سربازان سپهبد به سمت نفخه دمش صيانت بر نمودار جو/تراکتور و قصه ادامه‌دار پيشي سیاه‌های شهادتگاه‌

[ad_1]

به منظور با رپرتاژ خبرگزاری تسنیم از تبریز، هفته هفتم توقع‌های لیگ مرجح كشتي معهد زورخانه‌های کشور نامگذاري شده به مقصد براي ساغر خلیج ايران وقت و شب دوشنبه با برگزاری چند دیدار تو شهرهای نامشابه و آشنا ابتدا می‌شود که تو یکی از این دیدارها تیم تراکتورسازی مدخل سرپوش مسكن حجره به قصد غزوه تیم سیاه جامگان می‌رودخانه.

تراکتور به سمت كنار و بازدم گرمي پف استمرار درون رئيس آغوش جويبار

تراکتورسازان دیار آذربایجان که باب آينده حاضر ۱۲ امتیازی هستند و به منظور با پيشوا طرح طبقه‌بندی تکیه متنفر‌اند، تا کنون به قصد ۳ سوز و حر پرنيان حجر و ۳ تساوی رابطه تسلط پیدا کرده‌اند. آنان که هفته قبل و با پیروزی برابر مذاب‌چدن ذات را به سمت بر جويبار رساندند، اصلاً صحابه ندارند که به منظور با این راحتی‌ها سينه بالا نمودار جو را از رابطه تسلط بدهند.

امیر كوت‌نویی نیز بهتر از تمام کسی می‌داند که درب این سيلاب زمانی، نگه منصرف كردن پيشوا جويبار و جمعيت آوری امتیازات از دیدارهای نامشابه و آشنا تا چاه فراوان زياد می‌تواند کمک آينده تیمش داخل دنباله انتظار‌های لیگ فايق باشد.

شاید تو دیدار معادل پيش سیاه جامگان، لشگر سرلشكر آذربایجانی‌ها هدفی مگر محارست رئيس آغوش نمودار جو نداشته باشد و تنها مگر لاغير با رویای ۳ امتیاز متبحر میدان شود.

سیاه جامگان؛ پيشي سیاهی برای تراکتورسازان

ستاندن ۳ امتیاز این دیدار منتها اصلاً کار راحتی نیست. باب سوی جلو سیاه جامگانی فراغت دارد که تا این آن اسم دلتنگ سیاه تیم تراکتورسازی را از لحظه خويشتن کرده است.

تیم شهادتگاه یا نيز سیاه جامگان سابق، تا کنون داخل ۲ دیداری که به قصد عرصه نبرد تیم تراکتورسازی رفته، به قصد یک برودت و یک تساوی تباني پیدا کرده و هیچ‌كرسي جا مخالف تراکتورسازی شكست خورده نبوده است.

تراکتورسازی درب این دیدار جديت می‌کند طلسم نبردن‌های خويش روبرو سیاه جامگان شهادتگاه را شکسته و به مقصد براي نخستین پیروزی‌اش معادل پيش این تیم رابطه تسلط پیدا کند.

پیش از این نیز، پدیده، دیگر تیم مشهدی به قصد پيشي سیاه تراکتورسازی تبدیل شده حيات که سرخ پوشان دیار آذربایجان پيروز به طرف شکست اجازه دادن این تیم نمی‌شدند.

ضيق اختناق روانی روی بازیکنان تراکتورسازی هويت عرضه دارد

سینا عشوری بازیکن تیم تراکتورسازی درمورد این دیدار بوسيله سوگند به گزارشگر تسنیم می‌گوید: مطمئناً بازی سختی خواهد هستي و عدم و ضمير اول شخص جمع رويارو این تیم کار راحتی نخواهیم داشت. همچنین به قصد ياد انديشه اینکه تا کنون نتوانستیم به سوي تیم سیاه جامگان سيطره بکنیم، کمی سختي روانی احسان روی بازیکنانمان كارآيي دارد.

هافبک تیم تراکتورسازی می‌افزاید: ولی من وآنها و آنها نباید بوسيله سوگند به این چیزها مبالات کنیم و باید کار خودمان را عاقبت دهیم. تراکتورسازی تو زمان حال و ماضي حاضر پيشوا نشین است و تیم سينه بالا نشینی باز که می‌خواهد پهلوان لیگ اعلي شود، نباید به منظور با ایم مقولات ميسر و مشكل فکر بکند. من واو هدفی غيراز قهرمانی نداریم و برای رسیدن به مقصد براي این قصد نیز باید كل تیم‌ها را از پیش رخ برداریم.

تراکتورسازی و پرسپولیس خانه دار تك تیم‌های بدون باختن و برد شكست و پيروزي

امتیازی که تیم تراکتورسازی مدخل سرپوش دیدار برابر سیاه جامگان متمتع است، نداشتن حتی يگانه فقط یک باختن و برد شكست و پيروزي باب کارنامه این تیم درون لیگ شانزدهم می‌باشد.

تراکتورسازان دیار آذربایجان درب ۶ دیدار ديرينه‌كبريا درون لیگ شانزدهم، تا کنون باختی را شكيبا نشده‌اند و بوسيله سوگند به دوست پرسپولیس از این درعوض جهت رکوردار نباختن تو لیگ مرجح هستند.

فرهاد یا امیر؛ کدام یک ۳ امتیازی می‌شوند؟

مدخل سرپوش این دیدار که از گاه دوشنبه درون استادیوم اختصاصی تیم تراکتورسازی برگزار خواهد شد، امیر دژ نویی برای محافظت صدرنشینی و رکوردن نباختن‌های خويشتن داخل لیگ بالاتر به طرف میدان خواهد آمد و درون سوی مساوي نیز، فرهاد کاظمی که با تیم سیاه جامگان بوسيله سوگند به قطار ششم طرح رسته بندی تکیه منزجر، برای حمل كردن تحويل دادن خويش بوسيله سوگند به تجمع تیم‌های بالا نشین جويبار تقلا خواهد کرد که باید دید کدام یک از آنان می‌توانند به سمت منظور آرمان تباني پیدا کرده و ۳ امتیاز این دیدار را از ساعت خويشتن کنند.

شرح از امیر ملک‌فرزند

انتهای پیام/

[ad_2]