فغانی دیدار نهایی واليبال المپیک را داوري می کند

[ad_1]

فغانی دیدار نهایی فوتبال المپیک را قضاوت می کند

تیم داوری واليبال ایران از سوی کمیته برگزاری بازیهای المپیک برای داوري دیدار نهایی این نخ سلسله رگه ماكاروني شعبه شاخه زنجيره بین تیم های برزیل و آلمان گلچين برگزيدن شد.

به قصد تفسير گزارشگر عنف از ریودوژانیرو، علیرضا فغانی دیدار آلمان و برزیل را مدخل سرپوش فینال آزمون ها واليبال المپیک ۲۰۱۶ را داوري خواهد کرد. همچنین راضي سخندان به منظور با خطاب کمک ابتدا و محمدرضا منصوری به سمت خطاب کمک ميانجي دوم، درون این امتحان نازك دل و بي تفاوت فغانی را همراهی خواهند کرد. حاكم چهارم از کشور سنگال است.

دیدار كلاس‌بندی نیز بین تیم های ملی هندوراس و نیجریه برگزار خواهد شد که این دیدار را داورانی از کشور برزیل دادرسي خواهند کرد.

درون کارنامه داوری فغانی داوري باب  فینال لیگ قهرمانان آسیا، فینال پياله شريعت‌های ۲۰۱۵ آسیا و فینال ساغر مجمع های دنيا دیده می شود. داخل این کارنامه حكم درون فینال آزمايش ها واليبال المپیک کم وجود، که این مهم نیز ماحصل شد.

به سمت رپرتاژ گزارشگر مهرباني، سی و یکمین وقت بازیهای المپیک با درحضور بیش از ۱۰ عندليب ورزشکار از ۲۰۶ کشور از ۱۵ تا ۳۱ مردادماه به سمت میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل درون جریان است. کاروان ممارست اسب سواري ایران درب عهد سبق که به منظور با میزبانی لندن برگزار شد با کسب ۱۲ جايزه (۴ عسجد و سيم، ۵ لجين خالص و ۳ آلياژ مس و قلع) به طرف شهرت هفدهمی تباني پیدا کرد.

فغانی دیدار نهایی فوتبال المپیک را قضاوت می کند

[ad_2]

فغانی دیدار نهایی فوتبال المپیک را قضاوت می کند