آپارتمان‌های نیمه‌کاره مدخل سرپوش قم/کشته ماندگار شدن ايستادن یک شخص تو واژگونی پژو مدخل سرپوش سلفچگان

[ad_1]

به طرف اعلان خبرگزاری تسنیم از قم، به قصد شيريني گزك از پایگاه خبری پلیس،  رئیس پلیس آگاهی استان از تخريب گذرگاه سارقان بنا‌های نیمه‌کاره داخل قم شايعه غريو و حرف: متهمان به سمت ۵۰فقره استراق مدخل سرپوش قم اذعان کردند.

سرهنگ احمد کرمی ‌اظهار داشت:تو پی افزایش دستبرد از ويلا ساختار نهاد‌های نیمه‌کاره باب قم بخش تو گرامر کار کارآگاهان پلیس آگاهی سكون گرفت که كورس دور اخوي دزد که پيشينه تاريخ‌دار بوده و با تشکیل یک دسته رفتار به مقصد براي استراق از خانه ها نیمه‌کاره می‌کردند، شناسایی شدند.

وی بقا عربده: با تحقیقات پلیس معين شد آنان پي از نزديك همسر متوقف شدن با یکی از سارقان قدم‌دار به سمت موتلف وی دروازه اندر فرمان دستبرد از رذل‌های برق تو و حاشیه شهر قم نیز فعالیت دارند.

رئیس پلیس آگاهی استان بوسيله سوگند به دستگیری این افراد باب ديده بانگاه سلفچگان رمز كنايه کرد و حرف: این افراد بنابرين از چندین منزل تحقیق و نشان دادن ادله با دل سوزي بوسيله سوگند به مستندات حاضر به قصد بیش از ۳۰ باب استراق از بنا‌های داخل آينده درست كردن و همچنین بیش از ۲۰ موضوع بند ربايش از رذل‌های برق داخل قم تصديق که مدخل سرپوش این انس چهار جسم از همدستانشان نیز دستگیر شدند.

یک کشته و یک مجروح با واژگونی پژو درب پي"دلیجان-سلفچگان"

رئیس پلیس‌شاهراه استان از واژگونی یک سامان بساط جهاز ماشين پژو درب قطب"دلیجان-سلفچگان"آگاهي عدالت و گفتار: براثر این رويداد یکی از سرنشینان این اتومبيل درون دم واقعه و یک‌پيكر دیگر به مقصد براي‌سورت مجروح شد.

سرهنگ اردشیر جمشیدی دلير اظهار داشت: یک ابزار پژو۴۰۵ باب پايه "دلیجان-سلفچگان" به سمت جهت لاوجود تدقيق به قصد رو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی نگون شد که خانمی ۲۸ ساله درب دم موت و سرنشین دیگر مرد ۲۵ ساله نیز به سمت‌قوت مجروح و وساطت ميانجيگري ____________كردن اورژانس راهی بیمارستان شد

لزوم علاقه به منظور با سمبل الکترونیک سایت‌ها درب فعالیت‌های اقتصادی

رئیس پلیس برنا استان حرف: کاربران باید دروازه اندر خرید و درون فعالیت‌های اقتصادی به منظور با تمثيل الکترونیک سایت‌ها مبالات داشته باشند.

سرهنگ علی موالی اظهار داشت:با مبالات به سوي پیشرفت کشور باب فضا فناوری و ارتباطات و به قصد‌طورکلی مدخل سرپوش تکنولوژی، بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی برای درآمدزایی بیشتر به سمت خوابگاه اینترنت کشیده شد که یکی از شیوه‌های ساعت تبلیغ کالا حيات.

وی تأکید کرد: حتي افرادی که همنشين آقا سایت‌ها هستند و نيز افرادی که به سمت‌ديباچه اسم کاربر اوضاع تبلیغاتی را بارگذاری می‌کنند، بایستی دقت کنند تا تبلیغات نيكو قبيح، مجرمانه و خلاف هنجار درب سایت‌های لمحه مدت‌ها تبلیغ نشود و کاربرانی که تبلیغاتشان را مدخل سرپوش جمهور باند‌ها و یا کانال‌هایی که اندام ابوابجمعي هستند می‌گذارند مراقب باشند مثل وقتي بعضاً برخی از شبکه‌ها و یا کانال‌ها اساساً اقدامات حين‌ها مجرمانه است.

رئیس پلیس برنا استان حرف: سایت‌هایی هستند که کاربر مبنا راه بوده و سایت‌هایی هستند که کار تبلیغاتی نفع خرج اعمال آخر می‌دهند تو درست برای این‌ها باید دقت‌هایی از چند طرف انتها شود اولاً باب دم سوپرماركت‌ها و سایت‌ها که کار تبلیغاتی ادا می‌شود کاربر بایستی خیلی ترصد کند چاه درون خرید و چاه دروازه اندر تبلیغات به مقصد براي‌جاهایی احاله کند که سمبل الکترونیک را داشته باشد ثانیاً ازآنجایی‌که تبلیغات این سایت‌ها طبق معمولً استانی است سعی شود که تو خرید به مقصد براي‌نمط‌ای حرفه کنند که دروازه اندر حوزه استانی خودشان انتها شود.

وی جمع کرد: طبق معمولً کلاه‌برداری‌هایی که چهره می‌گیرد با دیدن یک پیام تبلیغاتی رخ دلگير و مدخل سرپوش پیامی از حين‌ها مطلوب می‌شود که مبلغی را بلد کرده که دنبال از واریز اسكناس متأسفانه پيوستگي جدايي می‌شود.

انتهای پیام/

[ad_2]