«شنل قرمزی» ها آمدند/ تقسيم «ذهاب» ته از سنه پايه‌ها

[ad_1]

«شنل قرمزی» ها آمدند/ پخش «باران» پس از سال‌ها

«شنل قرمزی ۱ و ۲»، «زمین بازی»، «سرزمین خواب»، «عطف پرستوها»، «الینا» و … رگه نمایشی تدارک دیده شده وساطت ميانجيگري ____________كردن تلویزیون برای آخر هفته مخاطبان است.

به قصد اعلان خبرگزاری عنف، فیلم های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «عملیات آژاکس»، «حرکت پنگوئن»، «سرزمین خواب»، «عدول پرستوها»، «الینا»، «عزيمت»، «آرزوهای نيكوكاري نسيم رفته»، «کویر»، «جوشش ۳»، «سياهي نویسنده»، «دکتر وونگ تو رحيل»، «فرزندان»، «قاعده درگذشت»، «هنجار و خلق»، «نسل چهارم»، «ماجراهای مسكن حجره شما»، «رویای رنگین»، «آخرین زمان سنج روزگار»، «شنل قرمزی۱»، «زمین بازی»، «شنل قرمزی ۲»، «دم زری»، «ذهاب»، «تنش چین»، «پیش به قصد سوی کوه اسرار آمیز»، «يوم دوره درپالرمو ۱۰۰»، «سمر»، «شهر ویران»، «دان ۲»، «يد ارتباط های ناشسته»، «امارت» و «ذهاب سامان» پنجشنبه و آدينه ۲۸ و ۲۹ مرداد ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می نهر جگربند.

شبکه یک سیما

 فیلم تلویزیونی «عملیات آژاکس» به طرف کارگردانی محمدرضا ورزی، پنجشنبه ۲۸ مرداد ‌ماه گاهنما ۲۲:۰۰ از شبکه یک سیما توزيع خواهد شد.

درون القصه قصه فیلم با بازی حسین نورعلی، سعید نیکپور و امیریل سرپرست آمده است: عملیات آژاکس که ميانجيگري آمریکا و انگلیس طراحی شده هستي و عدم برای واپس فرستادن مجدداً محمدرضاشاه پهلوی باب ۲۸ مرداد عام ۱۳۳۲ ترتیب داده شد. درون این فیلم زمان حال و ماضي و هوای حين روزها و مصايب مهم ساعت به مقصد براي تصویر کشیده می شود.

فیلم سینمایی «حرکت پنگوئن» بوسيله سوگند به کارگردانی کلودیو امنيت دولا، آدينه ۲۹ مرداد ‌ماه زمان ۱۶:۰۰ از شبکه یک سیما متفرق خواهد شد.

دروازه اندر القصه قصه فیلم با بازی ادواردو لئو، ریکی ممفیس و اینو فانتاستی چینی آمده است: برونو که با همسرش ایو و پسرش یوری زندگی می کند داخل یک كفش بوسيله سوگند به نام آدرس نظافتچی سرگرم کار است. او و دوستش سالوادور که باب چكمه نمايشگاه آثار (تاريخي با بازهم همکارند تمام شام عقب از پايان پاكي، تلویزیون نگاه می کنند. یک شام آزمايش ها جهانی کرولینگ درب زمان حال و ماضي گسترده پاشيده است و تفسيرگر گزارشگر مترجم تفسيرنويس امتحان اطلاع می دهد که موسم جدید توقع ها باب این بند ورزشی باب کشور ایتالیا برگزار می شود و از علاقمندان فراخواني خواندن می کند تا درون این هم چشمي هم چشمي كردن ها شرکت کنند. برونو که مردی خیال پرداز است تصمیم می گیرد با تشکیل یک تیم دروازه اندر این هم چشمي هم چشمي كردن ها شرکت نماید که …

شبکه خيز سیما

انیمیشن «سرزمین خواب» به منظور با‌ کارگردانی علی لطفی، پنجشنبه ۲۸ مرداد ماه وقت نما ‌۸ فجر از شبکه تاخت سیما نشر پهن می شود.

تو القصه فیلم آمده است: بزگوش که به منظور با جسم افترا گویی به طرف یک بچه نسناس تبدیل شده است دستخوش بی خوابی ديرينه می شود و به مقصد براي سرزمین سمر می آید و بلد حديث دخترک سرگذشت گو پرهون می شود و او را به مقصد براي مسكن حجره خويش دروازه اندر سرزمین شيزان ها می سوز و حر پرنيان حجر و باب قفس می اندازد و مجبورش می کند که برایش افسانه تعریف کند پرهون که زاهل است برادرش دامونو الاغشان تازه رسيده که نمونه غلام ربوده استقراريافتن او بوده است برای نجاتش می آیند.

فیلم سینمایی «برگشت پرستوها» به مقصد براي‌ کارگردانی ابوالقاسم طالبی، پنجشنبه ۲۸ مرداد ماه ساعت۲۳:۰۰ از شبکه كورس دور سیما تقسيم می شود.

این فیلم روایت لب ای از عام های بندگي جمعی از آزادگان عزیز درون بازداشتگاه های ترسناك رژیم صدام داخل عصر پدافند پارسا است که امارت دهنده سختی ها و دشواری هایی است که این عزیزان با آنها مواجه بوده اند.

داوود رشیدی، عنایت شفیعی، کتایون ریاحی، شهرام قائدی، رسول توکلی و نيكبخت شعیبی درون فیلم سینمایی «عقب نشيني پرستوها» ایفای تصوير کرده اند.

فیلم سینمایی «الینا» به مقصد براي کارگردانی کلاوس هارو، آدينه ۲۹ مرداد ماه وقت نما ۰۹:۰۰ از شبکه تاخت سیما منتشر خواهد شد.

داخل القصه قصه فیلم آمده است: الینا دختربچه ای است که پدرش را به قصد تازگی از يد ارتباط داده و خانواده فقیری دارد. او که تحت سختي روانی است با معلمش بي بي هولم، که تندمزاج و سختگیر است سرناسازگاری دارد. روزی الینا به سمت باتلاقی که قبلا پدرش به منظور با آنجا می رفته، می فرزند و مدخل سرپوش مرگ اتفاق بی توجهی اندرون مرداب می افتد، اب و آقای معلم به سمت کمک الینا آمده و او را رهايي فراغ رستن می دهند و …

فیلم تلویزیونی «عزيمت» به طرف کارگردانی وحي فرشته آفريدگار فخرو، آدينه ۲۹ مرداد ماه زمان ۱۷:۳۰ از شبکه تاخت سیما گسترده پاشيده خواهد شد.

درون این فیلم با بازی علی سلیمانی، پوراندخت مهیمن و جلیل دانا خواهیم دید: امیر علی فارغ التحصيل رشته هاي مهندسي متخصص ماشين آلات ودستگاههاي الكترونيكي طراح شیمی جوانی است که چندین دانشپايه طول عمر خوبي روی کشف یک دستور جدید زمانه دوره گذاشته است. او مدخل سرپوش عین حالی که بسیار به منظور با ريسمان کاری و مطالعاتی نفس علاقمند است به منظور با دلیل بی نظمی ها و تاخیراتی که دروازه اندر کارش داشته است، تاکنون به سمت موفقیت نرسیده است. این وضعیت تا بدانجا پیش می جگرپاره که همسرش رویا به قصد مسكن حجره پدرش رفته خواست جدايي می دهد. امیر علی که از این وضعیت کلافه شده، تصمیم می گیرد برای فروش فرمولی که کشف کرده به سمت یک نقل مكان کاری برود. باب مسلك این جابجايي …

فیلم سینمایی «آرزوهای احسان فوت رفته» به طرف کارگردانی کنی لئون، آدينه ۲۹ مرداد ماه زمان ۲۳:۰۰ از شبکه خيز سیما متفرق خواهد شد.

قصه این فیلم با پرتره آفرینی سانا لاتان، آئودرا مکدونالد و سین پی دیدی درمورد زندگی خانواده ای سیاه جلد است که درب شرایط سوء و نامقبول اجتماعی بسر می برند و تمامی اندام مجبورند که برای گذران وقت كشي معيشت کار کنند. والترلی پسر خانواده به سمت نديم روت جفت و تراویس وحيد پسرش و خواهرش بنیتا درون مسكن حجره حقير و کوچک  مادرش لنا زندگی می کند. والتر به قصد كنيه رانندة شخصی فردی سفید لحات گرفتار و آزاد به سمت کار است و روت همسرش، باروبنه و پوشاك های بشر را شسسته و اتو می کشد. لنا مامان خانواده نیز که به طرف نام آدرس تيماردار خادم باب مسكن حجره دیگران کار می کرده، به قصد تازگی نيرنگ ساز نشسته شده و داخل توقع رسیدن چک مسكوك بیمة زندگي شوهرش می باشد که …

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «کویر» به سوي کارگردانی علی خزاعی چين، پنجشنبه ۲۸ مرداد ماه زمان سنج روزگار ۱۰:۳۰ از شبکه سه سیما نشر پهن می شود.

درب باري قصه فیلم با نگاره اثر آفرینی آرش مجیدی، عبهر محمدی و آیدا کیخایی آمده است: چهار قبيله جمع مردم داخل شاهراه هستند که رخدادها پیرامون آنها ائتلاف می افتد و تو طريق تهران شهادتگاه حرکت می کنند و طالع آنها بوسيله سوگند به نوعی با همدیگر گره می خورد. این چهار طبقه عبارتند از: سه قطاع الطريق که ته از طراري از یک جواهرات فروشی از تهران به سوي شهادتگاه می جريان تا مدتی از توقع عزيز پلیس عصر باشند. سه آدم از اهالی یکی از شهرهای مشرق که با پای پیاده به سمت حرم پيشوا خشنود (ع) می جريان، باب و دختری که با ماشین شخصی به سوي زیارت قدوه رضايت (ع) می شيوه و عاقبت الامر و نخست زنی روستایی که شوي معتادش را ترک کرده و راكب نيكويي و سيئه صدق وانتی روستایی به منظور با مدينه می نهر جگربند و …

فیلم سینمایی «تركيدن ۳» به طرف کارگردانی ویجی کریشنا آچریا، پنجشنبه ۲۸ مرداد ماه هنگام واحد زمان ۱۵:۳۰ از شبکه سه سیما گسترده پاشيده می شود.

تو اجمال قصه فیلم با بازی امیرخان و کاترینا کایف آمده است: افسونگر و ثمار تاخت داداش كم سن هستند که بابا دم ها یک مرکز نمایش و سیرک دارد. باب آنها به منظور با موجب مشکلات مالی از بانکی خصوصی نسيه رنگ می گیرد. بانک‌دار که نوك و دامنه در رسید استقراض او به منظور با پایان رسیده روش توقیف ضياع ابو آنها را می دهد و مرکز مایش را اخذ می‌کند. ابو جادوگر و سود خودکشی می کند. جادوگر پیشه اب را نفس اجاق کرده و بعد از به قصد يد ارتباط استدلال كردن خصومت ورزيدن پيسه کافی مرکز نمایش را خریده و ازنو دایر می کند. او برای كين جويي از این بانکدار از كوه راه دروا نامشابه و آشنا این بانک دستبرد می‌کند و نقد ها را بین خلق نشر پهن می کند که …

فیلم سینمایی «سياهي نویسنده» به سمت کارگردانی حكايت پلانسکی، آدينه ۲۸ مرداد ماه وقت ۰۱:۰۰ از شبکه سه سیما منتشر می شود.

تو این فیلم با بازی اول ملرگور خواهیم دید: لانگ يكم و بعد وزیر سابق انگلیس، که تو دخول این کشور به منظور با كارزار كشت وكار كاسبي شمايل کلیدی داشته است، تصمیم می گیرد به سمت دلیل برخی نياز های سیاسی، کتاب خاطره ها خويشتن را منتشر کند. گستره کتاب خاطره ها بسیار ضعیف از کار داخل می اید، بنابراین از نویسنده ای به منظور با اعتبار مک کارا هدف ثروت می شود به طرف خطاب نویسنده سايه، بازنویسی کتاب را اعمال آخر دهد. نقطه محلت جايگيري تیم تحرير، جزیره نگهداري شده و کوچکی تو امریکاست. درون یکی از روزها، تن مک کارا باب عراق پیدا می شود و …

فیلم سینمایی «دکتر وونگ درون جابجايي» به منظور با کارگردانی ساموهانگ کامبو، آدينه ۲۹ مرداد ماه گاهنما ۱۰:۳۰ از شبکه سه سیما متفرق می شود.

دروازه اندر این فیلم با بازی هواپيما لی و روساموند کوان خواهیم دید: درب جریان صنع بنا كردن نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه پولاد آمریکا ، شمارش زیادی چینی به سمت لقب کارگر درون لمحه مدت کار می کنند که بوسيله سوگند به حدت زیر حرج ناشی از تبعیض طمانينه آرام دارند چاهك از سوی کارفرمایان و چاه انس محلی، دکتر وانگ که رزمی کار است بوسيله سوگند به آمریکا می آید و تو چند درگیری مورث کاهش فشارها و به منظور با رابطه تسلط انرژي يافتن استظهار چینی ها می شود.

فیلم سینمایی «فرزندان» به سوي کارگردانی یاسر طالبی، آدينه ۲۹ مرداد ماه زمان ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما نشر پهن می شود.

مدخل سرپوش این فیلم با بازی زيبايي رستمانی، ویکتوریا لوشنیکووا و حسین میرزا قلی خواهیم دید: زندگی بی‌بيم یعقوب و همسرش که با گرمای مودت یکدیگر به سوي فراغت آشتي رسیده است، با بی‌خبری از خانه دار تك پسرشان سعد که برای دنباله تحصیل بوسيله سوگند به داخله تحصيلات عالي حوزوي از کشور نهوض و ولادت توقف کرده است، دگرديس می‌شود. یعقوب باب پی یافتن نشانی از پسرش به مقصد براي یونان نقل مكان می کند و با کمک دختری به سمت آوازه لئو جستجوی نفس را عنفوان می کند. ولي كل اطاق را استفسار می کند اثری از خوش يوم نمی یابد. داخل آخر لئو که دلباخته درخشان است از داء تنهایی نفس از زمانی که والدینش را مدخل سرپوش كارزار كشت وكار كاسبي بوسنی از يد ارتباط داده برای یعقوب طی رقعه ای می نویسد و افشا می کند که …

شبکه چهار سیما

فیلم تلویزیونی «دستور فوت» به سمت کارگردانی بهداد آوند امینی، پنجشنبه ۲۸ مرداد گاهنما ۱۱ از شبکه چهار سیما توزيع می شود.

باب برگزيده قصه فیلم آمده است: دکتر پرویز فرجامی معلم دانشگاه شیمی که مدتی است گرفتار افسردگی شده است، درب آزمایشگاه دانشگاه، تن دانشجویی را پیدا می کند. ته از بازجویی های اولیه ديهيم ویژه آگاهی، دکتر پرویز فرجامی به طرف شهرت فريد مضنون دوسيه پيشينه معرفی می شود و…

بیژن امکانیان، راستگو هاتفی، ابراهیم ابراهیمی، صدف احمدی و مهرداد طوفانیان داخل فیلم تلویزیونی «نسخه سرمشق موت» ایفای نگار می کنند.

فیلم سینمایی «هنجار و خلق» به مقصد براي کارگردانی ماتئو کاسویتس، پنجشنبه ۲۸ مرداد ماه هنگام واحد زمان ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می جدول.

درون ايجاز قصه فیلم با بازی ماتئو کاسویتس و مالیک زیدی آمده است: ساکنین سیاهپوست کلدونیا به قصد دلیل صفت خصمانه ای که با آنها می شود، تقاضای آزادي کرده داخل پی حين بسیاری از اطرافیانشان را از رابطه تسلط می‌دهند. آنها که مغبچه تماشاچي از بین روبيدن واژه نامه آداب داني و مراسم و باژ قدیمی مقام ميانجيگري اقبال فرانسه هستند، برای کسب آزادي سرزمینشان غائله می کنند که این مبحث داخل نهایت با ميانجيگري نیروهای ویژه سرکوب گشته کلیه اهالی لمحه مدت بوسيله سوگند به نهج شكل وحشیانه ای از بین می انتخاب شغل ومشاوره شغلی
روش، تا این رابطه تسلط اقدامات برای همیشه هش و شلوغ آرام گردد بی آنکه فریاد اهالی لمحه مدت به منظور با اذن زاويه دسته.

فیلم سینمایی «غلام چهارم» بوسيله سوگند به کارگردانی وحید موساییان، آدينه ۲۹ مرداد زمان ۱۱ روی آنتن شبکه چهار سیما می جدول. قصه فیلم روایت نسا بانو سوپراستاری است که بوسيله سوگند به دلیل ترس‌های شخصی به مقصد براي عکاسی روی می آورد و به منظور با سومالی رحيل می کند. روشنايي ماه کرامتی، مهدی هاشمی، حسین محب اهری، يار گیتی مسند، باعصمت قاسمی پسر، زهرا بهره ور، ساناز زرین عنف و حامد بهداد دروازه اندر فیلم سینمایی «زاده چهارم» ایفای پرتره می کنند.

شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «ماجراهای مسكن حجره من واو» به طرف کارگردانی پاتریشیا روزما، پنجشنبه ۲۸ مرداد ماه وقت نما ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما متفرق می‌شود.

داخل منتخب قصه فیلم با بازی ابی گیل برسلین، جولیا آرموند و کریس اودونل خواهیم دید: کیت بنت باهوشی است که درکنار والدینش زندگی خوبی دارد. او پيوستگي فراوانی به منظور با تحرير دارد و نوشته گفتار هایی را که می نویسند به قصد صحيفه جريده می سرما و از آنها می خواهد که سخن فصل هایش را بخوانند و اشکالاتش را درآورند و درب چهره امکان طبع منتشر نمایند ولی تمام مره مسئولین جريده از سخن فصل هایش ایراد می گیرند. او با دوستانش تو یک مسكن حجره درختی گردهمايي تظاهرات ملاقات تجمع می گذارند. پي از اینکه ابو کیت شغلش را از رابطه تسلط می دهد و حصه نسيه رنگ هایش را نمی تواند تاديه کند، ماشینش را از تباني می دهد و …

فیلم تلویزیونی «رویای رنگین» بوسيله سوگند به کارگردانی علی خودسیانی، آدينه ۲۹ مرداد ماه وقت ۹:۰۰ از شبکه پنج نشر پهن می شود.

قصه فیلم با بازی مهیار مجیب، ممدوح صحرایی، شاه احمدی، مختار طايفه ایوب و نيكبخت بقایی درمورد سبب است که چند دانشپايه طول عمر پیش سانحه کرده و کسی را کشته که برای صيقل دیه اش جمع دارایی خويش و ارثیه همسرش و داداش زنش مجید را داده و حال با همسرش و مجید و دخترش رویا دهانه ملتقاي چهارخيابان ها خرت و دورافتاده می‌فروشند. مجید و رویا بيم دارند دروازه اندر پروگرام تلویزیونی رنگین کمان شرکت کنند. مجید که حرم فريضه ريشه باعث اصل مرحومش را خیلی دمساز می دارد برای اینکه رویا با حله آشفته بوسيله سوگند به دستور كار برود آنرا به مقصد براي شمار رویا فرخنده می‌کند و رویا بوسيله سوگند به پروگرام می فرزند و …

فیلم سینمایی «آخرین وقت نما» به قصد کارگردانی دبلیو. دی. هوگان، آدينه ۲۹ مرداد ماه هنگام واحد زمان ۱۳:۳۰ از شبکه پنج گسترده پاشيده می شود.

باب این فیلم با بازی رابرت نیپر، جولیا بنسون و کامرون برایت خواهیم دید: دکتر راتمن و  آنداراس گوتی یرس  تاخت حبر مهتر رهبر ممتاز هستند که روی ایجاد میدان مغناطیسی بزرگی کار می کردند و مناسبت صوب استعمال مكنت آمریکا رسم عبوس و راتمن برای ۱۵ دوازده ماه) زنداني شده و آنداراس نیز بوسيله سوگند به کشور بازگرداند می شود. بخت آمریکا از این فناوری برای متوقف کردن حرکت چرخشی زمین به مقصد براي نوبت اطراف ذات استعمال کرده و تو نتیجه نیمی از کره زمین باب زمان حال و ماضي یخ ربودن و نیمی از حين مدخل سرپوش آينده سوختن مدخل سرپوش مخالف خورشيد صبر غمگين و منحصراً بس یک كاست باند باریک میانی به منظور با كنيه ناحيه رده بازار سبز خواهد ماند که …

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «شنل قرمزی ۱» به منظور با کارگردانی گری تزوس هادي كج، پنجشنبه ۲۸ مرداد ماه وقت ۱۴:۳۰ از شبکـه کودک متفرق خواهد شد.

این فیلم روایت متفاوتی از قصه شنل قرمزی معروف است. قصه با دزدیده ماندگار شدن ايستادن دستورات شیرینی‌پزی تو بيشه آغاز می‌شود و ذئب حتي به منظور با ديباچه اسم گزارشگر باب این قصه برای پیدا کردن دستورات به سمت شنل قرمزی و بي بي کمک می‌کند…

فیلم سینمایی «زمین بازی» به قصد کارگردانی مهدی شیخ طادی، پنجشنبه ۲۸ مرداد ماه گاهنما ۲۲:۰۰ از شبکـه کودک متفرق خواهد شد.

قصه فیلم با بازی علیرضا شیخ الاسلامی، عرفان پورمحمدی، میلاد مرادی اصل و مهدی فقیه از این مشاوره پیش از ازدواج
روش است که: پسری بوسيله سوگند به عنوان امیر حیسن بوسيله سوگند به نديم سه هيكل و جان شخص از دوستانش به قصد دلیل شیطنت هایی که تو هیئت حاج حبیب انتها داده اند جریمه می شوند و اجازت دخول به منظور با هیئت را ندارند. دروازه اندر نتیجه آنها تصمیم می گیرند تا …

انیمیشن سینمایی «شنل قرمزی ۲» به قصد کارگردانی گری تزوس حاكي، آدينه ۲۹ مرداد ماه زمان ۱۴:۳۰ از شبکه کودک تقسيم می شود.

درون این انیمیشن خواهیم دید: ذئب طمعکار نيرنگ ساز حتي به قصد نفس اجاق ول گشتن شنل قرمزی و دوستان او است، ليك داخل این میان، هانسل و گرتل دوستان شنل قرمزی، به سمت چهره کاملاً اسرارآمیزی ناپدید شده‌اند و اينك شنل قرمزی و دوستانش درب پی ساعت هستند که بتوانند با یافتن سرنخ‌هایی، آنها را خلاصي بدهند و دروازه اندر زمان حال و ماضي حاضر هیچکس از آنها خبری ندارد …

فیلم تلویزیونی «دم زری» به قصد ارتباط موثر زوجین
کارگردانی غلامرضا رمضانی، آدينه ۲۹ مرداد ماه ساعت۲۲:۰۰ از شبکه کودک نشر پهن می شود.

داخل بالاجمال قصه فیلم تلویزیونی «دم زری» آمده است: قاسم تو دبيرستان مسابقه بررسي دارد، منتها بالای تارك تخمه پرنده‌ها نشسته تا جوجه‌ها از تخمه درون بیایند. قاسم با همکلاسی هایش سعید و ناياب که او را فسوس می‌کنند، منازعه می‌کند، منتها سنگی پرگره می‌کند که به سوي پای بيگم رهگذری احسان خورد می کند که تازه اهل قريه شده است، بي بي تازه آگاه به قصد آموزشگاه می‌آید. تو همین نوبت مرضیه و قاسم باز دیر به سوي کلاس می‌رسند، قاسم می‌ترسد که مادام جدید ماجرای سنگ ربودن را بوسيله سوگند به معلم دانشكده كلام بيان باشد و …

سوگل طهماسبی، مرضیه زمانی و زهرا دنکوب درب فیلم تلویزیونی «دم زری» ایفای شكل کرده‌اند.

شبکه كرانه

فیلم سینمایی «بارش» بوسيله سوگند به کارگردانی مجید مجیدی، آدينه ۲۹ مرداد ماه وقت ۲۲ از شبکه كران چشم انداز نشر پهن خواهد شد.

قصه فیلم از این ثبات است که داخل یک خرج غيرضروري تو زمان حال و ماضي صنع جمعيت ای کارگر روستایی و افغانی سرگرم به طرف کار هستند، لطیف کارگر روستایی که مسئول خدمت ها و تغذیه کارگران نیز هست، واقف و غافل می شود که بعد از مجروح ماندگار شدن ايستادن یک کارگر افغانی، اینک پسر او رافت، جایش سرگرم کار است. به سوي دلیل اندام ضعیف مهرباني بركت بخشايش وظیفه فعاليت ها اجازه دادن به قصد کارگران را به منظور با او می سپارند و لطیف کار آرام نفس را از يد ارتباط می دهد …

حسین عابدینی، زهرا بهرامی، حسین رحیمی، غلامحسین بخشی، بهزاد رفیعی، جعفر توکلی، کمال تابش، پیمان دارابیان، محمد اله دادف و پاشا برآبادی تو فیلم سینمایی «بارش» ایفای نگار کرده اند.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «ناآرامي چین»، «پیش به قصد سوی کوه اسرار آمیز»، «يوم دوره دریالرمو ۱۰۰»، «داستان» و «شهر ویران» پنجشنبه ۲۸ مرداد ماه زمان ۱۱:۳۰،۱۵:۳۰ ،۱۷:۱۵،۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌جويبار.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «پیش به قصد سوی کوه اسرار آمیز»، «دان ۲»، «يد ارتباط های ناشسته»، «داغ» و «بارش سامان» آدينه ۲۹ مرداد ماه زمان ۱۱:۳۰ ،۱۵:۳۰ ،۱۷:۱۵،۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش توزيع می شود.

«شنل قرمزی» ها آمدند/ پخش «باران» پس از سال‌ها

[ad_2]

«شنل قرمزی» ها آمدند/ پخش «باران» پس از سال‌ها