رونمایی از دستور رونوشت تحت وب نرم‎آلت «بغاز‎الهدی» درمورد راهنما هادی(ع)

[ad_1]

محمد قدوسی‌خو مدیر روابط عمومی مؤسسه تحقیقاتی قرب ولی‌وقت بعدازظهر(عج) دروازه اندر حرف‎وگو با گزارشگر فرهنگی كلوپ خبرنگاران تسنیم «پویا» درمورد نرم‌آلت «بغاز‎الهدی» قول: این نرم‎آلت تو دودمان نرم‎افزارهای مذهبی معرفی تبعه‎بیت(ع) است که سابق نيكويي و سيئه صدق این تحت سیستم مزدور بااثر ویندوز تولید شده حيات، درون حقیقت نرم‌آلت «بغاز الهدی» کامل‎ترین نرم‎آلت راجع به منظور با راهبر هادی علیه السلام  است. برای دسترسی به قصد نرم‌مايه تحت وب «تنگه اشعه الهدی» کاربران می‌توانند به مقصد براي‌ عنوان  http://babolhoda.valiasr-aj.com بازگشت کنند.

قدوسی افزود: پیشوایان پاک، سيني شرایط زمانی و مکانی هرکدام به مقصد براي وظیفه الهی روزگار ذات اقدام کردند به قصد‌متد‌ای که ار تمام شيخ به سوي‌جای دیگری وجود نيز وظیفه را نفخه دمش می‌کرد.

وی با بیان اینکه نمايش آثاری داخل جنبه معرفی و علم تفكر ديدگاه‎ها و ابعاد متفرق زندگی، رد و اندیشه‎های امامان شیعه علیهم السلام یکی از مهم‌ترین وظایف مطلع تشیع است، افزود: بوسيله سوگند به‌ویژه زمانی که برخی خاصان سایر كيش ها روش ها به مقصد براي انگیزه‎های متفرق از بازگویی سویه‎های متفاوت حیات ایشان تارك نيرنگ ساز می‌زنند و یا طرفدارانه رخساره‌ای غیرواقعی از ایشان ترسیم می‌کنند، درب چنین فضای قمر‌چرك آلود و مخدوشی کتابت آثاری باب حوزه سیره ميانجيگري عالمان و دانشمندان شیعی اهمیتی انکارناشدنی دارد.

قدوسی درمورد لزوم به طرف‌کارگیری از نرم‎افزارهایی متصل مربوط با سیره وارد رام‎بیت(ع) سخن: باب دور فناوری دانسته ها و با نگرش پرستاري به قصد افزایش متزايد نرم‎افزارهای مذهبی و دروازه اندر رأس ساعت، نرم‎افزارهای متصل مربوط با صالح اهالي‎بیت علیهم السلام می‌بایستی به منظور با این قضيه كوشش بیشتر ورزید. از آنجایی که آزاد کاربران به طرف‌دلیل محدودیتهای ديگرسان مثل پيش درب بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل از کشور توانایی خرید و استعمال از این نرم‌ابزار را ندارند، بنابراين می‎توانند از نرم‌افزارهای تحت وب مؤسسه ولی‌دور(عج) سود کنند. از این چهره نيكوكاري ذات ملزم دیدیم سمت پیشبرد اهداف چاپ نرم‎افزارهای سزاوار‎بیت علیه ‎السلام، نرم‌ابزار «بغاز المراد» را مدخل سرپوش فرم وب دليل معرفی هرچه بهتر راهبر هادی علیه السلام سرايت پخش و به مقصد براي جميع نمايش دهیم.

وی درمورد برخی ویژگی‎های این نرم‎مايه تصریح کرد: تو این نرم‌آلت سعی شده است فراگير‌ترین معلومات از قبیل کتاب‌ها، مقاله ها سخنان، اظهار، تصاویر، سخنرانی‌ها و … را تحت شكل نرم‌آلت با قابلیت جستار، فیش‌برداری و افست از روی گزارش ها قضايا و تصاویر برای محبین صالح اهالي‌بیت علیهم السلام مخصوص قايد هادی علیه السلام حزب‌آوری شود.

قدوسی با حكم به مقصد براي تولید نرم‎آلت تنگه اشعه‎الهدی تو آینده‎ای نزدیک برای سیستم ثمربخش اندروید، گفتار: دروازه اندر آینده نرم‌مايه بغاز‌الهدی تحت سیستم مزدور بااثر اندروید برای موبایل و سيستم مجموعه آپارات‌هایی که از این سیستم نماينده مامور پشتیبانی می‌کنند نشان دادن می‌شود، زیرا یکی از اهداف مؤسسه ولی‌دور(عج) عرضه نرم‌افزارهای تحت ویندوز، وب و اندروید است که این قضا كار جريان برای كلاً‌گیر ماندگار شدن ايستادن و فايده ستاني و زيان نرم‌افزارها به طرف‌فارغ البال‌ترین شکل ممکن است.

قدوسی از نشان دادن نرم‌آلت تخصصی هنجار البلاغه تحت سیستم آژانس پيشكار اندروید روايت مسند و مبتدا نقل دهش و اظهار کرد: این نرم‌مايه یکی از قوی‌ترین کارهای این مؤسسه است که ماحصل کار پژوهشی چندین ساله محققان این مرکز است که توضیحات کامل و قابلیت‎های این نرم‌آلت مدخل سرپوش موسم رونمایی عرضه می‎شود.

نيكوكاري پایه این رپرتاژ، وی ویژگی‎های مهم این پروگرام را بوسيله سوگند به‌رخسار ذیل بیان کرد:
پرسمان: قریب بوسيله سوگند به ۴۰ كنيه بازجويي و جزا  پیرامون مسائل نامشابه و آشنا درست و نامربوط به منظور با راهبر هادی علی ‎السلام
کتابخانه: ۱۲۳ آغاز کتاب (با بیش از ۸۴۰۰ ریزفهرست) درمورد قدوه هادی علی ‎السلام
مقاله ها سخنان: ۸۵ آغاز نوشته گفتار پیرامون شخصیت شيخ هادی علی ‎السلام
حکایات: بیش از ۴۰ حکایت و قصه از راهنما هادی علیه ‎السلام
سیره: معرفی سیره قايد هادی علی ‎السلام تحت عناوینی همچون: فضائل، معجزات، سیره و استعلام از معصوم ولي پيشرو
سخنان و احادیث: ۱۵۰ كنيه حدیث متنی (با شرح احوال فارسی و ذکر مأخذ) درون انس با معصوم ولي پيشرو هادی علیه السلام
کتابشناسى: معرفى بیش از ۷۵ ديباچه اسم کتاب درمورد شيخ هادی علیه السلام به مقصد براي‌لسان كلام فارسى، عربى، اردوگاه و…
ابراز: قریب بوسيله سوگند به ۱۲۵ فقره لخت بخش گيسو به منظور با‌وجه شعر عشقبازي و قصیده و دوبیتی با جستار راهنما هادی علیه السلام
زندگی‌جريده: معرفى کامل زندگی‌كاغذ راهنما هادی علی ‎السلام از زاييدن تا تاييد به طرف‌رخ دسته‌بندی شده (ميلاد، اب و ننه، عروسي و همسران، القاب، نژاد شریف و…)  تحت تن صفير و محتوا
آوا ناله پرده و نمو توان: ديوان مجموع و پريشان دسته صوتی کامل (۸۰ وضع مرحله) و جالبی از ادعیه، ترانه، مدیحه‌سرایی، بوستان‌خوانی، مرثیه‌سرایی و سخنرانی‌ها
گالری تصاویر: گالرى متنوعى حاوي بیش از ۱۸۵ تصویر متصل مربوط با راهنما هادی علیه السلام محتوي ویژه‌عريضه‎های تولد، گواهي شهيدشدن، قبه و ضریح و تخریب حرم.

انتهای پیام/*

[ad_2]