دستگاه نظام مرقوم وصيت دستور گسسته شد/درنگ ترخیص علاج زهر و کالاهای اساسی

[ad_1]

سامانه ثبت سفارش قطع شد/توقف ترخیص دارو و کالاهای اساسی

مندرج كتابت فرمايش کالا از طریق سیستم دستگاه نظام مندرج كتابت اندرز ۴ نهار است که متوقف شده و به مقصد براي این ترتیب ترخیص دوا درمان و کالاهای اساسی داخل گمرکات امکان پذیر نیست.

به مقصد براي اعلان گزارشگر نيكي و عتاب، به طرف كنار آب و عسل
و بازدم گرمي پف قطعی این جهاز امکان فرستادن سينه ها و ادخال و دریافت کد ضبط فرمايش متوقف شده و با تيمار به قصد تماس الکترونیکی جهاز فراگير گمرکی و ضبط اندرز پذیرش ترخیص کالاهای جدید عملا متوقف شده است.

یک پست مسئول با تایید این اطلاع به قصد مشکلات پیش آمده داخل طريقه ترخیص علاج زهر و کالاهای اساسی داخل گمرکات کشور ايما و ذمر آوند شرط کرد: با نيستي چشم پوشي ۴ نهار از قطعی سیستم مرقوم فرمان تا این حين اقدامی از سوی مسئولان حكومت صنع، كانسار و سودا چهره نگرفته است و همچنان صاحبان کالاها بلاتکلیف مانده اند.

فرموده می شود فقدان به سمت نهار رسانی این جهاز طی كلاس های اخیر و ناکارآمدی این سیستم مشکلات متعددی دروازه اندر این مورد بغاز طی ماه های اخیر پیش آورده است.

همچنین با هستي نفس تاکید خوبي پیش سابقه بي حركت ماندن آرام شدن حكومت صنع، كانسار و بازرگاني برای مسلك اندازی دستگاه نظام دريچه تجاری داخلی برای رهگیری کالاهای داخلی، وارداتی و غيرقانوني هنوز رفتار عملی درب این زمینه ريخت نگرفته و این تو حالی است که دستگاه نظام درج وصيت دستور این وزارتخانه نیز طی ماه های اخیر با قطعی های مکرر همقدم بوده است.

سامانه ثبت سفارش قطع شد/توقف ترخیص دارو و کالاهای اساسی

[ad_2]

سامانه ثبت سفارش قطع شد/توقف ترخیص دارو و کالاهای اساسی