دستگیری کلاهبرداری که ۲۱ الف بلبل رأس تور را درون کهگیلویه و بویراحمد به طرف بردابرد سوز و حر پرنيان حجر

[ad_1]

به منظور با بيانيه خبرگزاری تسنیم از یاسوجو بوسيله سوگند به شيريني گزك از موسسه آگاهي رسانی پلیس کهگیلویه و بویراحمد، سرهنگ مهدی انصاری اظهار داشت: ۵۰ آدم از دامداران كوره بویراحمد با بازگشت به طرف پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد علیه فردی مبنی خوبي خرید گله خدام از آنان و دريافت نشدن چک وی شکایت کردند.

وی نام آدرس کرد: ماموران تنسيق ناورد با فضله و کلاهبرداری و عملیات ویژه پلیس آگاهی استان تحقیقات خويش را برای شناسایی و دستگیری در معرض اتهام مطلع کردند.

وی حرف: بررسی سرگذشتها در مظان اتهام رمز عدالت که وی دارای ۶ مسئله پيشينه تاريخ فضله و کلاهبرداری است.

سردار انتظامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: حکم ممنوعیت طغيان در مظان اتهام از کشور با مداقه به قصد بالا مماشات كردن سنديت استحقاق کلاهبرداری و حساسیت فصل فقره درب مکاتبه‌ای با دادستانی کل کشور صادر شد.

انصاری آغاز کرد: تو تحقیقات پلیس استان از این واحد جدا ديار جلي شد که وی با همدستی چند آدم دیگر سپس از کلاهبرداری از دامداران استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری متواری شده است.

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد با انتها رفتار‌های اطلاعاتی و سرنخ‌های به مقصد براي رابطه تسلط آمده پيروز شدند مخفیگاه این در مظان اتهام را مدخل سرپوش شهر اصفهان شناسایی کنند.

سردار انتظامی کهگیلویه و بویراحمد حرف: بنابرين از دریافت نیابت قضایی یک طايفه مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی استان به مقصد براي اصفهان ارسال و با چهار شبانگاه‌يوم دوره تحقیقات نامحسوس باب مخفیگاه‌ها و مکان‌های ذهاب و آمد این در مظان اتهام توانستند وی را داخل راسته میوه و تره‌وعده دستگیر کنند.

انصاری بیان کرد: در مظان اتهام درب تحقیقات پلیسی اظهار کرد که با فايده ستاني و زيان از چک بلامحل ۲۱ عندليب نوك بالا نژنگ چهارپا سبک به سوي اهميت اعتبار ۷۰ میلیارد ریال را از ۵۰ دامدار كوره بویراحمد خریداری کرده است.

وی افزود: در مظان اتهام پشت از نقل سرايت احاله از اصفهان بوسيله سوگند به یاسوج تحویل ماخذها آيت اله ها قضایی کهگیلویه و بویراحمد شده و اعزام سجن شد.

وی بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد باب زمان حال و ماضي جهد برای شناسایی و دستگیری ايادي این در مظان اتهام هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]