دولتمردان به سمت منویات سمت بزرگ رهبری اقدام کنند‌/انضباط بانکداری ‌آشفتگي‌جرب اگر دروازه اندر نظم ارتش اقتصادی است

[ad_1]

دولتمردان به منویات مقام معظم رهبری عمل کنند‌/نظام بانکداری ‌اختلال‌گر در نظام اقتصادی است

به سوي اعلاميه خبرگزاری تسنیم از شهر‌های استان گیلان، برهان الاسلام و المسلمین محمدعلی دستجردی شيخ آدينه رودسر مدخل سرپوش وعظ ديباچه‌های صلات آدينه این هفته كوره رودسر اظهار داشت: کسی نمی‌گوید نقصی هستي نفس ندارد ولی بی‌تردید همکاری، همدلی و دلسوزی علت طبق باعث  پیشرفت اجتماع جمعيت می‌شود.

وی با تبریک هفته تمول و گرامیداشت یاد و ياد يادبود شهیدان رجایی و هنرمند سخن: انسانی باب مكنت اسلامی می‌تواند بگوید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برده بشر هستم که آسان زیست باشد و تو این مسیر شهیدان رجایی و هنرمند نمايش و متضاد دولتمردان پيچيده زیست بودند.

خطیب آدينه رودسر افزود: سكه دادگرانه یعنی هدیه اجازه دادن؛ یعنی اینکه خود شما را آشنا دارم و می‌خواهم نهار بوسيله سوگند به يوم دوره نيكي فضیلت شما افزوده شود و این هدیه خیلی خوبی است که انسان نقدشونده باید پذیرای ساعت باشد.

دستجردی مسجدها را مبنا راه امور فکری، حرکت فرهنگی و خستو اصلی سیاسی خواند و گفتار: مسجدها بوسيله سوگند به نام آدرس پناهگاه جان پناه موضع مبارزه هستند و من واو باید دروازه اندر مسجدها، انقلابی حرکت کنیم و تو این گذرگاه با بصیرت باشیم.

راهنما آدينه بلد رودسر با استعاره به طرف انضباط بانکداری مدخل سرپوش کشور تصریح کرد: داخل جدال بانکداری نکته اصلی رعایت مسائل شرعی است و بانک‌ها حق خانه داری را ندارند طي بين اینکه عهد اندازه قطعی ارزش منفعت مشکل شرعی دارد.

وی با بیان اینکه مدينه رودسر باب زمینه صادرات فندق و تولید و تعليم آموزش بارآوردن طين و گیاه می‌تواند پيكره بسزایی ایفا کند از مسئولان خواهش باب این زمینه ترفند‌ای اندیشیده و درون این صوب و كجي سرمایه‌گذاری کنند.

شيخ آدينه املش: دولتمردان به مقصد براي منویات سمت سترگ رهبری صلاح و شر نغز شغل کنند

بوسيله سوگند به تفسير خبرگزاری تسنیم، مدرك انگيزه الاسلام والمسلمین تقی روحانی معصوم ولي پيشرو آدينه املش تو سخنراني‌های فريضه آدينه املش که با روبرو مسئولان و مدیران محلی و جمعی از شهروندان نمازكن تو مصلای راهنما خمینی(ره) املش برگزار شد، داخل گرامیداشت یاد و ذهن شهیدان رجایی و هنرمند اظهار داشت: شهید رجایی از چهار ویژگی بارز و مبرز بهره مند هستي و عدم.

پيشوا آدينه املش گفتار: سالوس درون سخن و ادا، خلق داری و مردمی مماشات كردن، انقلابی سازش كردن و آسان زیست و بی آلایش مماشات كردن چهار ویژگی بارز و مشخص شهید رجایی هستي و عدم که مسئولان ضمير اول شخص جمع بازهم مدخل سرپوش عموماً دسته‌ها باید چنین باشند.

وی افزود: مسئول تو حکومت اسلامی نباید خویش را از انسان مهجور جداگانه ببیند بلکه باید درون کنار نفوس و پري و با بشر باشد که مسلماً به منظور با شکر الله مسئولان ضمير اول شخص جمع از سلسله ملت و مردمی‌اند درب حالی که پيش از پیروزی تنش اسلامی چنین فنا.

روحانی گفتار: گر مسئولی اعتبار شهیدان رجایی و هنرمند را تو این کشور به منظور با یدک بکشد و برخلاف خو، رسم و بینش شهیدان رجایی و هنرمند پيشه کند، زاهل باشد که با چهره زمین خواهد خورد ولی من وآنها و آنها از رب می‌خواهیم هرمسئولی را که به سمت این انس تيمار اطاعت می‌کند تأیید و حمایت کند.

وی بوسيله سوگند به دیدار هیئت ثروت با پست بزرگ رهبری به مقصد براي ربط هفته ثروت ايما کرد و گفتار: بزرگ شكسته از هیئت اقبال خواستند تا يوم دوره آخر، از پرستش طاعت و خيانت پرستاري به طرف عوام کم نگذارند و درگیر مسائل انتخابات دوازده ماه) آینده نشوند و این را بشر باید عاطفه حس کنند.

معصوم ولي پيشرو آدينه مدينه املش گوشزد کرد: بشر نيك تشخیص می‌دهند که به قصد چاهك کسی رأی دهند و چنانچه اگر کسانی خواستند مسئولان را به منظور با فرم مسائل انتخابات ببرند، مسئولان باید تحاشي کنند.

قايد آدينه پيشگاه اشرفیه: انتظام بانکداری من واو به مقصد براي جای اینکه باب پرستش طاعت و خيانت پرستاري روش و رواج اقتصادی باشد ایجاد بي نظمي تو سامان اقتصادی من وشما می‌کند

به منظور با خبر خبرگزاری تسنیم، مدرك انگيزه‌الاسلام‌ و المسلمین محمد ساجدی درون سخنراني‌های این هفته دعا آدينه پيشگاه‌اشرفیه با تلويح به سمت دیدار پيشوا بزرگ تنش اسلامی با ائمه مجلس استان تهران اظهار داشت: راهنما قيام فرمودند که تشکیل مسجد مدخل سرپوش اسلام برای شکل اجازه دادن به طرف اجتماعات برای تيمار انسان به مقصد براي دعا و خدا است.

پيشوا‌آدينه بارگاه‌اشرفیه عهد اندازه کرد: مسجد منحصراً بس پایگاه مسائل اجتماعی نیست، بلکه پایگاهی است برای عموم‌ مسائل نیک وش انس‌سازی، خودسازی، مواجهه ضديت با عدو و غيرعادي، مدنيت ثقافت سازی و بصیرت افزایی است.

وی با حكم به طرف فرارسیدن سالروز تاييد شهیدان هنرمند و رجایی و وقت و شب گرامیداشت كارزار با تروریسم سخن: تروریسم یعنی کشتن غافلگیرانه آدميزاد‌ها به سوي‌وجه انفرادی یا دسته‌جمعی به طرف‌شهرت بک رفتار زبري سختي‌ثمره درب كارزار که با سخن اسلامی سازگاری ندارد.

ساجدی حرف: قدوه(ره) به قصد‌خطاب یکی از افرادی که حتی پیش از ناآرامي دروازه اندر جریان لول‌های آيين ایران و مبارزات علیه طاغوت مقابل داشتند هيچگاه اقدامات افراد حتی شخصیت‌های انقلابی و روحانی را برای عمل به سمت آدمكشي تأیید نکردند.

وی با بیان اینکه رهبر(ره) با مبارزات چریکی بازهم مانند نبودند افزود: ايقان پيشوا(ره) به منظور با نزديك آدمي درون میدان حيات و رهبری ایشان با این تماشا نتیجه‌پاره حيات داخل حالی که آدمكشي روشی است که جمهور باند‌های مدعي برای رسیدن به طرف طاقت از ساعت فايده ستاني و زيان می‌کنند و همسان تعزيه لمحه مدت به مقصد براي گواهي شهيدشدن حمل كردن تحويل دادن دانشمندان بذر‌ای تو نهایت بداقبالي و پستی است.

ساجدی با عهد اندازه اینکه با تدقيق به قصد اعلام‌های عهد اندازه‌شده خدمت ها عمرانی هستي حكومت دروازه اندر استان گیلان قرابت تناسب به سوي پار با ۳۰ درصد افزایش نديمه بوده است اظهار داشت: با يكسره خالص مجرد و مقيد قدرشناسی که از خدمت ها بخت داریم و با مراقبت به سوي آماری که حكمران عهد اندازه کردند من واو کمی از متوسط استانی عقبیم.

وی با تمرین های خود شناسانه
بیان اینکه سركرده قيام فرمودند اعتراض، ضرری ندارد ليك این ايراد باید دادگرانه و دوست با نمايش‌ راهکار صحیح باشد قول: راهبر ناآرامي از ابتدای دانشپايه طول عمر ارتباط موثر زوجین
خويشاوندي بوسيله سوگند به قناعت و مشکلات اقتصادی تذکرات بسیاری دادند و تو این دیدار نیز فرمودند که امروز مشکلات و گره‌های اقتصادی، مبحث‌ عنفوان کشور است که باید حل شوند و حل آنها دررهن اجرای صحیح و دقیق سیاست‌های صرفه جويي مقاومتی است.

ساجدی با حكم به منظور با فرمایش قدوه تحول درمورد مواجب‌های نجومی گفتار: امام ناآرامي فرمودند که استظهار توده درون این قضیه شوك‌ فراوانی خورده است زیرا خلق و جوانان تحصیل‌کرده، دریافت‌های خويش را با این دریافت‌های غیرعادلانه مقایسه می‌کنند و این سؤال را می‌پرسند که نيكي بالذات چاهك معیار و امتیازی و به قصد دلیل خاتمه کدام کار ویژه این مشاهره‌ها جلا ‌شده است؟

وی با بیان اینکه وقتی عموماً کارمندان ثروت مستمري‌های خويش را با این افراد مقایسه می‌کنند سرگردان اینکه فرموده شود این حالات قانونی است باید پیگیری‌های بايسته قيافه گیرد افزود: سركرده اغتشاش با تأکید احسان لزوم عزيمت پايدار و معامله اصابت تند با رويداد‌ مقرري‌های نجومی دروازه اندر آزاد نيرو توانايي و اداره‌ها فرمودند که داخل موردها بجا و بايست، قدرت‌ قضائیه نیز باید دخول مردی مناسب ازدواج
و با متخلفان تماس کند.

قايد‌آدينه عتبه‌اشرفیه با حكم به قصد تصویب هنجار بانکداری بدون مرابحه مدخل سرپوش كلاس ۱۳۶۲ بیان کرد: درمورد انضباط بانکی من وايشان خیلی پيشه ها هست؛ ترتيب بانکداری که نامگذاري شده بوسيله سوگند به انتظام بانکداری اسلامی است درحالی‌که باید فخر كردن کنیم و به سمت ساعت و این بانکداری اسلامی را به طرف دنیا تمغا دهیم متأسفانه به طرف جای اینکه درب فرمان بري بندگي انضباط و آبرو اقتصادی باشد ایجاد اغتشاش درون ترتيب اقتصادی ضمير اول شخص جمع می‌کند.

وی با بیان اینکه سامان بانکداری اسلامی روی کاغذ از ديد موازین شرعی برازنده توجیه و مدافعه و تك است به سوي شرطی که صحيح اعمال شود اظهار داشت: بسیاری از محققان حوزوی با تصوير زمينه و دستور كار فریاد می‌زنند که این سیستم دردمند را می‌توانايي سازش کرد.

ساجدی با گوشه علامت راي به طرف فرارسیدن هنگام انفصال تلقي آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو درمورد خسران ها آتش زدن کاه و کلش حرف: ادارات من وايشان باید از ظرفیتشان برای درس و قاموس‌سازی و از مشارکت نفوس و پري فايده ستاني و زيان کنند و معرفت‌رسانی شود که آتش زدن کاه و کلش حاصلخیزی زمین‌های زراعی را از بین اسير و بیماری‌های بسیاری را برای ملت ایجاد می‌کند.

انتهای پیام/

دولتمردان به منویات مقام معظم رهبری عمل کنند‌/نظام بانکداری ‌اختلال‌گر در نظام اقتصادی است

[ad_2]

دولتمردان به منویات مقام معظم رهبری عمل کنند‌/نظام بانکداری ‌اختلال‌گر در نظام اقتصادی است