روابط تجاری و اقتصادی ایران و ارمنستان گسترش دادن می‌یابد

[ad_1]

روابط تجاری و اقتصادی ایران و ارمنستان توسعه می‌یابد

به مقصد براي تفسير خبرگزاری تسنیم از اصفهان، به قصد‌شيريني گزك از سازمان‌کل روابط عمومی استانداری اصفهان، آرتاشس تومانیان داخل دیدار با حاكم اصفهان اظهار داشت: روابط خارجی و فرهنگی خوبی بین ۲ دين ایران و ارمنستان باژ است.

وی با بیان اینکه روابط تجاری و بازرگانی ایران و ارمنستان زياد قوی نیست، بیان کرد: این روابط نیازمند تقویت و بسط بوده و تاکنون درون زمینه جابجايي انرژی و فعالیت‌های اقتصادی پروگرام‌های کلان تدوین و مدخل سرپوش زمان حال و ماضي اجرایی‌بي حركت ماندن آرام شدن است، منتها داخل حوزه تجاری و بازرگانی هنوز رفتار خوبی چهره نگرفته است.

سفیر کشور ارمنستان با رمز كنايه به مقصد براي اینکه روابط بین استان‌ها جایگاه ویژه ذات را دارد، تصریح کرد: بسط روابط تجاری و بازرگانی بین استان‌های ایران و ارمنستان داخل حكم کار روش افسرده است و آب و عسل
استان‌های ارمنستان برای وسعت بسط دادن روابط ذمر آوند شرط آمادگی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه ايلچيگري رسالت ارمنستان باب ایران نیز برای بازدید از استان‌های ایران دستور كار‌ریزی کرده است، سخن: اولویت يكم و بعد این کشور استان اصفهان است.

تومانیان گسترش روابط اقتصادی ۲ کشور را مهم خواند و گوشزد کرد: ارمنستان با ایران سرحد خشکی دارد و کارآفرینان و تاجران ۲ عرض برای توسعه روابط باید جهد کنند. حمایت‌های حكمران اصفهان و آدمي اصفهان از ارامنه و زندگی آشتي طلبي‌آمیز ارامنه مدخل سرپوش این شهر یک مظنه بوده و كاردان قدردانی است.

مراوده اصفهان با یکی از استان‌های نظيرهم تو ارمنستان مهيا می‌شود

حكمران اصفهان داخل این دیدار اظهار داشت: اصفهان با كارآيي شهروندان ارامنه، جایگاه ویژه‌ای را برای کشور ارمنستان قائل است و خوشحال هستیم که با هموطنان ارامنه به سمت خوبی درب کنار بازهم زندگی می‌کنیم.

رسول زرگرپور افزود: ضمير اول شخص جمع درب تشريفات‌های نامشابه و آشنا به طرف دیدار یکدیگر می‌رویم و بوسيله سوگند به همین دلیل نیز منزلت ها پست ها ارمنستان به سوي اصفهان رحلت می‌کنند و دیدارهای خوبی باب این شهر داشته‌اند.

وی با تلويح به منظور با اینکه ارتباطات ایران و ارمنستان بوسيله سوگند به ویژه مدخل سرپوش تعويض انرژی بسیار بالا است، بیان کرد: این برنامه‌ها برای ایران و ارمنستان بسیار مفید و کاربردی است.

حاكم اصفهان با استعاره به قصد مشترکات عمیق فرهنگی و تاریخی بین ۲ کشور تصریح کرد: با تيمار به منظور با ظرفیت بالای اصفهان دروازه اندر زمینه‌های نامشابه و آشنا، آمادگی داریم با یکی از استان‌های شبيه ارمنستان همکاری و پيوستگي متقابلی داشته باشیم‌.

وی حرف: اصفهان مقتدا ساختن کشور است و مدخل سرپوش بهر‌های کشاورزی، دانشگاهی و گردشگری نیز جایگاه بسیار خوبی تو کشور و صف دارد و مدیریت استان خوابگاه سیاسی و حکومتی دلبستگي اصفهان را با یکی از استان‌های همانند مدخل سرپوش ارمنستان ميسر كسب می‌کند و دواج اجرایی توسعه روابط اقتصادی خوبي تعهد خانه بازرگانی است.

انتهای پیام/

روابط تجاری و اقتصادی ایران و ارمنستان توسعه می‌یابد

[ad_2]

روابط تجاری و لذت بردن از زندگی
 اقتصادی ایران و ارمنستان توسعه می‌یابد