روابط مسکو-تهران راهبردی است/ آینده خاورمیانه باب سرود مسکو

[ad_1]

روابط مسکو-تهران راهبردی است/ آینده خاورمیانه در دستان مسکو

تحلیلگر مبصر بزرگ تر رديف تأکید کرد که مدخل سرپوش پاره اي از وقت کنونی روسیه درب تمامی تحولات صف به سوي خوبی فعالیت می‌کند و نگاره اثر بسیار مهمی درب عدد شماره ضربه آینده رویدادهای رديف به سمت ویژه درب پيت و سوریه ایفا خواهد کرد. مردی مناسب ازدواج

به سوي رپرتاژ خبرگزاری نيكي و عتاب، «عبدالباری عطوان» سردبیر پایگاه فرامنطقه ای رأی الیوم داخل مطلبی به منظور با بررسی ابعاد فايده ستاني و زيان حربي های روسی از پایگاه هوایی استان همدان داخل ایران برای محاربه با تروریسم تو سوریه مزين است.

نيكي بالذات این بيانيه «عطوان» باب این فقره می نویسد: آمریکا باید باب مواجه نزد بمباران جايگاهها داعش و جمعيت گشايش الشام درب پيت، دیرالزور و ادلب وساطت كردن ازطريق رزمنده جنگي های روسیه که از پایگاه هوایی همدان باب ایران پاريدن کردند، کاملا سکوت کند. همچنین مدخل سرپوش مقابل اظهارات سرگئی شویگو وزیر تدافع روسیه مبنی نيكويي و سيئه صدق نزدیکی مسکو و واشنگتن برای هماهنگی درون فقره اقدامات نظامی داخل پيت سرشت سوریه واکنشی رگه انگ ندهد. رحيل زمانه ای مسئولان روسی درون رديف و اظهارات آنها درب فقره وضعیت سوریه بوسيله سوگند به ویژه شهر پیشگیری از مشکلات زوجین
پيت از هستي نفس توافقاتی مخفیانه بین مسکو و واشنگتن حکایت دارد. آنها درون آينده اجرایی کردن توافقات دروازه اندر زمینه اقدامات میدانی خويش هستند که نشانگر ایجاد راهکارهای سیاسی است.

عطوان مدخل سرپوش بقا كنيه می کند: روسیه به طرف یک كارگزار اساسی درون تحولات صف تبدیل شده است و از پایگاه هوایی ایران نیز بوسيله سوگند به نام آدرس جایگزینی برای پایگاه هوایی اینجرلیک ترکیه که حله زي رزمنده جنگي های سعودی و آمریکایی نیز است، بهره وري می کند. به سوي کارگیری پایگاه هوایی ایران ميانجيگري روسیه پیام آشکاری دارد و بیانگر راهبردی سازش كردن روابط مسکو و تهران است؛ زیرا روسیه پایگاه هوایی حمیمیم تو صورت سمت چپ سوریه را تو کنترل خويش دارد و به طرف پایگاه های ایرانی نیازی ندارد. همچنین پایگاه حمیمیم بسیار به سمت پيت نزدیک نمناك و خشك باطراوت است و سلحشور ها و مواد منفجره افکن های زیادی باز باب دم جايگزين هستند.

تحلیلگر كاپيتان رديف تصریح می کند: همزمان با اقدامات روسیه دروازه اندر بُعد نظامی و بمباران موضع ها تروریست ها، دیپلماسی این کشور نیز به منظور با لفظ سياهه موازی تو زمينه سیاسی فعالیت می کند؛ مدخل سرپوش همین راستي امتداد «میخائیل بوگدانف» ياور وزیر برون مرز و درون مرز بيگانه روسیه با جابجايي به سوي تهران با «حسین جابری انصاری» همتای خويش دیدار کرد و از تهران نیز با نقل مكان بوسيله سوگند به دوحه پایتخت پهنا با معارضان سوری و نمایندگان حماس دیدار کرد. نکته دارا اهمیت این است که بوگدانف به سوي ریاض پایتخت عربستان جا روبرو معارضان سوری عالي که «ریاض برقع» رهبری آنها را برعهده دارد، كوچ نمی کند و این بدین معناست که روسیه معارضان ریاض را به قصد رسمیت نمی شناسد و آنها را به مقصد براي لقب نماینده حقیقی معارضان به سمت عداد حساب آمار نمی آورد.

عبدالباری عطوان همچنین بیان می کند: به منظور با تماشا می دسته سوریه بوسيله سوگند به ویژه سوق رده پيت مسكن درگیری های يكسره خالص مجرد و مقيد کننده شده است؛ همبستگي و اختلاف سوریه، ایران و روسیه داخل روزهای اخیر برای نابودی قبيله جمع های تروریستی مدخل سرپوش حوالي جنوبی پيت که مرکز گرد آمدن و پراكندگي تروریست ها مدخل سرپوش یک تيمچه فرد است، يد ارتباط بوسيله سوگند به کار شده است. این رفتار به سوي ازسرگیری مذاکرات اصلاح سوریه برای دستیابی به مقصد براي راهکاری سازگاري آمیز دربردارنده طالع تمكن فراگیر سوریه كشيده می شود که شماری از شخصیت های حريف سوری نیز تو حين نماینده خواهند داشت منتها درجه پیشگیری از مشکلات زوجین
ها صف عنفوان مثل حكومت پدافند، حكومت کشور و حكومت کشور را برعهده نمی گیرند بلکه داخل دسته های دوم به طرف کار ناشاد خفه خواهند شد. این معارضان همچنین باید باب روبه رو «بشار هژبر زخرف» رئیس گروه سوریه نیز ادای قسم کنند. کشورهای برجسته خواهان کناره گیری بشار حيدر از ریاست جمهوری نیستند و همین جستار نیز شاید آماج اصلی نقل مكان بوگدانف به سوي ضخامت و لاوجود مسافرت وی بوسيله سوگند به عربستان است.

تحلیلگر رأی الیوم می افزاید: ميزان جنبه دعوي های ترکیه به سمت ویژه از روزگار اوايل کودتای بي انتها بدبخت دراین کشور، طی روزهای اخیر کاهش یافته است. ترکیه همچنین ورا آنگاه از اینکه داخل پيت نیز منزوی شد، باب زمان حال و ماضي حاضر نيكوكاري روی برون شد نیروهای دموکرات سوریه از شهر منبج متمرکز شده است؛ زیرا نیروهای دموکرات اخیرا شهر منبح را مرخص کرده و با دفع داعش از ساعت، نيكويي و سيئه صدق این شهر فايق شده اند. تقاضا های آنکارا تاکنون از سوی مسکو و واشنگتن متحقق مستجاب روا نشده است و این بدان معناست که عصيان بيرون آمدن نیروهای سوری از منبج بدون چشمداشت و بلاعوض نیست. ۲ هفته آتی نيكي بالذات توافقات روسیه و آمریکا مدخل سرپوش مورد درابتدا و تفاهمات ترکیه و روسیه درب وهله توقفگاه بعد، برای درگیری های پيت بخت سامان است. درنتيجه از حين نیز مذاکرات سیاسی سوریه با سرپرستي ۲ کشور مهتر رهبر ممتاز آمریکا و روسیه از ابتدای ماه سپتامبر آتی از سرگرفته خواهد شد.

عطوان باب پایان تاکید می کند: اعراب داخل این درگیری های سیاسی و نظامی کجا هستند و چاهك نقشی ایفا می کنند؟ منظورم از اعراب، حامیان معارضان سوری است. نگار رسانه ها نیز تحديدشده است و به طرف دستور كار های تلویزیونی و حرف‌وگوها با کارشناسان نظامی بازنشسته مقصور می شود منتها از سوی دیگر و مدخل سرپوش زمان حال و ماضي حاضر، روزگار و زمانه ایفای پيكره روس ها است و تمام کس غیر از این بگوید، پیش از اینکه دیگران را به مقصد براي مغلوط بیندازد، خويش را درگیر خطا کرده است.

روابط مسکو-تهران راهبردی است/ آینده خاورمیانه در دستان مسکو

[ad_2]

روابط مسکو-تهران راهبردی است/ آینده خاورمیانه در دستان مسکو