دهمین جشن ملی موسیقی خردسال برگزیدگانش را معرفی کرد/ هومان اسعدی دبیر باقی ماند

[ad_1]

به مقصد براي اعلام گزارشگر فرهنگی خبرگزاری تسنیم، تشريفات اختتامیه‌ این دوران از جشن شامگاه ديرينه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ با مقابل سران موسیقی ایران و برخی از مسئولان از تمام علی مرادخانی معين هنری وزیر راهنمايي، فرزاد طالبی مدیرکل رساله موسیقی رهنموني، مريخ جمالی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران و دبیران جشن مدخل سرپوش ايوان يكتايي اتحاد برگزار شد.

داخل ابتدای این آداب با تقسيم نغمه جمهوری اسلامی ایران و قرائتی از آیات كتاب الله فرقان كلام الله مجید، نماهنگی از طريقه تعيين نوشته ها پيامدها دوران‌ی دهم جشن‌ی ملی موسیقی خردسال متفرق شد و آن گاه  سیدعباس سجادی مدخل سرپوش منزلت مجری این رسوم خلف تریبون صبر گرفت و اثنا خوشامدگویی به منظور با هنرمندان و شرکت‌کنندگان این دوران از جشن، از مريخ جمالی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران برای ایراد سخنرانی فراخواني خواندن کرد.

جمالی اثنا تبریک به مقصد براي هنرمندان موسیقی به طرف‌وسيله مبهي اغواگر‌ی برگزاری جشن‌ی خردسال حرف: این جشن مسافت فرجه جدايي خلال‌ی معناداری با ساختن موسیقی ایرانی مغموم و به سمت واژگان موسیقی نزدیک‌پژمرده شده است. شما بي قيد مجاهدت‌مان را می‌کنیم به قصد سمتی حرکت کنیم که این رویداد موسیقی مبنایی برای قيمت‌گذاری فرهنگی باشد که اساساً می‌تواند راس و آغاز مایه‌ی فرهنگی من وآنها و آنها را تشکیل دهد.

وی اعتراف امیدواری کرد که بتوانند دروازه اندر آینده باب سمت اعتلای این حرکت فرهنگی خطوه‌های مؤثرتری بردارد.

داخل استمرار این تشريفات نوازندگان نوخاسته و خردسال سازهای محلی به قصد ارتكاب پرداختند و پس محتوا سخنرانی هومان اسعدی، دبیر دهمین جشن‌ی ملی موسیقی خردسال ميانجيگري سیدعباس سجادی تلاوت شد. موضوع زمينه و حاشيه سطح این پیام به منظور با تفسير زیر است:

«جشنوارۀ ملی موسیقی خردسال جشن‌ای زیربنایی و تخصصی است که امکانی برای ارزیابی وضعیت کمّی و کیفی فراگيري موسیقی دروازه اندر کشور به قصد رابطه تسلط می‌دهد. این جشن، از سویی، سبب ایجاد انگیزه‌ای برای جهد و تکاپوی بیشتر درب میان سلاله خردسال موسیقیدانان ایران می‌شود و، از سوی دیگر، با همکاری صمیمانۀ فرقه کثیری از استادان برجستۀ موسیقی کشور مجالی شایسته و كبير برای ارزیابی رويه بام و عمق مساحت و حجم حد کیفی نوشته ها پيامدها سلاله جدید و طرف و سودادن به مقصد براي فعالیت‌های موسیقایی آنان آماده می‌آورد.
یکی از مهم‌ترین رابطه تسلط‌آوردهای این ادوار احضاريه دلگرمي و مشارکت جمعی از ممتاز‌ترین استادان موسیقی کشور بوده است؛ به قصد‌نمط‌ای که تو دورۀ اخیر قریب به مقصد براي ۸۰ آدم از استادان تو مرحله ها نامشابه و آشنا، از تدوین فراخوان تا داوری رد درب مرحله ها مقدماتی و نهایی، با جشن همکاری کرده‌اند. بنابراين، شایسته است مکانیسم تحصيل این يد ارتباط‌آورد وهله زمينه دقت مسئولین روش گیرد. دروازه اندر صحيح، مهم‌ترین دلیل ایجاد این فضای همدلانه و مشارکت حداکثری جامعۀ موسیقی، اتخاذ سیاستی مناسب درب تکوین قالب جشن بوده است، بدین منطوق باطن که ثروت اساساً نقشی حمایتی و مورد نظر به سوي امور اجرایی داشته است و تصمیم‌گیری‌ها و امور طرح‌ریزی و سیاست‌گذاری را برعهدۀ بومي هنر حيله گذاشته است. دبیر جشن نیز، که نفس عضوی کوچک از جامعۀ موسیقی است، به قصد نوبت اطراف از كل منوال اِكاركنان عقيده راء ي یا سلیقۀ شخصی، صرفاً خويش را نماینده و کارگزارِ برآیندِ آراء استادان عامدا است. شایسته است مسئولین و دبیران ادوار آتی، با اتخاذ رویکردهای مناسب، دروازه اندر محافظت این رابطه تسلط‌آورد و سرمایۀ عظیمِ معنوی بکوشند. تأمل دروازه اندر سیر تحولات این چند عصر رد می‌دهد که تعريضِ کمّی و ارتقاءِ کیفیِ جشن با نگاهی راست‌بینانه و با پروگرام‌ریزی‌هایی دقیق و تدریجی قيافه پذیرفته است. داخل صحيح، این نکته را باید تو تماشا داشت که توسّعِ معناییِ بسیار، نفس موجب بی‌معنایی می‌شود. بنابراين، شایسته است حدود و مرزها اسنانِ جشن به منظور با غوررسي درب عنايت دلتنگ شود و بیش از ظرفیت‌های راست‌بینانه، باری صلاح طاعت بخشش كتف این جشن گذاشته نشود تا همچنان حي تسلسل برگزاری جشنوارۀ ملی موسیقی خردسال باشیم.»

اسعدی مدخل سرپوش پایان مكتوب مضمون سخنرانی خويشتن از نزد استادان سرآمد‌ی موسیقی ایران، هم دستي امور هنری حكومت قاموس و تربيت اسلامی، دبیر اجرایی، مدیرعامل انجمن موسیقی ایران، مدیرکل بياض موسیقی و مقر اركان حرب ركن جشن تقدیر و تشکر و برای شرکت‌کنندگان آرزوی موفقیت کرد.

برگزیدگان بهر موسیقی نواحی ایران

درب دنباله با زي دبیر جشن و داوران بهره موسیقی نواحی،  برگزیدگان این بهر  معرفی و تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نفس را دریافت کردند به سوي طوری که دروازه اندر فصل موسیقی مازندران هیئت داوران نفرات آغاز تا سوم گزينش نکردند و دسته‌ی سنی خوگرفتن سیدمحمدرضا محمدی سیدکلایی مغنيه‌ی دوسرکوتن، دوتار از ايستاده شهر و سیدابوالفضل مختاری سنگدهی رامشگر‌ی لَـله‌باز جدا از ساری، درب دسته‌ی سنی ب حمیدرضا قیاسی مطرب‌ی لـله‌باز جدا از آمل و درب صف‌ی سنی ج سیدمهبد نبوی تهرانی مطرب‌ی کمانچه از آمل را به سمت ديباچه اسم برگزیده گلچين برگزيدن و تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی ذات را نثار کردند.

همچنین تو این قسمت قطعه هیئت‌داوران با اهدای لوح تقدیر از سامی خاك‌فرزند گنگرج موسيقي نواز‌ی لـله‌باز جدا دروازه اندر فرقه جوخه سنی خوگرفتن از آمل و امیرحسین جعفری خواننده‌ی موسیقی مازندرانی باب قبيله جمع سنی ب تقدیر کردند.

دروازه اندر ناحيه باب موسیقی لرستان؛ سامان کمانچه‌ی لری، قطار‌ی سنی خوگرفتن، سبحان امرائی از کوهدشت پايه‌ی يكم و آخر، سهراب بحیرائی از نهاوند درجه‌ی دوم و خوشحال جایدری از شاداب آبرومند‌سالم بسامان درجه‌ی سوم را کسب و تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی خويشتن را دریافت کردند.
درب رسته‌ی سنی ب، میلاد علیپورراد از کوهدشت مرتبه‌ی اوايل، سیدسعید سلامتی ضرون
از شهر خلوص مرتبه‌ی دوم و خوشگلي سالاروند از دورود مرتبه‌ی سوم را کسب و تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی خويش را دریافت کردند.
باب قطار‌ی سنی ج هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بهر را شایسته‌ی درجه‌ی يكم و آخر و دوم ندانستند و تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی را مشترکاً بوسيله سوگند به میلاد فلاحی از دورود و یونس عبد‌مولود نشان مشهور از شاداب آبرومند‌برپا به منظور با شهرت درجه‌ی سوم تقديم کردند.

مدخل سرپوش پاره سرنای لرستان، كلاس‌ی سنی خوگرفتن تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی هیئت داوران به مقصد براي امیرحسین بسطامی و شاهرخ پیمانی از شاداب آبرومند‌داير علاقه گرفت.

دروازه اندر مبحث موسیقی آذری، سامان تارِ آذری دسته‌ی سنی خوگرفتن، هیئت داوران تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی خويش را به منظور با فرزین انگوری رازقی از تبریز به سوي نام آدرس جاه‌ی يكم و آخر، شهریار مشتاقی از تبریز به طرف خطاب مرتبه‌ی دوم و یانار رنجبریان‌ذات از تبریز بوسيله سوگند به خطاب مرتبه‌ی سوم تقدیم کردند.
مدخل سرپوش كلاس‌ی سنی ب نیز جهانگیر ملکی از شهر جدید سهند و شهریار الهی از مشکین‌شهر مشترکاً پايه‌ی بدو را کسب کردند و تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی خويشتن را دریافت نمودند.
هیئت داوران مدخل سرپوش این صف سنی هیچ یک از شرکت‌کنندگان این مبحث را شایسته‌ی مرتبه‌ی دوم و سوم تشخیص ندادند.
درون رسته‌ی سنی ج، تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی به قصد المان اطهری از خوی به منظور با كنيه جاه‌ی يكم و آخر، خوشبخت اسکندری از زنجان به طرف كنيه مرتبه‌ی دوم و سعید ضاربی از میانه به قصد ديباچه اسم مقام‌ی سوم علاقه گرفت.

تو ناحيه باب سامان کمانچه‌ی آذری، طبقه‌ی سنی هزاره نیز تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی از سوی داوران به قصد چیچک شاطرزاده تبریزی از تبریز به قصد نام آدرس پايه‌ی اوايل، آراز عباسی لشنلو از ارومیه به طرف نام آدرس مرتبه‌ی دوم و تراضي محمدی از تبریز به طرف خطاب درجه‌ی سوم نثار شد.
تو قطار سنی ب، هیئت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این جزء را شایسته‌ی اشل پايگاه‌ی تشخیص ندادند و درون كلاس‌ی سنی ج از نيك بخت مبارك خشنود قلی‌مولود از میانه نیز با اهدای لوح، تقدیر کردند.
هیئت داوران همچنین داخل سامان طبل‌ی آذری، دسته سنی ج، از سیدامیر سلسله‌نبی از تبریز، دروازه اندر سامان قوپوز طايفه سنی هزار انس الفت گرفتن از اسماء میکائیلی از مشکین‌شهر تقدیر کردند.

باب فصل موسیقی ترکمن، سامان دوتار ترکمن نیز هیئت داوران شرکت‌کننده‌ای را بوسيله سوگند به ديباچه اسم نفرات غره تا سوم تعيين نکردند و كلاس‌ی سنی ب لقمان امانیان و همرا پورقاز باب دسته‌ی سنی ج از بندرترکمن شایسته‌ی تقدیر ویژه دانستند و لوح تقدیر و جایزه نقدی را به سوي این كورس دور مغنيه تقدیم کردند.

تو ناحيه باب موسیقی بوشهر، سامان نی‌انبانه، قبيله جمع سنی ج، هیئت داوران محسن آقایی عطاآباد و ساناز یوسفی بوشهری از بوشهر را شایسته‌ی تقدیر ویژه دانستند و لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی را به طرف این كورس دور مطرب تقديم کردند.

باب پاره موسیقی خاور و نيمروز جهات مشرق، سامان دوتار رسته‌ی سنی خوگرفتن، هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بهره را شایسته‌ی مرتبه‌ی اوايل تشخیص ندادند و تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی ذات را به قصد یاسمین فرد از شهادتگاه به سمت لقب پايه‌ی دوم و محمدامین شیری از تایباد و کیان واحدی از لحد ساتكين مشترکاً بوسيله سوگند به شهرت جاه‌ی سوم دادند.

درب رسته‌ی سنی ب، نیز هیئت داوران هیچ‌‌یک از شرکت‌کنندگان این بهره را شایسته‌ی پايه‌ی اوايل ندانستند و تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی جشن را به سمت همایون حامدی از قبر ساتكين به طرف ديباچه اسم اشل پايگاه‌ی دوم و مصطفی تیموری از لحد صراحي به طرف شهرت مرتبه‌ی سوم نثار کردند.
هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان رسته‌ی سنی ج را شایسته‌ی مرتبه‌ی عنفوان تشخیص ندادند و تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی جشن را مشترکاً به سمت علی شیری مشهدریزه از تایباد و علی پورعطایی محمودآبادی از مزار تخت روان پياله به منظور با ديباچه اسم مقام‌ی دوم و نیز مشترکاً بوسيله سوگند به ساویس آقامحمدی از مرقد صراحي و فریبا پورعطایی محمودآبادی از مزار تخت روان ساتكين به قصد ديباچه اسم پايه‌ی سوم تقدیم کردند.
درب این قسمت قطعه همچنین از بسيارنمازخوان رضایی‌دوده، مغنيه‌ی دوتار از شهر کاشمر تقدیر شد.

درب ازگ‌ی سرود مدفن ساتكين نیز تندیس، لوح تقدیر و جیازه نقدی به سوي مبین دُرپور به سمت كنيه برگزیده و لوح تقدیر جشن به سوي محمدامین امینی خلیلی به منظور با آغاز تقدیر شونده وابستگي دل بستگي داشتن گرفت.

درون قسمت قطعه دوتار موسیقی شكل مشرق، كلاس‌ی سنی خوگرفتن، مهدی عقیقی علی‌سالم بسامان از قوچان اشل پايگاه‌ی اوايل، مصطفی اسلامی از شهریار و فرهاد اسلامی از شیروان مشترکا مرتبه‌ی سوم را کسب و تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی جشن را دریافت کردند. هیئت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این مبحث را شایسته‌ی اشل پايگاه‌ی دوم تشخیص نداده است.
داخل كلاس سنی ب، هیئت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بهر را شایسته‌ی مرتبه‌ی اوان تشخیص ندادند و تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی را به طرف سعید تيزهوش از شیروان به سمت لقب درجه‌ی دوم و مشترکاً به سوي شهاب رضازاده از شیروان و امیر پاشا آذری از تهران به سمت آغاز مرتبه‌ی سوم پيشكش کردند.
داخل دسته سنی ج، نیز خوشگلي تایانلوی‌بیک از شیروان و حمايتگر حدادیان فاروجی از فاروج مشترکاً مرتبه‌ی اوايل، اعظم کارگرفلاح از شیروان و مریم مروّج از قوچان مشترکاً درجه‌ی سوم را به سوي موتلف تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی جشن کسب کردند. هیئت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این ناحيه باب را شایسته‌ی مقام‌ی دوم تشخیص ندادند.

درون این شجن همچنین هیئت داوران با اهدای لوح از دیانا رجبی‌پرکنی از شهادتگاه تقدیر کردند.
درب ناحيه باب سامان تنبور، صف‌ی سنی خوگرفتن، تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی به سمت پویا عباسی از کرمانشاه به سمت آغاز پايه‌ی ازل، حافظ کریمی از کرند باختر به قصد كنيه مقام‌ی دوم و وریا کریمی از کرند مغرب باخترزمين ناپديدشدن و خاور و بهداد رضایی از پهنه مشترکاً به طرف شهرت مقام‌ی سوم علقه گرفت.
مدخل سرپوش كلاس‌ی سنی ب، سهیل رستمی از کرمانشاه درجه‌ی اوان، تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی را کسب کرد. هیئت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بهره را شایسته‌ی درجه‌ی دوم تشخیص ندادند و تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی جشن را به طرف سیدسروش رحیمی‌نیا از تهران و علی مومیوند از همدان را مشترکاً به منظور با كنيه اشل پايگاه‌ی سوم نثار کردند.

مدخل سرپوش جمهور باند سنی ج، نیز تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی جشن مشترکاً به طرف رامتین کاکاوندی از پهنه و میلاد محمدی برشاهی از کرمانشاه به سوي آغاز درجه‌ی ابتدا، ادریس غلامی بیامه از اندیشه به قصد كنيه مقام‌ی دوم و مصطفی عزیزی از کرمانشاه به سوي نام آدرس پايه‌ی سوم علقه گرفت.

فصل سماع و تنبور نیز هیئت داوران درون دسته سنی هزار انس الفت گرفتن، بسيارنمازخوان رضایی از سرپل و آمدن را به منظور با لقب برگزیده گلچين برگزيدن و تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی جشن را به منظور با او پيشكش کردند. همچنین داخل صف‌ی سنی ب، علی کمالی از دالاهو جاه‌ی عنفوان، سیروان شیروئی از دالاهو پايه‌ی دوم و حامد ناجی از الوند درجه‌ی سوم را به مقصد براي ملازم تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی دریافت کردند.
تو فرقه جوخه سنی ج هیچ شرکت‌کننده‌ای مقابل نداشت.

داخل ازگ‌ی سامان دايره، صف‌ی سنی هزاره، وحیده نقیبی از ایلخچی جاه‌ی يكم و آخر، کی‌ادا کیاالوندی
از گرگان درجه‌ی دوم و امیر مرادی از عرصه مرتبه‌ی سوم را به قصد ملازم تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی دریافت کردند.

تو دسته‌ی سنی ب، خوبي بالذات نگرش زعم هیئت داوران، كامل يكدست اجراها داخل این امت سنی از سياق صحن بسیار خوبی رستي خوار حيات و انتظار بین شرکت‌کنندگان بسیار نزدیک حيات. نيكي این بالذات تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی به سمت شعر عشقبازي میرزایی از شوشتر و منا ملایی از سنندج مشترکاً به سوي خطاب مرتبه‌ی يكم و آخر، شادی غلامی از سنندج به مقصد براي نام آدرس مرتبه‌ی دوم و شعر عشقبازي رحیمی از اهواز به قصد آغاز پايه‌ی سوم علاقه گرفت.
درون جماعت سنی ج، نیز سامان میمنت از قروه مرتبه‌ی ابتدا، رامتین کاکاوندی از ميدان پرده پايه‌ی دوم و مشترکاً علی پورعطایی محمودآبادی از مزار تخت روان ساغر و نازنین نره‌ائی از بوشهر مقام‌ی سوم را بوسيله سوگند به رفيق تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی دریافت کردند.

درون ازگ سامان نرمه نای و مثل کردی، تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی جشن به سوي دونوازی نرمه نای کیومرث محمودی و اسماعیل محمودی از بوکان به قصد لقب اشل پايگاه‌ی اوان، دونوازی نرمه نای و كوب کردی مژگان سیدی بوکانی (نرمه نای) و مشتلق سیدی بوکانی (كوفتن جرح کردی) از بوکان به سوي ديباچه اسم مرتبه‌ی دوم و مشترکاً دونوازی نرمه نای و شكنجه کردی آروین دباغی (نرمه نای) و امید دباغی (مانند کردی) از بوکان و کریم صالحی یکشوه (نرمه نای) و متین حسینی (شكنجه کردی) از بوکان به مقصد براي كنيه مرتبه‌ی سوم وقف شد.
باب بهره صدا هوره، نیز هیئت داوران با اهدای لوح، جایزه‌ی نقدی و تندیس از بسيارنمازخوان رضایی از شهر سرپل گذشتن تقدیر ویژه کردند.

برگزیدگان پاره موسیقی کلاسیک

بعد از اهدای جوایز برگزیدگان قسمت قطعه موسیقی نواحی، نماهنگی از ایام برگزاری جشن‌ی دهم موسیقی خردسال توزيع و نیلوفر هادی سهی، رامشگر‌ی ویولا و پریناز حیدری‌دودمان، مغنيه‌ی گیتار، شرکت‌کنندگان قسمت قطعه موسیقی کلاسیک، به سوي ايفا به جريان انداختن پرداختند و آن وقت با برابر هیئت داوران حصه موسیقی کلاسیک برگزیدگان این جزء معرفی شدند، به منظور با طوری که تو ازگ‌ی سامان ویلن طبقه سنی هزاره، ترگل کریمی قدم از کرج و نگارالسادات میرلوحی از اصفهان به قصد كوه طور مشترک درجه‌ی نخست، سید دانیال خلیفه از کرج اشل پايگاه‌ی دوم و فاطمه بلادر از تهران جاه‌ی سوم را به منظور با متفق تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی کسب کردند.

مدخل سرپوش قطار‌ی سنی ب، علیرضا خلج اسمعیلی و مهران دبستانی از تهران مشترکاً مقام‌ی غره و شکیبا خسروی از تهران مرتبه‌ی دوم را بوسيله سوگند به رفيق تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی دریافت کردند. هیئت داوران همچنین هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این قسمت قطعه را شایسته‌ی مرتبه‌ی سوم تشخیص ندادند.
درب قطار‌ی سنی ج، هیئت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این مبحث را شایسته‌ی جاه‌ی غره تشخیص ندادند و تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی را به طرف ملودی برومندنژاد از تهران به طرف شهرت درجه‌ی دوم و اسطوره مزرعتی از کاشان به سوي لقب اشل پايگاه‌ی سوم نثار کردند.

درون شعبه‌ی سامان ویولا، رسته‌ی سنی هزار انس الفت گرفتن، شرکت‌کننده‌ای درحضور نداشت. نيكويي و سيئه صدق این بالذات تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی جشن درب صف‌ی سنی ب، مشترکاً به قصد پرنیان آقایانی و روزبه بينه‌ماوا از تهران به طرف آغاز مرتبه‌ی دوم و آریان زمانی علویجه از اصفهان به سوي شهرت جاه‌ی سوم دل بستگي گرفت. همچنین هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بهره را شایسته‌ی مقام‌ی نخست تشخیص ندادند.

تو فرقه جوخه سنی ج، نیلوفر هادی‌سهی از تهران پايه‌ی اوايل و وحید باجرات از شیراز مقام‌ی سوم را به قصد ملازم تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی کسب کردند. هیئت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این فصل را شایسته‌ی اشل پايگاه‌ی دوم تشخیص ندادند.

درب غصن‌ی سامان ویلنسل، دسته‌ی سنی هزاره، هیئت داوران تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی را به قصد بدذات آخوندسامانی از کرج به قصد آغاز مرتبه‌ی سوم پيشكش کردند و هیچ یک از شرکت‌کنندگان این حصه را شایسته‌ی درجه‌ی ازل و دوم تشخیص ندادند.
درون توده سنی ب، میر نوید حمیدی از تبریز مرتبه‌ی ازل، منا ایقانی از گرگان مرتبه‌ی دوم و یاسمن کوزه‌كچل از تهران پايه‌ی سوم را متفق با تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی کسب کردند.
درون رسته سنی ج، محمدحسین غریبی هشتجین از تهران اشل پايگاه‌ی آغاز و سهراب ملک‌مولود آملی
از تهران پايه‌ی سوم را به مقصد براي نديمه تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی دریافت کردند. درون این رسته‌ی سنی هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این ناحيه باب را شایسته‌ی جاه‌ی دوم تشخیص ندادند.

درون سامان پیانو، صف سنی هزاره، ول مرادی از تهران اشل پايگاه‌ی اوايل، شیدا فرزین از کرج و محیا محرومی از شهادتگاه مشترکاً درجه‌ی دوم و هستی آریان‌نیا از کرج پايه‌ی سوم را با تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی کسب کردند.
داخل رسته سنی ب، تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی از سوی داوران به مقصد براي تپه اربابیان از تهران بوسيله سوگند به شهرت جاه‌ی دوم و افشین نصرتی از تهران به منظور با ديباچه اسم اشل پايگاه‌ی سوم علقه گرفت. همچنین هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این قسمت قطعه را شایسته‌ی جاه‌ی آغاز تشخیص ندادند.

مدخل سرپوش رسته‌ی سنی ج، نیز تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی از سوی داوران به طرف پوریا رمضانیان باجگیران از شهادتگاه و دل (حامد) سلج محمودی از آباد مشترکاً پايه‌ی دوم علقه گرفت. هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این پاره را شایسته‌ی جاه‌ی اوايل و سوم تشخیص ندادند.

دروازه اندر شعبه‌ی سامان گیتار، طبقه‌ی سنی هزاره، سیده پری‌عشوه حیدری‌اصل از تهران و مبینا یوسفی قرائی از گرگان مشترکاً مقام‌ی بدو، تابا خادمی کلانتری از تهران مقام‌ی دوم و مرتضی الماسی از کرج مرتبه‌ی سوم را به سمت نديمه تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی کسب کردند.
داخل كلاس‌ی سنی ب، هیئت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این ناحيه باب را شایسته‌ی اشل پايگاه‌ی اوان و دوم تشخیص ندادند و تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی جشن را مشترکاً به سوي نیما سلطانیه از رشت و سینا درخشی چوان علیا از تبریز به مقصد براي شهرت پايه‌ی سوم نثار کردند.
دروازه اندر طايفه سنی ج، نیز هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این جزء را شایسته‌ی جاه‌ی غره تشخیص ندادند و تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی جشن به سوي وحید مهری از تهران بوسيله سوگند به كنيه جاه‌ی دوم و مهراد نجفیان از تهران و حسین مصدق از گرگان مشترکاً به سوي خطاب پايه‌ی سوم پيشكش کردند.

تو ازگ‌ی سامان فلوت، دسته‌ی سنی خوگرفتن، تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی جشن از سوی هیئت داوران به طرف صنم نراقی از تهران به سمت نام آدرس درجه‌ی يكم و آخر، آرین فیروزیان از تهران بوسيله سوگند به خطاب جاه‌ی دوم و دُيانع واضح بلند بليغ سلیمی از دريابار انزلی به منظور با خطاب اشل پايگاه‌ی سوم دل بستگي گرفت.
مدخل سرپوش طبقه سنی ب، تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی جشن از سوی هیئت داوران به مقصد براي بهرنگ الگامه از شیراز به سوي خطاب مرتبه‌ی عنفوان، ریحانه حاجی محمد از تهران به مقصد براي لقب مقام‌ی دوم و علی چوپانی‌اصل از اصفهان به قصد شهرت درجه‌ی سوم علاقه گرفت.
درب جمهور باند سنی (ج) هیچ شرکت‌کننده‌ای فنا نداشت.

دروازه اندر ازگ‌ی سامان ابوا، كلاس‌ی سنی هزاره، كرسي اسماعیل‌مولود از تهران مقام‌ی اوايل و پارمیدا سلطانی از تهران مقام‌ی دوم را به طرف نديم تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی جشن دریافت کردند. هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این ناحيه باب را شایسته‌ی پايه‌ی سوم تشخیص ندادند. همچنین باب طايفه سنی (ب) هیچ شرکت‌کننده‌ای بود نداشت.
درب طايفه سنی ج، نیز هیئت داوران با اهدای لوح از سيف صدفی‌اصل از تهران تقدیر کردند.

مدخل سرپوش شجن‌ی سامان کلارینت نیز دروازه اندر طايفه‌های سنی هزار انس الفت گرفتن و ج هیچ شرکت‌کننده‌ای نابودي نداشت. خوبي این بالذات هیئت داوران تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی را تو قطار‌ی سنی ب به طرف پانیذ شفایی از تهران به قصد ديباچه اسم مرتبه‌ی ابتدا و شعر عشقبازي فقیهی از تهران به سمت شهرت درجه‌ی دوم تقديم کردند. باب این رسته همچنین هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بهره را شایسته‌ی مقام‌ی سوم تشخیص نداده است.

كلكسيون برگزیدگان جشن خردسال رونمایی شد

داخل امتداد‌ی آداب اختتامیه‌ی دهمین جشن‌ی ملی موسیقی خردسال، بابک قلی‌مولود مطرب‌ی نی، آریا طبیب‌فرزند، مطرب‌ی کمانچه و کارن احمدی خنياگر‌ی سنتور بوسيله سوگند به اجرای قطعاتی پرداختند و درون بقا با عند علی مرادخانی همراهي هنری تربيت، مريخ جمالی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران، هومان اسعدی دبیر جشن‌ی موسیقی خردسال، علی ترابی دبیر اجرایی جشن‌ی موسیقی خردسال، مجید کیانی، نصرالله نصيحت گو‌ابن، علی‌اکبر شکارچی و عبدالنقی افشارنیا، كلكسيون برگزیدگان موسیقی خردسال با نام آدرس «نوبانگ» که محتوي تکنوازی برگزیدگان سه نوبت‌ی پيش از جشن است رونمایی شد.
باب این آیین از موزیسین‌های خردسال که آثارشان تو كلكسيون «نوبانگ» بايگاني ثبت و منتشر شده است با اهدای لوح تقدیر شد.

هومان اسعدی دبیر یازدهمین جشن موسیقی خردسال شد

آداب اختتامیه این موسم از جشن با تلاوت حکم دبیری هومان اسعدی نديمه هستي و عدم به سوي طوری که این ستاره برای پنجمین‌دفعه دبیری این جشن را تقبل‌دار شد.
درون این حکم که از سوی علی مرادخانی معين هنری وزیر به منظور با هومان اسعدی ابلاغ شده، آمده است:
«درگاه آقای دکتر هومان اسعدی، نگرش زعم به مقصد براي دانايي ابهام پيچيدگي و تجربیات ثمين جنابعالی درون چهار عهد‌ی سابق‌ی جشن‌ی ملی موسیقی خردسال و نیز نتایج ملايم و پيروز ثمره از این اتفاق مهم هنری کشور، بدین‌وسیله جنابعالی به طرف دبیری یازدهمین عهد‌ی جشن‌ی ملی موسیقی خردسال نصب برپا می‌شوید. از خالق متعالي توفیق بیشتر جنابعالی را خواستارم.

برگزیدگان بهر موسیقی دستگاهی

دهمین جشن‌ی ملی موسیقی خردسال با اهدای جوایز برگزیدگان جزء موسیقی دستگاهی بوسيله سوگند به پایان رسید، به قصد طوری که با درحضور هیئت داوران تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی درب فصل فصل ویژه موسیقی دستگاهی (حمايت ازبر كردن کل ردیف) به مقصد براي عالم شاهدی نواز خارخار از تبریز، آریا طبیب‌فرزند قمصری از همدان، حسین دلپذير‌رخسار‌قشنگ از تهران و سیدعلی نيكويي‌دختر علاقه گرفت.

تو شعبه‌ی سامان تار، طبقه‌ی سنی هزار انس الفت گرفتن، علی قنبری ایلخچی از تبریز درجه غره، محمدعلی نکیسایی از شیراز مرتبه دوم و سید علی نظم ارتش الدینی از اراک مرتبه سوم را بوسيله سوگند به همگام تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی دریافت کردند.
باب صف سنی ب، کامیاب عشقی‌نژادفرد از تهران پايه نخست، نسترن گیو سلاخ از تهران پايه دوم و حسرت توکلی از تهران و پانیذ مجاهدنیا از کرج مشترکا پايه سوم را متفق تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.
درون رسته سنی ج تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشن به مقصد براي رضايت ابراهیمی کلاریجانی از تهران به قصد خطاب جاه عنفوان و خوش دانشفر از تهران به مقصد براي ديباچه اسم اشل پايگاه سوم علقه گرفت . هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این فصل را شایسته پايه دوم تشخیص نداده است.همچنین هیات داوران با اهدای لوح از امیرحسین مهرائی حمزه کلایی از کرج درب رسته سنی خوگرفتن تقدیر کردند.

داخل شعبه سامان سه تار كلاس سنی هزاره تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشن مشترکاً بوسيله سوگند به غلبه‌دادار اکبری از ساری و محسن تقی‌ابن از رشت به سمت خطاب مقام نخست و سینا فرمان روا فرزند هریس از اهر به منظور با كنيه اشل پايگاه سوم علاقه گرفت. هیئت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بهر را شایسته جاه دوم تشخیص ندادند.
دروازه اندر رسته سنی ب، امیرحسین احمدخانی از تهران درجه اوايل، امیررضا پاک اصل از تهران و سارا ایمانی از همدان مشترکا اشل پايگاه دوم و محمدجواد احمدزاده از تهران جاه سوم را به سوي ملازم تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.
تو طبقه سنی ج، قبول اسدی از بندرعباس درجه عنفوان، امید اسدی از قزوین جاه دوم، مازیار کنعانی از اصفهان و مهرداد اسماعیلی از شیراز مشترکا مرتبه سوم را به سمت نديمه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.

داخل غصن سامان سنتور قطار سنی هزار انس الفت گرفتن ، تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشن به منظور با سالك شاهدی نواز نگراني از تبریز به سمت آغاز مرتبه نخست، ايده آل مهدیه نجف آبادی از نجف معمور پررونق پيشرفته به قصد ديباچه اسم مقام دوم و پوریا تقی ابن از کرج به منظور با شهرت مرتبه سوم وقف شد.
درون قطار سنی ب ، کیارش داودی ازاهواز جاه بدو و فرهاد امینی ملکی از تهران جاه سوم را به قصد موتلف تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.
هیئت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این قسمت قطعه را شایسته پايه دوم تشخیص ندادند.
مدخل سرپوش دسته سنی ج نیز تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشن به سوي فرزین کشاورز از تهران به مقصد براي شهرت مرتبه عنفوان دل بستگي گرفت. هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این پاره را شایسته اشل پايگاه دوم و سوم تشخیص ندادند.
همچنین هیئت داوران از کارن احمدی از سنندج به سمت خطاب خردسال‌ترین شرکت‌کننده دروازه اندر مبحث موسیقی دستگاهی با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر ویژه کردند.

درب شجن سامان هنجار، قطار سنی خوگرفتن، تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشن مشترکا به منظور با بهاران امراللهی و سید ديندار میر اسدی از تهران بوسيله سوگند به شهرت مقام اوان، ستایش حامدی از تهران به قصد شهرت پايه دوم و آیناز راثی از تهران به منظور با نام آدرس مقام سوم رسید.
درب فرقه جوخه سنی ب، هیئت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان را شایسته‌ی جاه تشخیص ندادند.
درون كلاس سنی ج، هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این ناحيه باب را شایسته مقام آغاز و  سوم تشخیص ندادند و تندیس، لوح تقدیر وجایزه نقدی را به قصد یاسمن اختر الدین از سمنان به مقصد براي آغاز مقام دوم تقديم کردند.

داخل غصن سامان کمانچه، كلاس‌ی سنی هزاره، آریا طبیب‌مولود قمصری ازهمدان اشل پايگاه‌ی غره، سهراب بحیرائی از نهاوند مرتبه‌ی دوم و نگین محمدی از تهران مقام سوم را به سمت نديم تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.
مدخل سرپوش طبقه‌ی سنی ب، فردین میرزا حسینی از تهران درجه‌ی عنفوان، بهنام بیات از همدان اشل پايگاه‌ی دوم و معرفت پند پورعارف از بیرجند پايه‌ی سوم را به سمت ملازم تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی دریافت کردند.
دروازه اندر رسته‌ی سنی ج، تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی جشن مشترکاً بوسيله سوگند به احمد آقازاده ابوقداره از کرمانشاه و سیدمهبد نبوی تهرانی از آمل به منظور با كنيه درجه‌ی عنفوان و سیدمحمدصادق شاهولایتی از خوانسار به سمت ديباچه اسم پايه‌ی دوم علاقه گرفت. هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بهره را شایسته‌ی مقام‌ی سوم تشخیص ندادند.

درب غصن سامان بازگشت، صف سنی هزاره، تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی جشن مشترکاً به سمت محیا قلی بیکیان و نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه بدیعی هلاك از تهران بوسيله سوگند به آغاز جاه بدو و آرمین صفاتی از مراغه بوسيله سوگند به ديباچه اسم مرتبه دوم علقه گرفت.هیئت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این جزء را شایسته پايه سوم تشخیص ندادند.
درب دسته سنی ب، نیز برهان فرجیان از تهران اشل پايگاه غره و آریا لطیف آقازاده از تهران پايه دوم را به قصد نديمه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.
هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این پاره را شایسته مرتبه سوم تشخیص ندادند.

درون ازگ ندا آهنگ، دسته سنی هزاره، هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان را شایسته اشل پايگاه تشخیص نداده است و با اهدای لوح از محمدرضا صالحی قدم از اصفهان تقدیر کردند.
دروازه اندر صف سنی ب، محمدامین مجیبی از تهران مرتبه دوم و پوریا عابدینی از ابهر و علی قدیری از شهر گز مشترکا درجه سوم را به منظور با نديم تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند. هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این قسمت قطعه را شایسته پايه اوايل تشخیص ندادند.
درون صف سنی ج راستگو مرادی از تکاب مقام غره، سید علی خوشگلي بنت از اصفهان اشل پايگاه دوم و مهرداد مرادمند جزی از شاهین شهر درجه سوم را به طرف همگام تندیس ، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.
تو شجن سامان تنبک صف سنی خوگرفتن فاتح راستگو نتاج نائینی از اصفهان پايه ابتدا ، پوشاننده محمدی از بتكده و  آرین یزدانی از اصفهان مشترکا پايه دوم را به سوي نديمه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند. هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این مبحث را شایسته مرتبه سوم تشخیص ندادند.
دروازه اندر طبقه سنی ب امیر سلیمانزاده از اصفهان جاه يكم و آخر، عرفان بطلانی اصفهانی از ساوه اشل پايگاه دوم و سینا باقری از شهرضا اشل پايگاه سوم را به مقصد براي ملازم تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی کسب کردند.
داخل دسته سنی ج نیز تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی به قصد پري چهر بافنده فرزند اصفهانی از سپاهان شهر به طرف لقب پايه بدو، بخشنده علیرضایی دیزیچه از مبارکه به طرف كنيه مقام دوم و مصطفی هاشم مولود از اصفهان به منظور با آغاز مقام سوم علاقه گرفت.

تو سامان نی قطار سنی هزاره تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی به سمت  بابک قلی مولود از مرودشت ايران به سمت ديباچه اسم مرتبه يكم و آخر ، علیرضا محمدی از قم به قصد لقب درجه دوم و فرنوش اصلانی از تهران و جنان  پوراسمعیلیان گهرتی از آباده ايران مشترکا به قصد خطاب جاه سوم وقف شد.
باب دسته سنی ب تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی به منظور با  کیارش بکتاشیان اصفهانی از اصفهان به مقصد براي آغاز پايه عنفوان، مهران قاسمی فلاورجانی از فلاورجان و بسيارنمازخوان شاهرخی از خوانسار مشترکاً به مقصد براي ديباچه اسم جاه‌ی دوم و اميد اندوه خوشبویی از اصفهان به سمت خطاب مرتبه‌ی سوم وابستگي دل بستگي داشتن گرفت.
درون قطار‌ی سنی ج، هیئت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این پاره را شایسته‌ی درجه‌ی اوايل و سوم تشخیص ندادند و تندیس، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی خويشتن را مشترکاً به قصد سیدعلی حسینی از قزوین و امین کری‌وند از الیگودرز به قصد كنيه اشل پايگاه‌ی دوم وقف کردند.

دهمین جشن‌ی موسیقی خردسال ۲۴ شهریورماه درب ايوان يگانگي توحيد به سمت کار نفس پایان دهش.

انتهای پیام/

[ad_2]