معبر‌اندازی شبکه «امید» دروازه اندر نهار عید سعید غدیر خميدگي

[ad_1]

بوسيله سوگند به خبر انجمن خبرنگاران تسنیم «پویا»، محمد مشحون مدیر شبکه کودک و جوان حرف: با مسير اندازی شبکه «امید»، سومین کانال شبکه کودک و نوخاسته، توزيع آزمایشی خويشتن را مدخل سرپوش یک فرکانس جدا و به سمت موعد ۱۲ زمان سنج روزگار تو يوم دوره، از ۱۱ بامداد تا ۱۱ شام بدايت می‌کند.

وی افزون کرد: گسترده پاشيده آزمایشی شبکه امید دروازه اندر روزهای پنج‌شنبه، آدينه و دیگر تعطیلات رسمی از ۸ پگاه تا ۱۱ شامگاه خواهد وجود.

مدیر شبکه کودک و نوبالغ دروازه اندر بقا از تولید و متفرق پروگرام‌های متعدد برای این طايفه سنی اطلاع نصفت جار و افزون کرد: آلبوم‌ای از پروگرام‌های تلویزیونی جاندار و ضبطی، متقن، فیلم‌ها و سریال‌های رئال و انیمیشن، تاخت‌ها، نماهنگ‌ها و دیگر شكل‌های متعدد تصویری، دستور كار‌های شبکه امید را تشکیل می‌دهند که برپايه یک سيستم تربیتی اسلامی ایرانی، تامین یا تولید شده‌اند.

پیش از این شبکه کودک و نوبالغ، همزمان با ميلاد راهبر سخي(ع) دروازه اندر ۳۰ فروردین عام جاری، منتشر رسمی کانال پویا ویژه خردسالان زیر ۶ سن و کانال تشك نهالي شكار برای کودکان ۶ تا ۱۲ دانشپايه طول عمر را مبدا کرده هستي و عدم.

انتهای پیام/

[ad_2]