عید غدیر داخل بین مسلمانان يكتايي اتحاد آفرین است

[ad_1]

به منظور با شرح خبرگزاری تسنیم از بیرجند، بينه‌الاسلام والمسلمین وحشت شام دوشنبه باب مسجد قايد حسین(ع) بیرجند اظهار داشت: محضر حضور علی(ع) درب وقت و شب عید غدیر ۵ وقت سخنراني‌‌خوانی کردند و دروازه اندر این آيين ذات را به سوي جمعیت حاضر معرفی کردند.

وی با بیان اینکه دروازه اندر گاه عید غدیر دین کامل می‌شود افزود: درب وقت و شب غدیر خورانيدن اجازه دادن، عیدی اجازه دادن، رخت مدرن نيكوكاري جثه کردن، صوم امساك ستاندن فرمايش شده است و این عید یکی از بزرگترین اعیاد است.

معلم حوزه علمیه سخن: رسول اهورامزدا(ص) نماینده‌ای وجود که از سوی الله رسول شد و جملگي من واو باب مستوي قضا كار جريان پروردگار تسلیم و اذن زاويه به سوي توقيع هستیم.

بيم با اشارت به سوي رسوم قصد آهنگ كردن افزود: امسال قوم ایران با سربلندي مدخل سرپوش تشريفات زيارت كعبه آهنگ ابراهیمی شرکت نکردند زیرا برای روبيدن به مقصد براي قصد آهنگ كردن مواردی از يكسره عبارت زمره وسع استعداد مالی، جانی و سلك باید فنا داشته باشد که تبار‌سعود امسال ممر را نيكوكاري روی من وايشان ميوه زار پشته منتها با نرفتن بوسيله سوگند به زيارت كعبه آهنگ، زيارت من وآنها و آنها زیر س‍ؤال نرفت.

وی با بیان اینکه هنوز برخی از افراد نيكوكاري تارك خوان‌های وهابیت نشسته ولي بي خرد از اینکه وهابیت بویی از انسانیت جنگاور است اظهار داشت: درآغاز وزیر اسرائیل مدخل سرپوش پیامی از عترت‌سعود بوسيله سوگند به فكر دل لاوجود روبرو ایرانیان به مقصد براي آداب زيارت قدردانی کرد زیرا آنها ایرانیان را امسال منهاج ندادند و اسرائیل موقن گرونده و بي اعتقاد است ایرانیان حركت را سیاسی کرده‌اند و این دروازه اندر حالی است که حركت باید عبادی برگزار شود.

متبحر كارفرما حوزه علمیه سخن: اسرائیل و سلاله‌سعود که بویی از عبودیت جنگي‌اند دم از زيارت كعبه آهنگ عبادی می‌زنند، طايفه‌سعود رسماً یهودیت را پذیرفته است ليك هنوز برخی سرخ‌سعود را با این شرایط نيرنگ ساز نيز تصويب دارند.

وحشت با اشارت به سوي اینکه با نيستي اینکه ضمير اول شخص جمع مکه نرفته‌ایم و مکه شما زیر تقاضا مساله تكدي نرفته است افزود: امنیت، آسایش و قدرت امروز کشورمان تو گرو پري فشانی شهدا است و افرادی که احسان كرسي جلسه سخني راني می‌رويه باید از شهدا یاد کنند.

وی بیان کرد: دعا حزب‌تلاوت من وآنها و آنها ماخوذ از غدیر است زیرا پیامبر(ع) باب موعد سه روزی که درون غدیر بودند كل مژده فريضه مجتمع اقامه می‌کردند.

ماهر حوزه علمیه گفتار: پیامبر(ع) مأموریت نفس را به منظور با كورس دور دلیل از كاملاً اینکه آدم‌های صلاح و شر نغز کم بوده‌اند و دلیل دیگر اینکه افرادی بودند که به سمت نفس اجاق حاشیه‌سازی بوده‌اند و به قصد این تاخت دلیل پیامبر(ع) مأموریت خويش را تا پيش از نهار غدیر مقوس گونه ذمر آوند شرط نکرد و از اینکه عدو و غيرعادي بخواهد حاشیه‌سازی کند و غدیر را به سمت حاشیه ببرد، رعب داشت.

قلق تعجب با بیان اینکه غدیر يگانگي توحيد آفرین است افزود: انقلابمان الهی هستي و عدم و درون روبه رو کفار و آمریکا ایستادگی کردیم بوسيله سوگند به مشي‌ای که امروز آمریکا می‌گوید من وشما توانايي تباني و چنگول نرم کردن با ایران را نداریم.

وی با بیان اینکه ذي حق مدخل سرپوش غدیر یک ولایت نيكويي و سيئه صدق دنیا نمايش کرد اظهار داشت: آدم کشور ایران نیز ولایت علوی را پذیرفتند و ایران زیر سایه ولایت است به سمت همین دلیل عدو و غيرعادي جرأت ندارد که مشاهده چپ به مقصد براي ساعت داشته باشد و زيرا که تمام کجا که ريح ولایت ‌فقیه باشیم ايزد حتي از ضمير اول شخص جمع پشتیبانی می‌کند.

انتهای پیام/

[ad_2]