رضایی: گردن آويز والیبال نشسته را به قصد گلبارنژاد تقدیم می‌کنیم/ برزیلی‌ها برای امتحان صلاح و شر نغز‌مان ایران را تشویق کردند

[ad_1]

به سمت تفسير گزارشگر اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، هادی رضایی بنابرين از کسب ششمین قهرمانی شاگردانش دروازه اندر بازی‌های پارالمپیک قول: خوشحالم که تیم ملی والیبال نشسته هشتمین جايزه کاروان منا را به مقصد براي رابطه تسلط آورد و این جايزه به منظور با عنوان علی راس و آغاز موسی الرضاست.

وی افزود: ششمین گردن آويز پارالمپیک را به طرف تباني آوردیم و كامل يكدست بازیکنان داخل این پیروزی طرح دارند.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان با عهد اندازه اینکه شاگردانش بعد از شنیدن شايعه تصادف وقت و شب سابق برف گلبارنژاد شرایط روانی خوبی نداشتند, اظهار داشت: شاگردانم به طرف دلیل شنیدن آگاهي مرگ گلبارنژاد از نظر روانی نقصان خفت کرده بودند، ليك با آنها نشست وبرخاست کردیم تا به طرف شرایط خوبی برسند.

وی استمرار قسط: شاگردانم آزمون روزهای قديم را پايان ندادند، ليك از گیم سوم به مقصد براي بازی برگشتند و کار خودشان را انتها دادند.

رضایی گوشزد کرد: شما برف گلبارنژاد را از رابطه تسلط دادیم، ولي زندگی جریان دارد. من واو این درجه را بوسيله سوگند به برف و برف‌هایی که به سوي من واو پرستش طاعت و خيانت پرستاري کردند تقدیم می‌کنیم.

وی مدخل سرپوش فقره امتحان شاگردانش اظهار داشت: تیم ضمير اول شخص جمع با ترکیب هفت بازیکن جدید باب پارالمپیک شرکت کرد و کار نشدنی را شدنی کرد. خیلی‌ها مراقب شکست من وآنها و آنها بودند و خیلی‌ها نیز خوشحال شدند به منظور با جميع کسانی که من وشما را حمایت کردند تبریک می‌گویم. این تیم بعد از پارالمپیک لندن تغییر کرد و برای نزديك كامكار درون بازی‌های عصر بعد باید از همین فردا سرمایه‌گذاری کنیم. كامل يكدست مناطق بازیکنان مستعدی دارد و ار بشر برزیل تیم ایران را تشویق می‌کنند، به طرف دلیل قهرمانی تیم شما نیست، به سوي دلیل انتظار زیبایش است.

انتهای پیام/

[ad_2]