فوک بوی: قوچان‌دودمان یک مهاجم واقعی و مطلق عیار است

[ad_1]

به سوي اعلاميه خبرگزاری تسنیم، خوشحال قوچان‌ذريه، مهاجم تیم هیرنوین موقعيت تمجید فوک بوی، سرمربی پیشین تیم اوترخت فراغت ناشاد خفه است. او بنابرين از همراهی تیم ملی ایران دروازه اندر تاخت بازی بار نهایی انتخابی ساتكين جهانی ۲۰۱۸ روسیه جلو تیم های سرزمين و چین مدخل سرپوش هفته پنجم اردویژه هلند تاخت غبرا جدا برای تیم هیرنوین درب بازی با توئنته به منظور با سود رساند. بازی که با نتیجه ۳ احسان یک به طرف منفعت هیرنوین پايان یافت.

سایت شبکه تلویزیونی فاکس اسپرت با این فاتحه و موخره بدو کوتاه به سوي شيريني گزك از فوک بوی ورقه است: قوچان‌نتاج به سوي نام آدرس یک مهاجم شمار عالی هشت را از خود دریافت می‌کند. او مواجه نزد توئنته بسیار خوبی بازی کرد و سلاح جنگي را بوسيله سوگند به خوبی تعبير می کند. غبرا جدا بدو را با تمرکز بالایی به سمت ثمار رساند و درب طين دوم نیز که وساطت كردن ازطريق لارسون برای او مهیا شد نشاني آيه فرياد که یک مهاجم واقعی و مطلق عیار است و می داند چسان جای گیری کند.

مجاب قوچان دودمان تو ترکیب اصلی تیم هیرنوین دروازه اندر ۵ هفته اخیر لیگ اردویژه هلند به قصد میدان شيوه و سه خاشاك به مقصد براي بار رساند. یورگن استرپل، سرمربی تیم هیرنوین نیز پیش از این داخل گفتگو مصاحبت‌ای از قوچان‌اصل به قصد لقب یک بازیکن مهم و  كهنه كار تیمش یاد کرده هستي و عدم.

انتهای پیام/

 

[ad_2]