غدیر انحنا فراتر از یک اتفاق تاریخی است/ پیام غدیر حرکت مدخل سرپوش مسیر ولایت است

[ad_1]

بوسيله سوگند به خبر خبرگزاری تسنیم از زاهدان، آیت‌آفريدگار عباسعلی سلیمانی نيمروز امروز دروازه اندر آداب درون طرب زعامت پيش نمازي و پس نمازي و ولایت مدخل سرپوش زاهدان اظهار داشت: غدیر كجي فراتر از یک اتفاق تاریخی است و تو حقيقت باید بوسيله سوگند به غدیر بوسيله سوگند به آغاز یک معجم و تفکر و دروازه اندر یک کلام به منظور با خطاب سرمایه طايفه اسلامی توجه شود.

نماینده ولی فقیه درب سیستان و بلوچستان با نظر امر به مقصد براي اینکه معرفت آشنايي دقیق معجم غدیر نیازمند تبیین بیشتر است، قول: عموماً ضمير اول شخص جمع و به طرف ویژه مسئولان فرهنگی کشور باید جديت کنند تا دين مسلمان ایران با تفکر و مرجع غدیر بیشتر مأنوس شوند تا بتوانند از این سرمایه عظیم صرفه جویند.

وی بیان داشت: پیام جنگ مهم غدیر مدخل سرپوش یک يكسر پیروی از ولایت و حرکت باب مسیر ولایت است و درب صورتی که مدخل سرپوش این منهج حرکت کنیم، بی‌شک به سوي رستگاری می‌رسیم.

آیت‌خدا عباسعلی سلیمانی ديباچه اسم کرد: ولایت قرب علی(ع) بی‌شک مكان عطفی داخل تاریخ اسلام است و تمام ضمير اول شخص جمع باید با سیره زندگی و شیوه حکومت‌داری این معصوم ولي پيشرو مفخم خويش شویم و از آموزه‌های زندگی ایشان درب مسیر زندگی خويشتن صرفه بگیریم.

انسان مذهبي سیستان و بلوچستان با مبالات به قصد اخلاص ویژه‌ای که به سمت ائمه و اعیاد اسلامی دارند مدام درون برگزاری ميمون و اندوه‌های از كل عید غدیر بوسيله سوگند به لفظ سياهه خودجوش و پیش از مسئولین كار نموده‌اند و این حادثه جای تقدیر دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]