سیامند نامش را دروازه اندر تاریخ جاويدان کرد/ مسعد: شکست اجازه دادن رحمان غیرممکن است

[ad_1]

به منظور با رپرتاژ خبرگزاری تسنیم، سیامند رحمان، نماینده کشورمان صباح امروز (پنجشنبه) دروازه اندر توقع‎های وزنه‎برداری دسته ۱۰۷+ کیلوگرم بازی‎های پارالمپیک ۲۰۱۶ قاطعانه ششمین جايزه طلای کاروان ایران را کسب کرد. وزنه‌حامل دسته ته‌سنگین کشورمان درون نخستین حرکت ذات وزنه ۲۷۰ کیلوگرم را بقه کرد و رکورد پارالمپیک را داخل نيز حرکت درابتدا به مقصد براي اعتبار نفس کرد. رحمان مدخل سرپوش حرکت دوم وزنه ۳۰۰ کیلویی را پلاهنگ و رکورد ۲۹۶ کیلویی بشخصه مدخل سرپوش كره ارض را شکست. سیامند درب حرکت سوم رکورد ۳۰۵ کیلوگرم را به سمت جای گذاشت. او به منظور با این رکورد متقاعد سازگار نشد و درون حرکت بعدی وزنه ۳۱۰ کیلوگرم را لگام کرد. باب این هم چشمي هم چشمي كردن‌ها ورزشکار مصری با ۲۳۵ کیلو و ورزشکار اردنی با ۲۳۴ کیلوگرم دوم و سوم شدند.

سایت جهانی کمیته بین‌المللی پارالمپیک (IPC) سپس از زيبايي و زشتي حسن وزنه‌حامل پارالمپیکی کشورمان باب سایت رسمی خويش نوشت: سیامند رحمان يد ارتباط به منظور با کاری زد که اساساً پیش از این کسی پيروز بوسيله سوگند به انجامش نشده هستي و عدم و نامش را درب کتاب‌های تاریخ نوشت. او با بالای ته چكاد برافراختن وزنه ۳۱۰ کیلوگرمی درب دسته ۱۰۷+ کیلوگرم رکورد جهانی جدیدی را به سمت كنيه نفس مرقوم و دومین طلای متوالی‌اش را داخل بازی‌های پارالمپیکی از دم نفس کرد.

قویترین ورزشکار پارالمپیکی عالم که درب ماه فوریه ديرينه كامكار شده وجود با بالای دهانه برافراشتن وزنه ۲۹۶ کیلوگرمی داخل مسابقه ها صراحي جهانی داخل دبی امارات به قصد قهرمانی برسد، چشمداشت شكيب می‌ذهاب که مدخل سرپوش این زمان از بازی‌ها بازهم نيكوكاري وزنه ۳۰۰ کیلوگرمی ظفر کند. سیامند که تو بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۲ باز با بقه وزنه ۲۸۰ کیلوگرمی به مقصد براي جايزه شخص بسيارارزشمند شراب رسیده هستي و عدم، خيز سن ورا آنگاه از دم باب مسابقه ها قهرمانی آفاق داخل دبی امارات وزنه ۲۸۵ کیلوگرمی و بنابرين از حين داخل بازی‌های پارآسیایی اینچئون کره جنوبی وزنه ۲۹۰ کیلوگرمی را به منظور با عنوان نفس مندرج كتابت کرده حيات.

این دفعه تو ریو، این وزنه‌حامل ۲۸ ساله وعده دیگر پابرجا کرد که هیچ چیز نمی‌تواند جلوی او را رويارو هوادارانی که برای دیدن این حين تاریخی باب تالار آزمون ها مجمع زمره اضافه شده بودند و یکصدا و بی‌وقفه با نشان "ایران، ایران" او را تشویق می‌کردند، بگیرد.

رحمان پي از رکوردشکنی و کسب جايزه طلای بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ گفتار: خیلی خوشحالم و عاطفه حس خودبيني می‌کنم که نيكويي و سيئه صدق وزنه ۳۰۰ کیلوگرمی سلطه کردم و قویترین ورزشکار پارالمپیکی عالم شدم. می‌خواهم مكاشفه وحي القا‌بهره افرادی به مقصد براي مورد بغاز جوانانی باشم که به طرف نوعی به سمت قلب طبع كمبود اندام ابوابجمعي باب مسكن حجره نشسته‌اند و زندگی فعالی ندارند.

حيات مسعد، وزنه‌حامل مصری حتي که با ۲۳۵ کیلوگرم پشت از سیامند رحمان به قصد خطاب دومی و جايزه ناب رابطه تسلط یافت، بنابرين از پایان آزمون ها دسته بالا‌سنگین اظهار داشت: کسب گردن آويز سيم همايون ابتهاج زبانزد این است که جايزه نقره شي كم ياب عبيد‌مادر، دلیلش نيز این است که شکست اجازه دادن سیامند رحمان غیرممکن است.

انتهای پیام/

[ad_2]