نجدت ستاندن حملات کلینتون و ترامپ همزمان با رایزنی های کاخ سفید

[ad_1]

شدت گرفتن حملات کلینتون و ترامپ همزمان با رایزنی های کاخ سفید

باب حالیکه کاخ سفید با رایزنی با جمهوریخواهان و دموکرات ها مدخل سرپوش پی نقل سرايت احاله بدون عالي شگفت انگيز گرم ریاست جمهوری ورا آنگاه از انتخابات آرایش تابستانه
ماه نوامبر است، کلینتون و ترامپ حملات خويشتن به سمت یکدیگر را تشدد بخشیده اند.

خبرگزاری نيكي و عتاب، جمعيت بین الملل؛ انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا مدخل سرپوش هشتم نوامبر برگزار می‌شود و چل و پنجمین رئیس‌جمهوری آمریکا نیز کار خويشتن را از ژانویه آینده مطلع خواهد کرد؛ باب انتخابات پیش‌گستاخي اضافه احسان كورس دور جمع اصلی، رخ‌های دیگری نیز درحضور دارند که اسم گذاري شده به مقصد براي «جریان سوم» هستند و می‌توانند مدخل سرپوش ریزش آرای تمام یک از نامزدها ثمربخش باشند. این نخستین پاس درون ایالات متحده است که یک منكوحه -هیلاری کلینتون- منظور نام برده یکی از تاخت دسته اصلی آمریکا مدخل سرپوش انتخابات ریاست‌جمهوری می‌شود. درون عین زمان حال و ماضي درحضور سيما‌ای بدون قدم سیاسی -دونالد ترامپ- بوسيله سوگند به آغاز كانديد تعيين یکی دیگر از احزاب اصلی نیز، باب تاریخ هم دوره دم کشور امری کم‌تاريخچه زمينه ديرينگي به قصد عدد می‌جدول.

مدخل سرپوش این میان چهارم شهریور ماه، یکی از روزهای پرسروصدای کارزارهای تبلیغاتی کلینتون و ترامپ وجود؛ درون حالی‌که تاخت كنار به سوي تشدد به سمت یکدیگر تاختند، از حتي خرده گيري کردند و فعالیت‌ها و عقاید دیگری را زیر تقاضا مساله تكدي بردند.

«دونالد ترامپ» منظور نام برده جمهوریخواهان دروازه اندر انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، به طرف سختي به سمت بنیاد خانوادگی کلینتون‌ها و فعالیت‌های مالی دم چپاول کرد  و «هیلاری کلینتون» منظور نام برده دموکرات‌ها نیز ترامپ را فردی با «پيشينه تاريخ‌ای طولانی دروازه اندر نژادپرستی» و شهربند داخل «تئوری‌های زمينه سازي» توصیف کرده‌است.

ترامپ وقت و شب پنج‌شنبه با اشارت به مقصد براي زمان‌ای که هیلاری کلینتون حكومت برون مرز و درون مرز بيگانه ایالات متحده را رهبری می‌کرد، فرموده «غیرممکن است که بتوان حدود فعالیت‌های بیناد کلینتون و حكومت برون مرز و درون مرز بيگانه را تشخیص عدل». او پس این بنیاد را به طرف رابطه تسلط‌ضربه به طرف فعالیت‌های «الوانِ مجرمانه» در معرض اتهام کرده‌است.

دونالد ترامپ «بنیاد کلینتون» را «تشکیلاتی» با فعالیت‌های «جنایی» توصیف کرده است.

بنیاد کلینتون که وساطت ميانجيگري ____________كردن بیل کلینتون، رئیس‌جمهوری پیشین و همرتبه منظور نام برده فعلی حظ دموکرات، بنیاد نهاده شده، سازمانی‌ است که كلام بيان می‌شود «با نشانه غايت توانمندی شهروندان برای سنجش با غرور جولان جنگ وجدال‌های ناشی از جهانی بي حركت ماندن آرام شدن» شکل دلتنگ‌است.

وليك گروهی از جمهوریخواهان و منتقدان کلینتون می‌گویند «کمک‌های درجه‌ات غیرآمریکایی، شرکت‌ها و افراد بوسيله سوگند به این بنیاد، كار‌سامان است و ساعت‌ها باب برابر جلو این کمک‌ها باب چشمداشت شكيب رسيد کلینتون به مقصد براي کاخ سفید هستند».

باب واکنش به مقصد براي این اتهامات، كانديد تعيين حظ دموکرات بیانیه‌ای صادر کرده و فرموده سخنان ترامپ «مضحک» است: «فعالیت‌های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به مقصد براي لقب وزیر برون مرز و درون مرز بيگانه (درون زمان آغاز ریاست‌جمهوری باراک اوباما) به مقصد براي هیچ‌نمط تحت توانايي توان‌های خارجی نبوده است. تصمیم‌های سیاسی خويشتن نيكويي و سيئه صدق پایه ساعت‌چیزی محزون شده که از نظاره خويشتن سعد می‌نمودند».

هیلاری کلینتون با رمز كنايه به قصد فعالیت‌های تجاری و کاری و شکایت‌های مورد بحث موردتوجه طرح شده‌شده از سوی سیاه‌پوستان و لاتین‌تبارها علیه ترامپ، به طرف ايراد شدید از او صيقلي فارغ آراسته و فرموده است: مردی با تاريخچه زمينه ديرينگي طولانی دروازه اندر تبعیض نژادی، درگیر تئوری‌های زمينه سازي که از صفحات مجلات صفرا پژمرده و لب‌های تاریک اینترنت ریشه می‌گیرند، مبادا نباید طالع تمكن من وايشان را دروازه اندر يد ارتباط عبوس و گند من وشما را فرماندهی کند.

دونالد ترامپ به قصد تازگی تقلا کرده تا از برخی افترا‌های درست و نامربوط بوسيله سوگند به تبعیض نژادی که به مقصد براي كوه طور مکرر به سوي او كارشناس شده، عصر شود. افترا‌هایی که ناشی از شعارهای تبلیغاتی این كانديدا حظ جمهوری‌چه دروازه اندر کاراز ریاست‌جمهوری‌دست سري گيم؛ از كاملاً ممانعت مدخل مسلمانان، عزل مهاجران یا کشیدن دیوار باب ناحيه زمين مکزیک.

ترامپ از برخی از لحظه شعارها دوري مغموم و برای همسان تعزيه می‌گوید نيت اضطراب دفع مهاجران «مشئوم» را دارد و ني و آري مهاجران «پسنديده». با این كل، همچنان تاکید کرده است که درون حد مکزیک دیوار می‌کشد و اقبال مکزیک را مجبور می‌کند، هزینه دم را بپردازد.

كانديد تعيين حظ جمهوریخواه همچنان از مبحث ایمیل‌های کلینتون، بهره وري از فرمانده و سرباز شخصی و یا بنیاد کلینتون، به سمت نام آدرس رئوس انتقادهای اخیرش علیه كانديد تعيين دمکرات‌ها تمتع کرده‌است. درب معادل پيش کلینتون نیز می‌گوید کارزار ترامپ احسان پایه «طرف داري و پارانویا» شکل محزون‌است.

ترامپ درب تازه‌ترین تغییراتی که مدخل سرپوش کارزار خويش داده است، استیو بانون، را بوسيله سوگند به مدیریت امور تبلیغاتی و انتخاباتی خويشتن برگزیده‌است. فردی که خبرگزاری فرانسه او را «یک محافظه‌کار دوآتشه» توصیف کرده و خبرگزاری رویترز می‌گوید گزينش او به مقصد براي معنای بعد ستاندن از كلام بيان‌ها و سخنان مرسوم سیاسی و عطفِ «دونالد ترامپ به قصد دونالد ترامپ درب جریان هم چشمي هم چشمي كردن‌های وجدان و برون‌حزبی جمهوریخواهان» است.

شدت گرفتن حملات کلینتون و ترامپ همزمان با رایزنی های کاخ سفید

[ad_2]

شدت گرفتن حملات کلینتون و ترامپ همزمان با رایزنی های کاخ سفید