رحمان: خستگی از تنم درون روال و درك تفاخر می‌کنم/ مسئولان به منظور با فکر پياده روي باشند

[ad_1]

به سوي اعلام گزارشگر اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو،، سیامند رحمان سپس از کسب گردن آويز طلای هم چشمي هم چشمي كردن‌های ‎وزنه‎برداری بازی‎های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو گفتار: رب را شکر می‎کنم که توانستم خوشرنگ‎ترین جايزه را برای کاروان منا به قصد سوغات بیاورم. خوشحالم که با کسب گردن آويز عسجد و سيم و رکوردشکنی توانستم ضمير شكم درون بشر ایران را بانشاط کنم.

وی افزود: از خسروی ايفاي عهد و مربیانم که همیشه روحیه و انرژی بوسيله سوگند به خود دادند، تشکر می‎کنم. عاطفه حس خودخواهي می‎کنم که بعد از این عامه سختی و زحمتی که کشیدم، تلاشم بوسيله سوگند به مرتبه اجلاس. درب این موعد اردوهای پيچيده و طولانی را تخمه دهانه گذاشتم و تحمل ناكردني این جمع دوری از خانواده بازهم صعب هستي و عدم.

قوی ترین مرد پارالمپیک متذكر کرد: امروز خستگی از تنم دروازه اندر شيوه. از مسئولان آرزو دارم که به طرف بازي اهمیت بیشتری بدهند تا ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی اضطراب‎ای نداشته باشند. درون جعبه حمایت از قهرمانان برابری كارآيي ندارد و امیدوارم جمعاً چیز خوشي شود.

رحمان  قول: دروازه اندر دقيقه‎ای که می‎خواستم وزنه‎ها را لگام کنم، می‎دانستم ملت کشور و همشهری‎هایم درحال تماشای سبقت‎والده اصل هستند و خوشحالی آنها را مدخل سرپوش ذهنم داشتم. خیلی خوشحالم به طرف قولی که داده بودم شغل کردم.

وی درب بازتاب به سمت سوالی باب مورد بغاز شرایطی که برای بهداد سلیمی لبريز المپیک به سوي هويت عرضه آمد و اینکه آیا ترسی از اتحاد همانند ارزان نداشته، قول: بهداد سلیمی صدوق نزدیک و صمیمی خود است. برایش آرزوی موفقیت می‎کنم. همین که قوی‎ترین مرد المپیکی و پارالمپیکی از ایران است، عاطفه حس خودخواهي و خوشحالی می‎کنم. مدخل سرپوش آخر بازهم می‎خواهم فرمان به طرف همشهری‌هایم بگویم از اینکه توانستم دلشان را خرم کنم خوشحالم و يد ارتباط تک تک آنها را می‎بوسم.

انتهای پیام/

[ad_2]