رضی: كامل يكدست تلاشم را کردم ليك نشد/ عهد می‌دهم باب پاراآسیایی اندونزی شخص بسيارارزشمند شراب بگیرم

[ad_1]

به منظور با بيانيه گزارشگر اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، سامان رضی بعد از کسب نام آدرس چهارمی دروازه اندر مسابقه ها وزنه برداری پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو اظهار داشت: اولین حضورم مدخل سرپوش پارالمپیک را خبرت می‌کردم. امروز آزاد تلاشم را برای کسب جايزه کردم ليك نشد.

وی بقا عربده: عملکردم داخل تمرینات بوسيله سوگند به نمط‌ای که به قصد ديد خودم بخت جايزه بودم و وزنه‌هایی را خورده بودم که با تکرار آنها می‌توانستم گردن آويز بگیرم. نمی‌خواهم ايراد بیاورم و باید وزنه‌هایم را می‌زدم تا جايزه بگیرم، وليك بدنم برنگشت. این يگانه فقط مشکل خويشتن عدم و بچه‌های دیگر بازهم اینطور شدند.

رضی تصریح کرد: فکر کردم حرکت سوم خود پذيرش می‌شود، وليك داوران سختگیری کردند. مدخل سرپوش حالی که حرکت ازل حریف مکزیکی که برای آلياژ مس و قلع توقع می‌کردیم کاملا خطا وجود، ولي نگرفتند.

وی سخن: حرکت دوم دستور كار‌های من وآنها و آنها را بوسيله سوگند به باز ریخت. امیدوارم دروازه اندر آزمايش ها آینده عوض کنم و از همین خانه كلام طلای بازی‌های پاراآسیایی را می‌دهم. بلافاصله بعد از مراجعت عدول به منظور با ایران تمریناتم را برای مسابقه ها آینده از كله می‌گیرم.

انتهای پیام/

[ad_2]