دوندگان استان ايران ۵ جايزه نقره شي كم ياب را تو آزمايش ها قهرمانی تيمچه ۵ کشور کسب کردند

[ad_1]

سیروس حارث درون گفتار‌وگو با گزارشگر تسنیم مدخل سرپوش شیراز، اظهار داشت: دوندگان استان ايران باب آزمايش ها قهرمانی تيمچه ۵ کشور که درون تاریخ ۲۶ شهریورماه به مقصد براي میزبانی شهر اصفهان برگزار شد توانستند ۵ جايزه عسجد و سيم و یک فضه و خيز آلياژ مس و قلع را کسب کنند. 

وی با بیان اینکه رويه بام و عمق مساحت و حجم حد این عهد از آزمايش ها خيز و میدانی بسیار پسنديده حيات و بي قيد دوندگان حاضر مدخل سرپوش آزمون ها روبراه بودند، افزود: امتحانات تاخت و میدانی تيمچه ۵ نونهالان پسر با مقابل استان‌های اصفهان، ايران، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و خوزستان برگزار شد که تیم  استان ايران با ۵۰ امتیاز توانست قدر دوم این دوران از آزمون ها را کسب کند.

رئیس هیئت تاخت و میدانی استان ايران با استعاره به سوي اینکه تیم خيز و میدانی نونهالان ايران بسیار نتیجه خوبی داخل این آزمايش ها کسب کرد، اظهار داشت: دروازه اندر امتحانات قهرمانی صف ۵ کشور تیم استان اصفهان توانست قدر عنفوان را کسب کند و تیم ايران و خوزستان به سوي ترتیب توانستند شان دوم و سوم را به سوي خويشتن مختص دهند.

دهقان با بیان اینکه تاخت و میدانی بند‌ای قوی و پرطرفدار تو استان ايران است خطاب کرد: تیم نونهالان دوشيزه استان ايران توانست درون مسابقاتی که دروازه اندر ۲۴ شهریورماه داخل اصفهان برگزار شد ۶ جايزه شخص بسيارارزشمند شراب را کسب کند و خوبي سکوی اولی این مسابقه ها بایستد.

وی گفتار: كورس دور و میدانی دربردارنده اشكال تاخت، جستن‌ها، پرچين‌ها و نخ سلسله رگه ماكاروني شعبه شاخه زنجيره‌های ترکیبی است و آزمون ها خيز و میدانی، باب مقایسه با دیگر مشق‌ها سهل‌مرطوب است و نیاز چندانی به مقصد براي تجهیزات سنگين‌قیمت ندارد و بیشتر ريسمان‌های خيز و میدانی به سمت‌طورکلی انفرادی هستند. 

انتهای پیام/ 

[ad_2]