فاز بدو پالایشگاه اقبال خلیج ايران تا پایان امسال بوسيله سوگند به صرفه‌برداری می‌دسته ‌

[ad_1]

به سوي تفسير خبرگزاری تسنیم از اراک، مرضیه شاهدایی درون حاشیه بازدید و اجلاس با مسئولان و مدیرعامل پتروشیمی شازند با اشارت به منظور با فعالیت پتروشیمی شازند اظهار داشت: نظم این پتروشیمی ستودنی است به طرف طوری که مدخل سرپوش میان جمعاً پتروشیمی‌ها درون دم صنعت محصول جمعيت، معشوق همین نظم و دقتی که درون تولید نتيجه خرمن هستیم را می‌دیدیم.

وی افزود: مقر دارد از بنیان‌گذاران این كلكسيون تذكره یادی کنیم، زیرا که مایه فخر دروازه اندر این فن هستند و مدخل سرپوش صحيح باید گفتار هرجا به طرف هرشکل پایه‌گذاری بشود بوسيله سوگند به نيز شکل پيشرفت می‌یابد بنابراین مهم است که یک دفتر به چه طريق پایه گذاشته شود.

شاهدایی تصریح کرد: پتروشیمی شازند از ديد مدیریت و تلون محصولات عضو رهرو واحدهای مبرز کشور محسوب می‌شود.

 مواسات وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی با حكم به سمت سياحت نفس به سمت استان مرکزی حرف: اصلی‌ترین مقصد من وشما گسترش دادن فن پتروشیمی درون کشور است و یکی از اهداف مهم دروازه اندر منصب ابتدا عزيمت امروز مخلوق سلطان نیز بازدید از این گروه وجود که حتماً داخل راستای پيشرفت و تامین خوراک این كلكسيون تذكره نیز بازدیدی داشتیم.

وی بقا انصاف: ولو پالایشگاه شمس بخت خلیج ايران سلك‌اندازی شود کل بنزین کشور را تامین می‌کند، این درحالیست که فاز آغاز این برنامه تا پایان دوازده ماه) برخه‌برداری می‌شود که به منظور با همین ميل ابلاغ شد باتوجه به قصد نزدیکی موسم گشادن این آلبوم، با زيادي توليد نیز برابر می‌شویم.

شاهدایی افزايش کرد: یکی از مواردی که داخل فرمان آيين کار نهاد استقرار دارد بهره گيري از خوراک‌های باقي مانده است و باید به طرف نفس اجاق این برویم که خوراک را از پالایشگاه‌ها بگیریم تا تمرکز روی افزایش تولید باشد که امیدواریم انجمن پتروشیمی شازند بسط یابد چراکه محصولات نهایی این گروه موقعيت نیاز اندرون کشور است.

انتهای پیام/

[ad_2]