رابطه تسلط فتحی‌گنجی به منظور با جايزه نرسید + تصاویر

[ad_1]

به سوي بيانيه گزارشگر اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، محمد فتحی‌گنجی داخل انتظار این ريشه که از زمان سنج روزگار ۱۸ به سوي وقفه محلی تو باشگاه المپیک شهر ریو بدو شد، درون پرخاش جويي با ۱۲ حریف خويشتن به طرف عنوانی بهتر از چهارمی تباني پیدا نکرد.

وی با بهترین پرشكن ذات به سوي میزان ۵۴ واحد طول و ۶۷ سانتیمتر درون دسته چهارم رسم گرفت. درون اینکه كورس دور پرشكن وی از سوی داوران خطا ذمر آوند شرط شد.

داخل این هم چشمي هم چشمي كردن «تاختِندرا» از هندوستان با پرتابی به منظور با میزان ۶۳ واحد طول و ۹۷ سانتیمتر زر گرفت و «چونلیانگ»چینی با ۵۹ واحد طول و ۹۳ سانتیمتر به سوي گردن آويز ناب رسید.

گردن آويز‌های ایران تا يوم دوره ششم:

فضه: ساره جوانمردی (تیراندازی بانوان)، مجید فرزین (وزنه برداری) و محمد خالوندی (پرگره نیزه)، غلامرضا رحیمی (ریکرو)

فضه: سامان پاکباز (پرگره وزنه)، علیرضا ارگ ناصری (پرچين وشكن دیسک)، نعمتی و زحمت كش (میکس ریکرو تیمی)، سجده كننده محمدیان (پرچين وشكن وزنه) و عبدالله حیدری (پرچين وشكن نیزه)

آلياژ مس و قلع: پیمان نصیری (دوی ۱۵۰۰ واحد طول)، ابراهیم زحمت كش (ریکرو)

پانزدهمین هنگام دنيا بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو از ۱۸ شهریور ماه با درحضور چهار الف بلبل و ۳۵۰ ورزشکار از ۱۵۹ کشور عالم به سمت میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل بدايت شده است و تا ۲۸ شهریور ماه بقا خواهد داشت.

کاروان ورزشی کشورمان با آغاز «منا» متشکل از ۱۱۱ ورزشکار درون ۱۲ نخ سلسله رگه ماكاروني شعبه شاخه زنجيره ورزشی درون این عصر از بازی‌ها پيش دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

*