آداب بزرگداشت"نهار مشمول جنگجو" تو اراک برگزار می‌شود

[ad_1]

سرهنگ ظفر اله مختاری دروازه اندر گفتار‌و‌گو با گزارشگر تسنیم داخل اراک، با حكم به طرف برگزاری تشريفات گاه مشمول جنگجو درب مقر اركان حرب ركن فرماندهی انتظامی استان مرکزی اظهار داشت: با تدقيق به قصد تدابیر و منویات فرماندهی کل توان، پست سترگ رهبری و عنوان‌گذاری یکی از روزهای هفته شعررزمي آفرین تدافع اقدس به منظور با آوازه مشمول جنگجو، به سمت نقشه پايه مواضعه كردن به سوي زحمات، فعالیت و کار سربازان که مدخل سرپوش فرم ماموریت‌ها این کارکنان وظیفه تو کنار کارکنان با جدیت و جديت متزايد فرمان بري بندگي می‌کنند ویژه طرح تجلیل از جديت سربازان پروگرام‌ریزی و انجام می‌شود.

وی افزود: بابرنامه ریزی ادا شده، داخل آداب نهار نظامي فداكار که از سوی فرماندهی انتظامی استان مرکزی تدارک دیده شده، جمعی از سربازان دسته‌های نامشابه و آشنا و یگان‌های انتظامی به منظور با نمایندگی از سربازان از زمان ۷ پگاه بدو و تا ۱۴ بعد از نيمروز که پروگرام پایان می یابند، نزد خواهند داشت.

سرهنگ مختاری امتداد عربده: درب این آداب دستور كار‌هایی مثل سخنرانی، ذهن‌گویی یکی دوره هشت سنه پايه پدافند پاك و متفرق فیلم آموزشی، آزمون ها وزشی و پروگرام‌های فرهنگی تو عقيده راء ي برزخ شده است.

وی بیان کرد: پشت از این پروگرام‌ها نیز دفتر دستور كار هایی از كاملاً زیارت مثوي شهید خامل آرمیده درون میدان اصلی قرارگاه فرماندهی انتظامی استان انتها و ته از ساعت سربازان به قصد آرامستان اراک و پاره شهدا منتقل می شوند و درون آنجا با پاشيدن اهدا زمين لاي و گشايش به سوي جان رسا پنهان شهدا و معصوم ولي پيشرو شهدا(ره) ادای رعايت و با مرام‌های پيشوا راحل(ره) و ولایت و ناآرامي اسلامی تجدید بیعت می کنند.

معين نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان مرکزی افزود: ورا آنگاه از دستور كار غبارروبی و عطرافشانی قبور پاكيزه شهدای تحول اسلامی، بازهم‌دوران با دعا نيمروز و عهد، دعا مجلس اقامه و ورا آنگاه از دم ویژه دستور كار‌ای با روبرو مسئولان انتظامی استان و سربازان و عضو نیروی انتظامی استان درب نگرش زعم عبوس شده است.

سرهنگ مختاری بااشاره به سمت طرح‌های ارتكاب شده سخن: سخنرانی سردار انتظامی استان مرکزی، سخنرانی رئیس اداره عقیدتی، سیاسی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از يكباره دستور كار‌ها است که درب امتداد نیز از سربازان نقاوت، ساعی، پركار فرهنگی و سخت كوش ورزشی با اهدای لوح و هدایایی تجلیل می شود.

وی تصریح کرد: این رسوم از دانشپايه طول عمر ۱۳۸۸ درب استان مرکزی به مقصد براي ميل تجلیل از زحمات شبانگاه روزی و فداکارانه سربازان دروازه اندر رويه بام و عمق مساحت و حجم حد استان برگزار می‌شود.

ياري نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با ايما به طرف تاثیر این آيين احسان سربازان حرف: بی‌شک وقتی سربازان می‌بینند که کار و تلاششان ارزش نهاده شده و به مقصد براي تعبیری دیده می‌شود، روحیه بیشتری غمگين و درون راستای پرستش طاعت و خيانت پرستاري و کار، تلاشی دوچندان دارند.

وی افزود: مشمول جنگجو از انس ذات و از راحتی و آسایش خويش می‌گذرد تا دیگران امنیت و آسودگي داشته باشند و نفس این فعل از كاملاً کارهایی است که از حق الزحمه بالایی نزد خدا عالي كامياب است.

سرهنگ مختاری متذكر کرد: عصر سربازی موقعیت و موسم‌ای است تا جوانان ایران اسلامی برای انتها پيكره مثبت و معمار آبادگر مبدع تو بهره های فردی و اجتماعی آمادگی ضروري را تو خويشتن به سوي‌بود آورند.

انتهای پیام/

[ad_2]