ساری: یوونتوس مدعی ابتدا قهرمانی باب سری A‌ است، خير من وشما!

[ad_1]

به مقصد براي اعلاميه خبرگزاری تسنیم، تیم كشتي ناپولی شامگاه ماسبق (شنبه) سومین پیروزی ذات را مدخل سرپوش چهار هفته درآغاز سری A کسب کرد تا موقتاً جای یوونتوس را دروازه اندر سينه بالا نمودار جو قطار‌بندی هم چشمي هم چشمي كردن‌ها بگیرد.

مائوریسیو ساری، سرمربی آبی‌پوشان شهر ناپل پي از پیروزی ۳ نيكويي و سيئه صدق یک تیمش مواجه نزد بولونیا از بازیکن لهستانی جدید تیمش، آرک میلیک که تاخت غبرا جدا بوسيله سوگند به ميوه حاصل رساند تمجید  و اذعان کرد که شكيبايي دارد این زمان بازهم یوونتوس پهلوان سری A شود.

ساری بوسيله سوگند به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا قول: از روال گلزنی میلیک غافلگیر شده‌مام ليك از عملکردش ني و آري زيرا چونان می‌دانستم که او بازیکن بسیار قدرتمندی است. فکر می‌کنم که من وتو باید کمی از فشاری که روی او كارآيي دارد کم کنیم چون كه او وحيد ۲۲ دانشپايه طول عمر صحنه جايگاه وقوع حادثه رويداد دارد و تنها مگر لاغير خيز بازی تو سری A اعمال آخر داده است. هنوز في الحال است که او را با بازیکنان پيرامون آغاز مقایسه کنیم و باید به قصد او برای پیشرفت آسمان و دوران بدهیم. از لمحه مدت دسته مربیانی نیستم که می‌خواهند گزینه‌های خودشان را به سوي استراتژی شيريني گزك‌و‌انتقالات كلوب تحمیل کنند. مجمع از خويشتن پرسید که درمورد میلیک چاهك نظری دارم و خود بازهم واکنشی بسیار مثبت رد دادم ولي خود وظیفه‌والده اصل را می‌دانم. این را می‌دانم که نباید درب کار مسئولان استعدادیابی و مدیران ورزشی كانون مداخله کنم.

ناپولی خلف از ضربه زمين لاي غره، بازی را کمی گل رها گرفت و به سوي بولونیا اجازت جيغ بازی را به قصد تساوی بکشاند. ساری درب پتواز به قصد این سؤال که و زيرا شاگردانش وش سایر تیم‌ها نمی‌توانند بازی را کنترل کنند، ديباچه اسم کرد: تیم من وشما شخصیت پايين جارو كردن داخل لاک دفاعی را ندارد و به سمت همین دلیل درب چنین وضعیت‌هایی به سوي مشکل برمی‌‌خورد. تا زمانی که من واو هجومی بازی می‌کنیم و حریف را به مقصد براي گرفتاري و لغزش می‌اندازیم، می‌توانیم بازی را کنترل کنیم. ته تيرخور بازی من وشما این است که از ابتدای رقابت به قصد حریف زور بیاوریم و تا پایان بازی این حرج را با حملات‌مان محافظت کنیم.

هفته ديرينه جوزپه برگومی، حرف که ناپولی ترکیبی قوی دارد که به قصد این تیم جواز می‌دهد با یوونتوس برای کسب اسکودتو بجنگد.

ساری باب واکنش به قصد اظهارنظر افسانه كلوپ اینتر قول: برگومی به سمت خوبی می‌داند که حرفش مبارك نیست. تباين وسع زبردستي اقتصادی یوونتوس با شما، لا با من وتو بلکه با كل رقبای ایتالیایی‌‌اش به حدي زیاد است که این تیم می‌تواند نيز وضعیتی که بایرن‌مونیخ درون آلمان، پاری‌حادثه‌ژرمن باب فرانسه و رئال‌مادرید وبارسلونا داخل اسپانیا شکل داده‌اند را مدخل سرپوش ایتالیا به مقصد براي هويت عرضه آورد. متأسفانه واقعیت شرایط حي همین است. تا زمانی که یوونتوس تباني به سوي کار مضحکی نزند این وضعیت دنباله خواهد داشت و یوونتوس حتي تیمی نیست که رابطه تسلط به سمت کارهای ابلهانه بزند.

انتهای پیام/

[ad_2]