علی‌پوریان: گردن آويز زخرف برای ماست

[ad_1]

به سوي رپرتاژ گزارشگر اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، داود علی‌پوریان ورا آنگاه از پیروزی تیم والیبال نشسته ایران رويارو برزیل دروازه اندر مناسبت بازی فینال كفو بوسنی با مراقبت به قصد اینکه تو امتحانات پارالمپیک لندن جايزه عسجد و سيم را به سمت این تیم تفويض کرده بودیم، حرف: فینال لندن یک هم سخني هستي و عدم که امیدوارم که تو ریو رخنه ندهد، چراکه هنوز نيز باورمان نمی‌شود به منظور با بوسنی باختیم.

وی افزود: من وآنها و آنها باب این مسابقه ها حتی یک دست سري گيم حتي ندادیم و بوسنی را سه خوبي خالي بردیم. امیدوارم با عنایت صاحب اختيار و تلاشی که بچه‌ها می‌کنند بتوانیم روبرو بوسنی حتي پیروز و يل برنده پارالمپیک شویم. واقعاً جايزه زخرف برای ماست.

کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته همچنین درب مناسبت بازی با برزیل قول: بازی خیلی خوبی وجود و تماشاگران برزیلی بازهم خوبي هیجان بازی افزوده بودند. من وشما فکر می‌کردیم که بازی سختی پیش‌وقاحت رويه داشته باشیم، ليك كردگار را شکر توانستیم برزیل را شکست دهیم. داوری این بازی نيز به سمت صورتی حيات که کار بچه‌های من وتو را غلط و سالم می‌کرد. اخطارها و خطاهای بیهوده طريقه بازی را مخصوصاً دروازه اندر دست سري گيم غره درهم کرده وجود.

انتهای پیام/

[ad_2]