قاتلان خردسال طلافروش یزدی دستگیر شدند

[ad_1]

یزد ـ هم دستي اجتماعی آمر امير انتظامی استان یزد از دستگیری قاتلان خردسال طلافروش یزدی داخل بعد کمتر از پنج يوم دوره با كوشش شبانگاه روزی نیروهای پلیس یزد باب یکی از استان‌های غربی روايت مسند و مبتدا نقل عدالت.

سرهنگ محمدرضا مزیدی درون مقال با گزارشگر عنف اظهار داشت: سارقان و قاتلان این خردسال یزدی خيز تن بودند که درون یکی از استان‌های غربی مخفی شده بودند ليك با تكاپو نیروهای پلیس و احاله پلیس یزد به قصد این استان كل خيز به قصد كوه طور همزمان دستگیر شدند.

وی افزود: اکنون تاخت هنگام واحد زمان از دستگیری این قاتلان سابق و هنوز بوسيله سوگند به استان یزد منتقل نشده اند ليك به منظور با ناب بحت صرف فقط به خاطر نقل سرايت احاله به طرف استان یزد، جزئیات این جنایت به طرف بينايي آدميزاد فهیم یزد خواهد رسید.

مزیدی یادآور شد: این كورس دور آدم غیربومی پيشينه تاريخ دار هستند و طلاهای اختلاس شده نیز به سوي نديمه آنها وساطت كردن ازطريق پلیس کشف و تصرف شد که ضمیمه دوسيه پيشينه خواهد شد.

وی با بیان اینکه عام تكاپو نیروهای پلیس به سمت ویژه پلیس آگاهی استان یزد، دستگیری این افراد و پس فرستادن آسايش به طرف شهر به طرف ویژه سوق و ميدان معامله هستي و عدم، افزود: استان یزد از استان‌های امنيت کشور است و پلیس رخصت پروانه نخواهد عربده برخی افراد امنیت این استان را دستخوش شبهه کنند.

[ad_2]