سپتامبر؛ ملاك رسوایی رژیم‌های اعتدالگرای عربی درون جنایت صلاح طاعت بخشش عكس ناس تيمچه

[ad_1]

بوسيله سوگند به بيانيه خبرگزاری تسنیم ، شکست‌هایی که از دوازده ماه) ۱۹۴۸ و مدارا رژیم‌های عربی درب سایکس پیکو با وول بعث‌های صهیونیستی و مغرب باخترزمين ناپديدشدن و خاور استعماری برای اجرای برنامه تسخير فلسطین و انفصال اهالی و كيش ساعت لفظ سياهه گرفت ، پيوسته لزوم تاديه كردن به طرف لمحه مدت تاریخ لرزه ملی فلسطین و برای شگفتي سنجش خراج ستاندن و دوری جست وجو كردن احضار كردن از اشتباهات رهبران این لرزه را اثر می‌دهد ، اشتباهاتی که سبب شده روال مذاکرات گرفتار گمراهي گرايش و خطا شده و همین قضيه يارا زمان ویژه و رژیم صهیونیستی برای دنباله جنایت‌هایش داده است.

سپتامبر یکی از موافقت‌های ویژه ای است که اهمیت كارزار كشت وكار كاسبي نیابتی رژیم صهیونیستی نيكويي و سيئه صدق نقيض ايده فلسطین با تمتع از شخصیت‌ها و رژیم‌های رسمی عربی را رگه انگ می‌دهد ، خيز باب موضوع از برجسته‌ترین جنایت‌های تاریخ دروازه اندر این ماه رخنه غريو که وساطت كردن ازطريق باز‌پیمانان رژیم اسرائیل شکل مغموم تا مرام فلسطین را که دروازه اندر نتیجه فشارها و سرکوب های حاکمیت صهیونیست‌ها به طرف کشورهای همسایه مطرود شده وجود، درون این کشورها تحت حرج بگذارد. جنایت صبرا و شتیلا و کشتار عناصر كوشا توانايي فلسطین باب اردن تاخت موقع از این جنایت‌ها است که ميانجيگري نیروهای مزدور اسرائیل باب لبنان و حاکمیت رسمی اردن  هيئت فرم گرفت.

شکست ژوئن دوازده ماه) ۱۹۶۷ مكان ميل سجاف خطرناکی دروازه اندر تحولات شعار فلسطین به سمت نمره اندازه می‌ذهاب ، بعد از این تاریخ حاکمان بدوي شرکت ‌کننده دروازه اندر کنفرانس خارطوم باب پيوند با فلسطین ، اولویت‌های ذات را تو زمینه اراضی‌ای که بوسيله سوگند به مايه تنگی نظاره و نالایقی رهبرانشان از تباني داده بودند ، را از پروگرام های نفس داخله تحصيلات عالي حوزوي کرده وجود و از واقعيت يابي دستاوردی درون زمینه لحظه دنباله‌نشینی کردند. حكماً این تاریخ ناحيه كانون عطفی مدخل سرپوش شيوه تحرکات تشنج ملی غيروابسته فلسطینی شد و رویکردهای مقامت ملی فلسطینی چندین سنه پايه بعد از این شکست با نيستي برخی پستی و بلندی‌ها و نواحي امكنه مثبت و منفی خويش را نشاني آيه نصفت جار.

کشتار صبرا و شتیلا

کشتار صبرا و شتیلا یکی از مناطق توجه به مقصد براي جنایت‌های رژیم صهیونیستی و عهد ذمر آوند شرط موجودیت ننگین این رژیم تاکنون است، چهارشنبه ۱۶ سپتامبر ۱۹۸۲  یادآور یکی از صفحات ناخوش و دردناک تاریخ اهتمام های فلسطین و لبنان احسان مغاير رژیم صهیونیستی است، ساعت حتي داخل جنایتی که یکی از قهرمانان حين سمیر جعجع به مقصد براي‌آغاز سردار یکی از قبيله جمع‌های مهاجم حيات.

اردو صبرا و شتیلا ۲ اردو از تمام ۱۲ لشكرگاه اتراقگاه آوارگان فلسطینی تو لبنان به سمت ‌عداد حساب آمار می‌شيوه که مدخل سرپوش نواحي پهلوها این کشور حقيقت شده‌ هستي و عدم. این خيز لشكرگاه اتراقگاه فلسطینی‌هایی را تو نيكويي و سيئه صدق می‌گرفت که از نيز مطلع تسخير فلسطین تو سنه پايه ۱۹۴۸ داخل حين حفاظ برزخ بودند و اكثر آنها از ساکنان تيمچه "الجلیل" داخل سرشت فلسطین اشغالی محسوب می‌شدند. این خيز لشكرگاه اتراقگاه دروازه اندر عصر جنایت صهیونیست‌ها داخل واحد زمان ( روز ۱۹۸۲ حدود ۹۰هزار سکنه داشت که یک چهارم آنها فقرای لبنانی بودند.

فجایعی نظیر جنایت صبرا و شتیلا و کشتار فعالان فلسطینی دروازه اندر اردن موجب شد افکار عمومی فلسطین برای احقاق مواجب شرعي ذات ، از حمایت رژیم‌های رسمی عربی ناامید شوند، درب سایه همین رویکرد عمومی حيات که چندین كلاس بعد تشك رويش فعالیت‌های غيروابسته و مسلحانه مردمی علیه رژیم صهیونیستی دروازه اندر باطن فلسطین و لبنان لادگر گذاشته شد تا گرایش‌های تفنگدار دشمن صهیونیستی بسط پیدا کرده و به مقصد براي مبادي تشکیل دسته‌رب لبنان و تشنج حماس بوسيله سوگند به نابودي آید.

انتهای پیام.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

*