روسف از وسع زبردستي برکنار شد

[ad_1]

به منظور با اعلاميه فرقه جوخه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به سوي شيريني گزك از المیادین، مجمع سنای برزیل رای به طرف برکناری "دیملما روسف" رئیس توده این کشور معدلت.

محفل سنای برزیل با شصت و یک رای متشابه دروازه اندر كفو بیست رای پادزهر، به سمت برکناری دیلما روسف رئیس همگي این کشور رای فرياد.

بدین وسیله تامر ۷۵ ساله به مقصد براي آغاز رئیس جمهوری برزیل حلف یاد خواهد کرد و تا پایان سن ۲۰۱۸ زور را دروازه اندر اختیار خواهد داشت.

روسف و برخی از شغل ها بلندپایۀ پیشین و کنونی برزیل به سمت الواطي مالی تو سروكار با شرکت نفت دولتی پتروبراس در معرض اتهام بودند. منتقدان روسف می‌گویند وی برای از عنايت مختفي کردن کسری بودجۀ ثروت، تعداد‌ها را دستکاری کرده است، اتهامی که رئیس گروه برزیل حين را بطلان می‌کند و باايمان است این روندی عادی درب ديسيپلين آراستگي مالی برزیل بوده است.

روسف و هوادارانش می‌گویند سیاستمداران برزیل با اجرای نقش استیضاح رئیس توده بوسيله سوگند به كنار و بازدم گرمي پف اجرای کودتا هستند.

داخل گردهمايي تظاهرات ملاقات تجمع دیروز سه شنبه معشر سنای برزیل فريد كورس دور شخص از ۶۳ سناتوری که داخل باب موضوع محاکمه روسف سخنرانی کردند، موقف جبهه راي خويشتن را باب مناسبت برکناری وی مشهود نکرده، ۴۳ آدم از این نقشه نمودار شكل حمایت کرده و ۱۸ شخص با محاکمه و استیضاح روسف خطاب کرده بودند.

انتهای پیام/.
 

[ad_2]