تدقيق و بطي ء حصول مالیات درب استان زنجان افزایش می‌یابد

[ad_1]

به قصد تفسير خبرگزاری تسنیم از زنجان، میرحیدر رضوی داخل آیین تودیع و آشنايي مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان اظهار داشت: مالیاتی که از استان زنجان حصول می‌شود یکی از پاکترین درآمدها است به چه علت که از مردمانی که شهیدانی همچون مجید شهریاری، علمای مهتر رهبر ممتاز نظير آیت‌دادار شبیری زنجانی، شهدای قواصان دریادل و جانبازان را تو دامن حاشيه نفس تاديب دادند ستاندن می‌شود.

وی با اشارت به قصد كنيه‌گذاری امسال با شهرت " صرفه جويي مقاومتی، رفتار و كار" حرف: پایبندی به سمت تعهدات، نظريات اخلاقی، نظم و نظام کاری، افزایش تندي و امعان نظر داخل دريافت مالیات و افزایش رضایتمندی مودیان داخل فرمايش کار سازمان امور مالیاتی طمانينه آرام دارد.

مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان با حكم به منظور با اجرای نقشه نمودار شكل تام مالیاتی نيل دقیق مالیات با نگهداري پشتيباني نظريات تعیین شده برای حين را از مهم‌ترین اهداف ذات داخل تصدی‌ مدیرکلی این موسسه ديباچه اسم کرد.

غلامرضا شریفی مدیرکل سابق امور مالیاتی استان زنجان نیز داخل این آیین با گوشه علامت راي به سوي گسترش دادن فضای اداری این موسسه نظم و ترتيب تو استان زنجان اظهار داشت: ۶ الف بلبل و ۲۰۰ واحد طول مربع به مقصد براي فضای مفید اداری سازمان امور مالیاتی تو مرکز استان افزون شده است.

وی با گوشه علامت راي به طرف بسط چارت سازمانی و ارتقای طرف افراد فاش اشعار کرد: تو موعد كورس دور پار ۷۰ آدم از همکاران این موسسه ارتقای طرف یافتند.

مدخل سرپوش این تشريفات با مقابل همراهي مالیات‌های مستقیم دستگاه امور مالیاتی از زحمات غلامرضا شریفی قدردانی و میرحیدر رضوی به قصد كنيه مدیرکل دايره امور مالیاتی استان زنجان معرفی شد.

انتهای پیام/

[ad_2]